Мъжко име с Ж

  • 4 580
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 098
Влез в Гугъл. Напиши в прозорчето "Ж" и избери само български сайтове. Ще излезе сайт с бълтгарски имена. Влез и прочети.

Там има имена с Ж. Можеш да си избереш.

На мен ми харесват Живен и Желяз. Звучи ми добре с другите имена

например - Желяз Иванов Петров

bowuu Успех и да е живо и здраво малкото!  bowuu

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 07:37 от Dino

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
Току що в този сайт прочетох следното. Стана ми интересно.

 newsm78 " А ти, Цецилия (имахме жена с такова име), животът ти е по-тежък, отколкото бяхме предвидили. Ние внушавахме на майка ти друго име (родово, на баба й — Ценка), а тя ти даде това. Когато човек носи едно популярно, често срещано име, той се свързва в невидима енергийна мрежа със своите съименници, които го поддържат енергийно и му дават сили. Но когато е приел едно оригинално, рядко срещано име, той остава самотен. Така чужденците в една страна нямат енергийната подкрепа на съименниците си и се чувстват дискомфортно. Липсва им именната солидарност. "  newsm78

# 17
  • Мнения: 47 986
аз познавам добри  хора с името живко,и много ми харесва  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 427
Живко-другите цитирани имена ми звучат много изгъзено!

# 19
  • Мнения: 4 422
По съвременен вариант на Желязко е Желез.Имам познат ,който така се казва като е написано не изглежда кой знае как ,но с правилното ударение звучи добре.
И аз съм с подобен проблем -искам на майка ми да е ама тя е Живка ..Но Живка няма да е де  newsm78Май ще е Жулиана..

# 20
  • Мнения: 1 426
Живко, Жоро,
Жана

# 21
  • Мнения: 2 282
А какво галено име на Желязко???  #Crazy
Жеко, Жижо, Джей, Джеки/о... уф, че гадна буквичка като за мъж! малък избзор де Simple Smile

# 22
# 23
# 24
  • Бургас
  • Мнения: 372
Ох ами много ли държиш да е точно с Ж? Thinking много малко имена има за момченца пък и не са много модерни единственото което ми харесва е Живко или примерно Живослав Жулиян но за момче нз но все пак звучи добре

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 605
Познавам един Житомир.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Абе хора къде ги мислите тия  изчанчени имена, брат ми се казва Желязко и на мен ми харесва, всички му викат Жак, Жако.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Живодар

# 28
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Галено - Жеко, Джеки. Много ми харесва Желязко.
А Желез ми звучи като "Матрос Железняк"

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Живко

Общи условия

Активация на акаунт