Триизмерни торти във Варна?

  • 19 561
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
. Thinking Може би торта, от която изскача стриптизьорка се има предвид? Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 16
  • Мнения: 1 370
Леле, какво ли ще е това чудо newsm78
За първи път чувам за такива торти Thinking

# 17
  • Мнения: 7 430
Хайде, чакаме снимков материал  Wink
Какво ли ще е това нова "изобретение" ма Кулинарията Mr. Green

# 18
  • Мнения: 210
Дайте да видим тази торта.Много ми стана интересно. #Crazy

# 19
  • Мнения: 267
Уау ...явно е много трудно да се сети човек, че става въпрос за бутикови торти. И за да обясня на по-отворените - ако искам триизмерен заек, няма да е торта, изрязана във формата на зайче, а цяло триизмерно такова
Голяма работа, че не знае, че подобни торти се наричат бутикови ..

Иначе , мило майче, и аз търся такива във Варна, но честно казано май никъде не правят. Има едно местенце все пак, където правят просто по-интересни обикновени торти - например шахматна дъска с фигурки, но трябва да поразпитам повече, защото приятелят ми си прави тортите там, а аз така и не съм се интересувала къде е това място. Мисля, че пак може да ти свърши работа, защото веднъж беше дал обложка на една негова любима книга и му направиха предната корица едно към едно

# 20
  • Мнения: 1 608
Скъпи мами, помогнете ми !
Скоро синът ми става на 1 година и искам да му поръчам триизмерна торта.Дайте идеи къде във Варна правят такива.  chef
Ако докато търсиш триизмерна, ако срещнеш някоя ДВУизмерна ще ми е интересно да я видя.Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 39 764
Още някой с констатации.
Всички торти, даже и не бутиковите, и чиковските, се са триизмерни. Други няма.
Ако има торта, която се развива във времето, то тогава тя може да се нарече и 4-измерна Mr. Green Но това означава тортата с времето се да се изменя по форма или местоположение, интересно... Thinking
Можееее. Ядеш, ядеш, а тя намалява ли намалява Simple Smile

# 22
  • Мнения: 670
Сладкарница Захарен шоп на Краси Бекярова има най-богатия асортимент на торти във Варна. Можеш да си поръчаш торта във всякаква форма, да избереш цвета и дизайна.

# 23
  • Мнения: 6 155
Уау ...явно е много трудно да се сети човек, че става въпрос за бутикови торти. И за да обясня на по-отворените - ако искам триизмерен заек, няма да е торта, изрязана във формата на зайче, а цяло триизмерно такова
Голяма работа, че не знае, че подобни торти се наричат бутикови ..

Иначе , мило майче, и аз търся такива във Варна, но честно казано май никъде не правят. Има едно местенце все пак, където правят просто по-интересни обикновени торти - например шахматна дъска с фигурки, но трябва да поразпитам повече, защото приятелят ми си прави тортите там, а аз така и не съм се интересувала къде е това място. Мисля, че пак може да ти свърши работа, защото веднъж беше дал обложка на една негова любима книга и му направиха предната корица едно към едно

Това ли имаш предвид?



Тези са от сладкарница Неделя. Ето адресите:
 
Варна, ул. “Дубровник” 46, тел. 0885/60 08 15 
Варна, ул. “Генерал Колев” 47, тел. 052/61 24 63
Варна, ул. “Княз Борис I” 82, тел. 052/60 90 55

А тортите може да разгледате ТУК  Peace

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Уау ...явно е много трудно да се сети човек, че става въпрос за бутикови торти. И за да обясня на по-отворените - ако искам триизмерен заек, няма да е торта, изрязана във формата на зайче, а цяло триизмерно такова
Голяма работа, че не знае, че подобни торти се наричат бутикови ..

Иначе , мило майче, и аз търся такива във Варна, но честно казано май никъде не правят. Има едно местенце все пак, където правят просто по-интересни обикновени торти - например шахматна дъска с фигурки, но трябва да поразпитам повече, защото приятелят ми си прави тортите там, а аз така и не съм се интересувала къде е това място. Мисля, че пак може да ти свърши работа, защото веднъж беше дал обложка на една негова любима книга и му направиха предната корица едно към едно

Това ли имаш предвид?



Тези са от сладкарница Неделя. Ето адресите:
 
Варна, ул. “Дубровник” 46, тел. 0885/60 08 15 
Варна, ул. “Генерал Колев” 47, тел. 052/61 24 63
Варна, ул. “Княз Борис I” 82, тел. 052/60 90 55

А тортите може да разгледате ТУК  Peace




100% alexs за такива торти пита  Peace

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 :hug:ne be hora tochno  navreme vi ia nosiat v kusti !!!! Peace Peace

# 26
  • Мнения: 678
Аха,и аз схванах.Не да се хваля,но съм работила в Захарен Шоп Краси Бекярова.Наистина тортите са супер,работи се по Американски каталози.Правят се торти по идея на клиента,сладкарницата се намира на улица П.Яворов 11 зад Макдоналд на Тракия.Само се разходете за да разгледате каталозите и ще ви засипят с такива.

# 27
Piccolina i AnMary,

Blagodaria vi. Mnogo dobre me razbrahte. Heart Eyes
Tochno tova imah predvid - torta v 4 izmerenia, kato chetvartoto e estestveno vremeto.  Laughing
i tortata namaliava vav vremeto zastoto si ia hapvame Laughing Laughing

# 28
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
понеже ми стана интересна темата ...пускам линк който вчера открих случайно но много ми харесаха нещата може поръчка чрез интернет ... ето и линка http://www.bgmagazin.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY& … tegory_Code=cake2

# 29
  • Мнения: 5 539
Хохохохоооо, разсмяхте ме преди лягане!!! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт