KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 78

  • 75 675
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 152
Привет на всички  Hug Hug Hug
Галка , благодаря за новата красива тема!




 hahaha hahaha hahaha няма само на мен да ми е весело  Laughing вижте ютюб къде ме засили след края на предното клипче  hahaha  https://www.youtube.com/watch?v=PtFzGQPDnAc 

 hahaha Това беше велико!  Joy Joy

   

 Heart Eyes



# 16
  • Мнения: 11 116
Готови за нов проект.  Praynig


 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

45:42  -незабравимо! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Знам, че е рисковано, но така като ги гледам един до друг не ми изглежда невъзможно.

Все пак ще бъде исторически сериал и има повече възможности да се избегнат аналогиите с "1001 нощ".

Има ли хубав сценарий и добра режисьорска работа, продуцентите само ще спечелят, ако съберат Берг и Халит отново на екран.

Много искам и ще се моля!  Praynig
После сигурно ще ми е адски криво, като изпишат името на друга актриса, но пък нищо не ни пречи да мечтаем и да се надяваме! Joy Joy Joy

Не е ли време да разберем повече подробности за сериала на Халит. То не остана, ако ще започват наесен. Досега фирмите, с които работи стоят изключително сериозно зад своите  проекти дано и с този да е така. Само, че тези дни си мисля, Берг няма ли някакъв договор с АЯ, или такова животно като обвързване не съществува? Защото погледнато логически, имаш договор 3 години. Да вземем пример с Къванч. През тези три години се случва така, че единият проект пропада, а за другия излизат непрекъснато причини и не се случва. Изтичат трите години.

# 17
  • Мнения: 11 116


 hahaha Това беше велико!  Joy Joy

   

 Heart Eyes





Страхотно изиграно, естествено, точно както са били отношенията помежду им. Все едно виждам Кенан и Берг. Или.... как се развеселяват един друг, как Кенан дразни Берг, а тя пък не може дълго да се сърди.

# 18
  • Мнения: 9 781
Изобщо не ми пречи ,че са съпрузи- познавам актьорското майсторство и на двамата и съм сигурна,че че така ще изиграят и влязат в образ на своите нови герои,че няма да се сетим ,че са мъж и жена hahaha

Април и май тази година гледах 1001 нощ/ този път в знак на протест Mr. Green много исках Халит да играе в съвременна история, а не в ист. проект/- 90 серии - от- до...нито за миг не се сетих че това са Халит и Берг- гледах Онур и Шехерезада- при добри сценаристи, които да те грабнат със своята история и при талантливи актьори ти просто се потапяш в друг свят...абстрахираш се от реалността...

Стискам палци да играят заедно! Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 23 403

Не вярвам Берг да е твърдо обвързана с АЯ. Иначе биха задължени да й осигурят проект.

Не съм 100 процента сигурна, защото излезе само инфо с кои актьори ще работи АЯ.

Засега - Къванч, Кенан, Чаатай, Керем Б, Кадир Д., Бурак.

Енгин не знам дали все още е към тях.

А новини за проектите не очаквам по-рано от края на юли. Достоверни новини имам предвид. Иначе слухове ще обикалят непрекъснато.

# 20
  • Мнения: 23 403


Изобщо не ми пречи ,че са съпрузи

На нас не ни пречи, но зависи те как ще се чувстват.

Защото някои актьори казват, че им е трудно, когато имат интимна връзка с екранния си партньор.

Пък те са и женени. Вкъщи заедно, на сета заедно. Доста неща ще претеглят на везните преди да вземат такова решение.

# 21
  • Мнения: 15 391


Повечето жени във фотосесията са с пусната и вързана коса - имат по 2 снимки.

Трябвало е мъжете да се фотнат с бради и без бради   Wink Laughing

# 22
  • Мнения: 11 116
В тази  фотосесия разпознах и  актьори, които се изявяват на театралната сцена. Между другото има много непознати лица, много, поне за мен.

# 23
  • Мнения: 23 403
Нещо, което ми направи впечатление в туитър.

Да го изпратя на госпожа КУКУнева и останалите в министерството, дето все се чудят откъде да подхванат реформата.


Доклад до родителите на дете с аутизъм в края на учебната година. Предполагам, че е в детската градина.

Умение за поддържане на лична хигиена - отличен
Умение за хранене самостоятелно- отличен
Умение да си облича и съблича дрехите сам - отличен
Поддържане на чина чист - отличен

Коментар на учителя

Не съм виждала някой да гледа чайките по-хубаво от теб. Не съм виждала друг да обича морето колкото теб. Обичам светлината, готова всеки миг да  заструи от очите ти. Твоите очи  са надежда, дете.
Целувам ги.





# 24
  • Мнения: 15 391

Твоите очи  са надежда, дете.
Целувам ги.



Варнааа, караш ме да настръхвам!  Heart Eyes Hug

Да речем... на госпожата и на колегите й квото и да изпратим по точката деца все има кво да мислят и да направят, друг е въпроса обаче дали могат.  Whistling Whistling Whistling Whistling

# 25
  • Мнения: 11 116
Точно в това е въпросът, че тази дъъъъъълго готвена реформа, отсега нататък, тепърва, ще се чудят как да я подхванат...Откъде да я започнат...Лошото е, че покрай г-жа КУКУнева ще изКУКАт много хора. Защото реформата в главите на министерството е едно, в главите на учителите - друго, в главите на родителите - трето. А обществото очаква четвърто. Накрая ще излезе едно нищо. Но в тази държава никой не мисли за децата. Ако беше така, много работи нямаше да са същите. И само на думи е всичко. Особено, това, че децата са  бъдещето на държавата. Може и да са....но не на нашата държава.

# 26
  • Мнения: 9 781

Коментар на учителя

Не съм виждала някой да гледа чайките по-хубаво от теб. Не съм виждала друг да обича морето колкото теб. Обичам светлината, готова всеки миг да  заструи от очите ти. Твоите очи  са надежда, дете.
Целувам ги.


Тази учителка е истинско съкровище Peace защото учителската професия не е просто професия- тя е призвание...


Особено, това, че децата са  бъдещето на държавата. Може и да са....но не на нашата държава.

... това е горчивата истина...

# 27
  • Мнения: 23 403

Берг и Халит са били в Зорлу център да пазаруват за лятото.

След това са вечеряли в ресторант с приятелско семейство.



# 28
  • Мнения: 11 116
Душиците! Heart Eyes Heart Eyes

Варна,  Hug Hug!

Ох, бе! Да се порадваме на другарката и другаря  Joy Joy Joy Joy Joy, че от есента, ако Халит започне работа и проектът е успешен отиде пак две години поне! Такава почивка и свобода няма да има скоро.

# 29
  • Мнения: 9 781
Стилни и елегантни и в ежедневието Grinning прекрасни  Peace

Вероятно пазаруват за ваканцията  Wink

Общи условия

Активация на акаунт