10 неща с които вашите мъже ви дразнят

  • 11 426
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Дразня се, когато си отавя сапуна след къпане разкиснат на умивалника, а не в сапунерката; когато понякога му говоря, а той се прави, че ме слуша внимателно; че винаги закъснява; че сутрин винаги влиза с обувките да си вземе забравените цигари; че си настройва телефона да му звъни един час преди реално да се вдигне от леглото и като го сръчкам, той все уж я е изключил;
май... това е в общи линии. Но пък нямаше да ни е интересно и хубаво толкова време заедно, ако всеки от нас беше идеален, нали така? Wink

# 46
  • Мнения: 2 723
Няма да събера 10, но имам и аз с какво да се включа:

1. Да заспива на дивана и да хърка като резачка, докато аз се опитвам да гледам филм.
2. Кара като че ли изпускаме срещата си с президента, минава на червено, кара по трамвайните линии сещате се...
3. Понякога яде един час след като сме станали от масата и сме вдигнали чиниите.
4. Ако гледаме ТВ и аз стана за малко (да речем до тоалетната) като се върна телевизора е на евроспорт.
5. Не пие, ама грам не пие, така по кръчмите се чувствам като алкохоличка дори и като изпия една малка бира.
6. Облича се както му е удобно, без значение как точно изглежда (понякога има и попадения де).
7. Обещава разни неща а после забравя, (да купи хляб например).

Сигурно има и друго, ама сега не се сещам Mr. Green

# 47
  • Мнения: 765
1. Не сме се виждали цял ден - идва си и почва да си чете вестници, списания...сякаш не седи цял ден в офиса да прави това! 2. Отива да се види с приятел за малко и се прибира в 3ч. през нощта... 3.Ако не го помоля да измие чиниите или да изхвърли боклука няма да се сети сам . 4...Ами май не се сещам , но сигурно има , просто съм малко разсеяна днес Mr. Green Иначе пък е сладък и не му се връзвам на кусурите , то и аз не съм цвете Simple Smile

# 48
  • Мнения: 421
Дразнят ме:
1.Хърка като хускварна, а отрича Twisted Evil
2.Уригва се шумно, щото било човещина Shocked
3.Вживява се като Шумахер, когато е с колата #Crazy
4.Имитираме-глас, фраза или физономия особено пред гости Sick
5.Сваля, качва програми и безброй глупости от нета, а не му трябват изобщо newsm78
6.Когато се къпе-все едно в банята са били още 10 души с него и всичко е мокро #Cussing out
7.Спи пред телевизора, а се прави че гледа нещо много важно Close
8.Не обича заведения, а иначе по семинари е първа писта #2gunfire
9.Прави се, че не знае къде стоят някои неща-все едно за първи път е в къщи Mr. Green
10.Мързи го да прави секс Embarassed

# 49
  • Мнения: 3 091
няколко дни мисля по въпроса... ама ако ги докарам до 10 - трябва да го сменям! Wink
1. мързеланко
2. почива си като ръчка в компютъра и всякакви подобни джаджи
3. не е много разговорлив

тези най-ме дразнят!

# 50
  • Мнения: 3 447
Ама как може да се дразните от това,че си хвърлят чорапите в коша за пране наопъки? newsm78
Да бе... бъдете благодарни, че изобщо ги хвърлят в кошаRolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 052
Абе момичета, аз няма да казвам защото имаме и общи познати тук, но как ми напълнихте душата.... то едно и също, една след друга. в нас ли е вината или в тях? smile3514

# 52
  • Мнения: 188
дразня се когато заиграе на компютъра, но си сложи и слушалките и почне нещо да се ядосва и вика без да се усеща, че е на по-висок тон отколкото трябва! и като вземе да трака на клавишите, все едно няма други хора в стаята!
охххх, олекна ми малко!

# 53
  • Мнения: 2 723
Абе момичета, аз няма да казвам защото имаме и общи познати тук, но как ми напълнихте душата.... то едно и също, една след друга. в нас ли е вината или в тях? smile3514

Че какво като имате познати, аз преди малко показах на мъжо какво съм написала. Той излезе с кучето и преди 5 минути ми се обади да ме подсети с какво още ме дразни Mr. Green
1. Винаги като излизаме тримата на разходка той си носи фотото и се гъзурчи да снима, докато аз си говоря .... с бебето Twisted Evil
2. Като го питам нещо ми отговаря след 5 минутно мълчание, и като го попитам що не ми говори, казва, че мислел Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 052


права си. той много добор и знае, но ето и моите топ 10, хронологично

1. мразя, когато сутрин стане, да не оправи леглото с едно просто движение, само да подръпне завивката.
2. мразя, когато сутрин трябва да танцувам аборигентски танци пред 00, а ако успея да се вмъкна пред него, и му разваля по този начин концентрацията, да ме държи лично отговорна.
3. мразя, преди да ме е целунал, да пусне компютъра
4. мразя, когато му кажа нещо да ми отговори след 5 минути, засичала съм.....
5. мразя, инициативата да бъде моя (разбирай за всичко)
6. мразя, рутината, която той нарича спокойствие
7. мразя да му напомням, а той да ми каже, че го планирам
8. мразя, когато не му напомням, да се сърди, че не съм го подсетила
9. мразя, че не излиза само с мен навън вечер
10. мразя, когато това се случи без мен, да си изкарва готино до 5 ч. сутринта.

е това е, но най-вече
11. мразя, че ме кара да мразя  smile3515

# 55
  • Мнения: 394
1.Тръгваме да си лягаме и той се сеща,че ще яде.3 минути преди това съм го попитала и е отговорил НЕ.
2.Хърка яко,а след това може с часове да те убеждава,че не е така(ТОЙ ЗНАЕЛ) Mr. Green
3.Храни детето с една нетърпеливост и му бута огромни залци за да свърши по-бързо.
4.Кара като идиот-псува и се нерви мноооого-всички на пътя са некадърници-само той не е.
5.Обожава да спори пред приятели за теми,от които винаги излиза победен.Само за да е "Мице контрата".В повечето случаи знам,че не мисли така.
6.Обожава да слуша музика на МАКС-и аз харесвам,ама не и в 3 посред нощ и детето спи.
Със сигурност има и още дребни непотребни,ама за сега не се сещам.
Ама му ги прощавам-ако го питат него мойте са 5 пъти сигурно повече от неговите Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Мнения: 242
Чакай да видя дали ще ги докарам до 10  Rolling Eyes
1. Дразни ме това, че е много разсеян и в тази връзка
2. Дразни ме това, че когато го попитам нещо ме гледа с празен поглед няколко минути преди да ми отговори;
3. Дразни ме това, че се храни много бързо - като гъсок   Hamburger
4. Дразни ме това, че когато не му се налага не се бръсне;
5. Дразни ме това, че кара като Шумахер   car003
6. Дразня се, защото е работохолик и съотвено му остава по-малко време за мен;
7. Дразни ме това, че понякога прекалено много говори и незнае кога да спре
8. Дразни ме това, че когато гледа тв, сякъш аз не съществувам за него
9. Дразни ме това, че обича да си ляга рано
10. Дразни ме това, че когато съм бясна и му повишавам тон той излъчва спокойствие и мълчи, което още повече ме вбесява...

Ей, станаха 10 - то аз как бях набрала инерция можеше и още да ги докарам  newsm62

# 57
  • Мнения: 3 447
Охохох, момичета, ами нашите синове дали ще станат такива, а Rolling Eyes

# 58
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214

 Не знам дали ще се вместя в Топ 10. 1. Ужаснооооо много мразя, когато прекали с пиенето, тогава искам да го bash bash 2. Дразни ме мнооооого когато иска да играе на Зумата, точно когато аз съм си на моя комп. На децата вече не отива, оттам я изтрихме fight fight ::  comp03 3. Много ме дразни точно когато заспивам да ме пита какво има за ядене. 4.Мразя да ми сменя програмите и да пуска филми само преведени. 5. Мразя да ми прави на мен забележки за музиката, която слушат децата. 6. Мразя да ми се бърка в работата, която работя. 7. Ама още повече мразя да идва при мен рано сутрин, когато се усамотявам за чаша кафе. Веднага ме усеща, че не съм в леглото. 8. МРАЗЯ ДВАМАТА С МАЙКА МУ ДА СЕ КАРАТ, КРЕШЯТ И СЕ ЧУВАТ ДО СЛЕДВАЩАТА СПИРКА  fight fight   9. Мразя когато си идва в БГ да отивам да го чакам в   Истанбул.10.   И най-накрая мразя да отивам с него и майка му на гости при техни сънародници, Главата ми става казан от викове, силна музика, много пиене и клукарстване за отсъстващите. argue argue Drunk Drunk

# 59
  • Мнения: 533
Най- ме дразнят ето тези неща:
1. Като тръгнем за някъде винаги забравя нещо и трябва да се върнем;
2. Сутрин като ми каже, че ще ме закара на работа, винаги закъснявам по негова вина;
3. Като се прибере и винаги превключва каналите, независимо, че аз може да гледам нещо;
4. Започва да закача и гъделичка детето точно когато аз кажа, че ще си ляга;
5. Никога не знае неговите неща къде са;
6. Не е по инициативите за излизане например;
7. Като готвя нещо се меси и казва как точно да го направя (тако знае много, да го е наготвил той);
8. Понякога твърде детайлно говори за нещо, който мен слабо ме интересуват;
Това е май на първо четене.

Общи условия

Активация на акаунт