♡~ Пакетна Тема ~♡ N•40

  • 64 703
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 290
Мерич и логика са несъвместими понятия. В предната серия Йомер гледаше Дефне като влюбен хлапак, искаше по-бързо да се оженят, да са заедно постоянно, и пълна промяна в следващия момент! Мерич смени хаповете, Гупсето явно се обади, че има чоооок романтик в серията и айде Дефне пак страда. Йомер с пръстен, а Дефне щастлива-това Гупсето не може да го допусне.
Ако оставим шегата настрана, Мерич има за задачата да положи основите и за втори сезон, може би това наложи промяната на Суде, новата любов с Денис, капризите на Синан и раздялата му с Ясемин. Тази сватба би ми била реална, ако не беше посочена годината, а само месеца. Така това би бил един хубав финал на втори сезон.

# 46
  • Мнения: 7 006
Мерич и логика са несъвместими понятия.
A, баш Peace  Тази жена си е загубила здравия разум и туй то ooooh!


Седмичният рейтинг:

# 47
  • Враца
  • Мнения: 6 672
За поправка на повторения ми пост  ooooh! ooooh!

За какво ли става дума тук  Shocked

Последна редакция: пн, 13 юни 2016, 15:06 от mama_an_ji

# 48
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Логика и Мерич - ясно, но колко по добре би било да е така:

Например:
Дефне този момент със пръстените го сънува (затормозена е много от всички лъжи, от изчезването на Йомер)
След връщането на Йомер (съдужда я мило Wink), той вече не е толкова категоричен (премислил е всичко и е разбрал, че не е прав) и е готов да прости, обаче Дефне е взела решението - да бъде истината - разказва му всичко поред, разваля годежа, оставя пръстена  и заминава нанякъде сама. Оставя Йомер да мисли и премисля живота си и на кого може да прощава и на кого не - вече е готов да взема такива решения от това което видяхме в неговата промяна
Максимално бих се "изкефила" на такъв развой  Mr. Green  И за мен това е логичното да се случи - иначе серии подред иди ми-дойди ми  ooooh! 
Дефне не трябва да е изоставената - тя трябва да е тази, която казва най-после истината и си отива  Naughty  А Йомер да мисли иска ли да е с нея или не, усеща ли любовта й или не, може ли да прости или не  Naughty


Ама май няма да е така   Sad Sadooooh! ooooh!

# 49
  • Мнения: 9 540
 Thinking Thinking

Цитат
Съемки в Шиле (район Стамбула)
На съемках Барыш и Эльчин
Итак , новые новости от фанов, съемки проходящие в Шиле не будут показаны на экранах как поездка в Шиле т.е. акцента на местность не будет . А что же снимут там мы поймем только в серии ..

# 50
  • Мнения: 33 395
Едвам ви намерих  Shocked Laughing

Сборната тема е по-добро заглавие, ние така ви викаме  Peace Laughing

# 51
  • Мнения: 7 006
А аз се чудя що ми грабна оЧото Енгинчо, пък той бил Везни Flutter Ще се гледа новото дизи, нема начин Crazy




От КС що още се бавят с озета? Crossing Arms

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Бавят се, за да ни е напрегнато, както винаги Wink Озанчо Мамин ще обърне белтъците тази серия, така казва руните ми  Mr. Green
Ашка го изгледах с мишката..не знам какво да кажа вече, къде остана романтичната комедия егати..
Това с раздялата на Яса и Синан не очаквах, никой не може да е щастлив вече в тоя сериал  Crossing Arms Много натоварващ ми беше епизода, чок драма стана вече, не ме кефи така.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ашка го изгледах с мишката..не знам какво да кажа вече, къде остана романтичната комедия егати..
Това с раздялата на Яса и Синан не очаквах, никой не може да е щастлив вече в тоя сериал  Crossing Arms Много натоварващ ми беше епизода, чок драма стана вече, не ме кефи така.
Еййй, ама същото щях да пиша...  Heart Eyes
С голяяааама мъка и мишката изгледах серията, еми  Sick .. Накрая това махане на пръстените не разбрах защо беше? С каква умисъл? Защо ще ни мъчат с втори сезон, не искам да гледам агонията на Елчин и Баръш вече..Ааааа  #Cussing out , Елчин прическата на никъде, абе ужасТТТ...  ooooh!

# 54
  • Мнения: 8 098
Привет! bouquet bouquet

Нежи, Heart Eyes благодаря за новата пакетна тема! Kissing Heart Kissing Heart


Изпуснах ви за малко , а вие не само старата тема сте изписали, ами и сериозно сте напреднали в новата! Rolling Eyes

Вече реших да не се дразня на похватите на Мерич и да не й се връзвам за това , че се опровергава всеки епизод! Чакам следващия да се завърти пак на 180градуса! Mr. Green

Най-туитваното фото днес

Слънчице!



Патрона си готин и с и без  очилца!





И една чудесна песен от последния епизод!  Дай ми самота... Heart Eyes

 

Keti - Ver Beni Yalnızlığa


Последна редакция: пн, 13 юни 2016, 16:38 от alex_94

# 55
  • Мнения: 9 540
Днес май ще караме на музикални поздрави, щом нямаме ни фрагмани, ни озети...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Още една любима моя песен  Heart Eyes Heart Eyes



https://www.youtube.com/watch?v=CTMMAomOf6g

# 56
  • Мнения: 8 098
Днес май ще караме на музикални поздрави, щом нямаме ни фрагмани, ни озети...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Още една любима моя песен  Heart Eyes Heart Eyes


ТемпиHug

Музикалните редактори в турските дизита са направо да им завидиш! Angry

Нямат никакъв проблем да с подбора и селекцията на музиката! При толкова хубави песни могат да илюстрират всичко!

Даже не се нуждаят и от специален саундтракт, въпреки, че повечето имат!

# 57
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Привет момичета  Hug
Вай бе  #Silly  не мога ви намера с новото заглавие  Mr. Green
Неж за юбилейната пакетна тема  Crazy Crazy Crazy

и за да сме в крак с темата  Laughing Laughing





знам, че стана дълго  Whistling шъ Мъ прощавате  Mr. Green ама такива красоти крият ли се  smile3534

# 58
  • Мнения: 16 938
Фрагманче сигурно тая вечер ще ни пуснат.

# 59
  • Мнения: 7 006
"Черна обич" - еп.35 / Резюме

То, что Нихан потеряла сознание на помолвке Кемаля, породит у него сомнения. Он захочет узнать, почему она потеряла сознание. К тому же эти вопросы в голове Нихан подействуют и на Эмира. Если Нихан беременна, то рождение этого ребенка невозможно как для Эмира, так и для Асу. Пришло ремя для сближение 2х родных родственников-врагов на одной стороне. Арест Зейнеп и Озана во время помолвки Кемаля и Асу будет закончен в отделении. Как Эмир и планировал, Озан выйдет перед судом и будет арестован. Кемаль, ничего не знающий о подозрениях Нихан, будет искать ответ на вопрос, как Зейнеп и Озан умудрились сделать такую ошибку. когда он будет приближаться к ответу, человек, который встанет перед ним его не удивит. Но связь, которая будет между братом и сестрой Кемаля и Эмиром может изменить всю жизнь Кемаля. Кемаль, в этот раз отбросив любовь к сестре, встанет перед ней в другом виде. Конверт, неожиданно пришедший Озану в тюрьму, изменит все. Шаги Озана будут настолько опасны, что их невозможно будет остановить. А с другой стороны связь Эмира и Асу породит подозрения у Галипа. Галип, чтобы узнать обо всем точно, должен найти Хаккы. Любовь Кемаля и Нихан нисколько не уменьшалась, но в самые критические моменты их жизни они будут далеки друг от друга. Критические решения, которые они оба примут, повлияет и на их любовь. В конце дня черная любовь Кемаля и Нихан переживет самый сложный экзамен.

Общи условия

Активация на акаунт