KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 78

  • 75 700
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 791
Добро утро с красиви хулигански моменти Grinning



# 61
  • Мнения: 7 123
                                                     Привет! Hug

                          Хубав ден и много слънчево настроение ви желая,
                                               въпреки лошото време! Grinning Hug


                          

                           Слагам още снимки от представлението Heart Eyes 

 

 

                                    Цветен и щедър ден! Hug Heart Eyes

Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 12 152
Привет и от мен! Може да вали и гърми, но лятото е неизбежно Hug Grinning Heart Eyes





Много хубави снимки от представлението. Берг е била като голямо дете на сцената и грабнала вниманието на децата!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes







# 63
  • Мнения: 2 411
Нещо, което ми направи впечатление в туитър.

Да го изпратя на госпожа КУКУнева и останалите в министерството, дето все се чудят откъде да подхванат реформата.


Доклад до родителите на дете с аутизъм в края на учебната година. Предполагам, че е в детската градина.

Умение за поддържане на лична хигиена - отличен
Умение за хранене самостоятелно- отличен
Умение да си облича и съблича дрехите сам - отличен
Поддържане на чина чист - отличен

Коментар на учителя

Не съм виждала някой да гледа чайките по-хубаво от теб. Не съм виждала друг да обича морето колкото теб. Обичам светлината, готова всеки миг да  заструи от очите ти. Твоите очи  са надежда, дете.
Целувам ги.






Варна newsm17 Не може да не те развълнува,дори разплаче  този доклад. newsm45
Много добре ще направиш ако го изпратиш.Явно,че в Турция децата болни от аутизъм,се
ползват с внимание и специални грижи. Берг,Халит,Кенан сме ги виждали сред такива дечица и
виждаме как сияят личицата им,че се докосват до своите любимци.





Маестро Али един голям бонбон.Като мама.Иска ми си да видя изражението на лицето на тати в
този момент.



Какво аз харесвам в Кенан? Господ е бил щедър и му е дал не малко,но той полага грижи
за да подчертае природните дадености.Кенан е мъж, които винаги изглежда добре.От думите на Зейнеп
разбирам,че не само това което виждаме,а и това което е вътре,неговата същина ,неговия пълнеж е още по хубав.На такъв мъж не може да не се възхищаваш.



А сега е ред на моята слабост,сем.Ергенч.

[[/color]
/b]

# 64
  • Мнения: 35
Аз съм гледала 2 филма и 2 сериала с Кенан- точки 9,10,11,12 Peace

от предните изброени има ли нещо с бг превод  newsm78


Бихте ли ми казали как се казва филма на български от т.9. Благодаря предварително Hug Hug Hug

# 65
  • Мнения: 12 152

Бихте ли ми казали как се казва филма на български от т.9. Благодаря предварително Hug Hug Hug

 Hug

Драконов капан
 http://www.vbox7.com/play:mced1b1071
http://www.vbox7.com/play:med5f8cdad

# 66
  • Мнения: 15 391
Надееее, последния ти колаж е страхотен. Голям майстор си. Hug Heart Eyes bouquet
Малкия хулиган с бг корени Ата Берк днес има рожден ден. Нека расте здраво и щастливо дете и още много успехи. Награди и признания получава по своя път.



# 67
  • Мнения: 3 748
 wavey сладурки  Hug

И аз се отбивам с тази ''новост hahaha, но са ме изпреварили Laughing

Малкия хулиган с бг корени Ата Берк днес има рожден ден.

И аз пожелавам на малкия сладур много успехи и страхотни роли.


А на всички в темата хубав ден и добро настроение  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 9 791
Честит рожден ден, мъниче ura Само напред и нагоре! Peace

# 69
  • Мнения: 23 411
10-те най-страстно влюбени двойки

Не знам кои са другите, защото го взех от фенски профил на Берг и Халит и бяха клъцнали само тази част от статията.



# 70
  • Мнения: 11 116
Туткулу ли е влюбени? Чифт е ясно...
Явно е, че съседите имат много думички за едно и също нещо. Grinning

Привет на всички! Ергенчови са чок туткулу  Joy Joy Joy Joy Joy
Кенанчови със сигурност и те, къде ти, днес свършва меденият им месец, но на тях им предстои медено лято. Особено пък, Синемчи, така хубаво разгонва всички покрай батю, праща ги да плуват по течението  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao , после ядат мед и палачинки... Joy Joy Joy

Наде, колажите са много хубави, за протокола се опитах да си сложа втория за подпис тук, че Яманчито ми незнайно защо се изгуби....ама не успях, излиза ми като линк. Няма значение!
Много са красиви!!! Hug bouquet

Днес пак си пожелах да бъдат заедно на екрана.  Heart Eyes

Хубава вечер от мен! Hug Hug

# 71
  • Мнения: 23 411




Туткулу е "страстен", ама аз го направих страстно влюбени, че не ми звучеше.   Laughing Laughing

# 72
  • Мнения: 11 116
Ааа, ясно.  Hug Ето затова обичам твоите преводи! bouquet Heart Eyes
Брех! Какви времена доживяхме.
И Берг попада в класациите на страстните двойки... Laughing Laughing

На Слънчо - много здраве и късмет!

# 73
  • Мнения: 23 411



За страстната влюбеност нямаме съмнение.  Grinning

Да не ни занимават с очевидни неща, ами да пускат инфо за проектите.  Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 11 116
Съгласна съм. Да пускат.
Искам някоя сутрин, като включа лаптопа и вляза във форума,
да видя онези танцуващите емотикончета, които ги пускаш като се радваш на новините за Ергенчови. Heart Eyes и да прочета - Бергюзар Корел подписа договор и ще  бъде партньорка на Халит Ергенч в сериала, стартиращ през септември по Канал Д. Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт