Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~94~

  • 42 298
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Васе,  Hug Laughing знам, че закъснях, ама на работа нямам хубав нет и ви изчетох сутринта снощните вълнения  Peace
Исках само да споделя как  си пишех още с последния съдийски сигнал кой как продължава  Mr. Green Щото накрая намерих къде няма да ми казват, че съм луда, като моя мъж, дето въобще не се интересува от футбол  Stop

Иначе за Испания и Италия ме е яд не за друго, просто с оглед на продължаващите отбори, тези двата можеха да направят интересни мачове, а сега единия ще отпадне още на 1/8 финал, пък се промъкнаха отбори, дето повече не са ми на сърце...   Rolling Eyes

(Как ли е преживял комшията от клипчето с телевизора, че отпаднаха, след като тъкмо се бяха обнадеждили...  Mr. Green )

# 706
  • Мнения: 22 038
Към каста на "Beyaz Gece" се е присъединил Мустафа Юстюндаг  Heart Eyes


http://www.ranini.tv/haber/16414/1/fox-tv-dizisi-beyaz-gece-ye-g … -mustafa-ustundag

# 707
  • Мнения: 9 530
Здравейте и от мен ! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
С тия мачове страдам от хронично недоспиване smile3506

Ама това Бубе иска да хвърчи  Mr. Green


Joy Joy Joy Joy Joy добре дошла в клуба hahaha ма мачовете са един месец само Laughing а сериалите са непрекъснато Laughing и сумати от нас са с хронично недоспиване hahaha hahaha hahaha

Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

О, аз също винаги съм била нощна птица - и съм по-трудоспособна вечер .А да гледам сериали и филми по нощите ми е хоби , но напоследък сме много натоварени в работата и започнах да ''сдавам багажа'' Sad

# 708
# 709
  • Мнения: 10 486
Васе,  Hug Laughing знам, че закъснях, ама на работа нямам хубав нет и ви изчетох сутринта снощните вълнения  Peace
Исках само да споделя как  си пишех още с последния съдийски сигнал кой как продължава  Mr. Green Щото накрая намерих къде няма да ми казват, че съм луда, като моя мъж, дето въобще не се интересува от футбол  Stop



(Как ли е преживял комшията от клипчето с телевизора, че отпаднаха, след като тъкмо се бяха обнадеждили...  Mr. Green )
Peace то и моя не е чак толкова запален Laughing може да гледа, ма може и да не Laughing виж, дай му формула 1 и тогава не го търси за нищо Laughing нито ме чува, нито ме вижда hahaha hahaha hahaha

Ми как Laughing пак е падал от дивана и нищо чудно да е смлял и новото тв/че не вервам да се е оставил без такова, след заминаването на първото/ hahaha hahaha hahaha hahaha

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Здравейте и от мен ! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
С тия мачове страдам от хронично недоспиване smile3506

Ама това Бубе иска да хвърчи  Mr. Green


Joy Joy Joy Joy Joy добре дошла в клуба hahaha ма мачовете са един месец само Laughing а сериалите са непрекъснато Laughing и сумати от нас са с хронично недоспиване hahaha hahaha hahaha

Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

О, аз също винаги съм била нощна птица - и съм по-трудоспособна вечер .А да гледам сериали и филми по нощите ми е хоби , но напоследък сме много натоварени в работата и започнах да ''сдавам багажа'' Sad
[/color]

Ооооохоооооо!
Ама, и други ли има като мен?! Аз съм дееспособна във втората част на деня, че докарвам понякога и до сутринта! Сигурно затова ви намерих, че да чета и пиша по нощите, и то, по мойте си теми..........

# 711
  • Мнения: 9 530
Васе,  Hug Laughing знам, че закъснях, ама на работа нямам хубав нет и ви изчетох сутринта снощните вълнения  Peace
Исках само да споделя как  си пишех още с последния съдийски сигнал кой как продължава  Mr. Green Щото накрая намерих къде няма да ми казват, че съм луда, като моя мъж, дето въобще не се интересува от футбол  Stop



(Как ли е преживял комшията от клипчето с телевизора, че отпаднаха, след като тъкмо се бяха обнадеждили...  Mr. Green )
Peace то и моя не е чак толкова запален Laughing може да гледа, ма може и да не Laughing виж, дай му формула 1 и тогава не го търси за нищо Laughing нито ме чува, нито ме вижда hahaha hahaha hahaha

Ми как Laughing пак е падал от дивана и нищо чудно да е смлял и новото тв/че не вервам да се е оставил без такова, след заминаването на първото/ hahaha hahaha hahaha hahaha


Васе ,ние с моя също сме фенове на Формула 1 , особено когато се състезаваше Шумахер .Направо сме ''изяждали '' екрана .Сега го раздаваме по-лежерно  и много ни е мъчно за Шуми  Sad

# 712
  • Мнения: 10 486
Васе,  Hug Laughing знам, че закъснях, ама на работа нямам хубав нет и ви изчетох сутринта снощните вълнения  Peace
Исках само да споделя как  си пишех още с последния съдийски сигнал кой как продължава  Mr. Green Щото накрая намерих къде няма да ми казват, че съм луда, като моя мъж, дето въобще не се интересува от футбол  Stop



(Как ли е преживял комшията от клипчето с телевизора, че отпаднаха, след като тъкмо се бяха обнадеждили...  Mr. Green )
Peace то и моя не е чак толкова запален Laughing може да гледа, ма може и да не Laughing виж, дай му формула 1 и тогава не го търси за нищо Laughing нито ме чува, нито ме вижда hahaha hahaha hahaha

Ми как Laughing пак е падал от дивана и нищо чудно да е смлял и новото тв/че не вервам да се е оставил без такова, след заминаването на първото/ hahaha hahaha hahaha hahaha


Васе ,ние с моя също сме фенове на Формула 1 , особено когато се състезаваше Шумахер .Направо сме ''изяждали '' екрана .Сега го раздаваме по-лежерно  и много ни е мъчно за Шуми  Sad
Фили, и аз тогава я следях непрекъснато с него Laughing а ся само чат пат я киризим Laughing но той си е същия щом има формула Laughing

# 713
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Аз от 1994 докато се състезаваше Шуми гледах всяко състезание и даже стисках палци по два часа  Rolling Eyes Ех, спомени... Сега не ми е толкова интересно, от време на време поглеждам, ма и правилата, и хората не са мойте!  Crossing Arms За Михаел се моля всеки ден да се оправи, за да си живее със семейството нормален живот!  Praynig Praynig Praynig
Колко години на писта и накрая такъв нелеп инцидент на ски!  ooooh!

# 714
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 730
Мераба, къзлар !
- тоя Нарцис много бяха, ще вземе да се преумори...  Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 9 530
Мераба, къзлар !
- тоя Нарцис много бяха, ще вземе да се преумори...  Hug Hug Hug

Габи  Hug той не бяга ,той лети- smile3532 smile3532

# 716
  • София
  • Мнения: 13 623
Мераба, къзлар !
- тоя Нарцис много бяха, ще вземе да се преумори...  Hug Hug Hug

Габи  Hug той не бяга ,той лети- smile3532 smile3532
За къде толкова се е залетял ще вземе да се спъне  newsm48

# 717
  • Мнения: 9 530
Мераба, къзлар !
- тоя Нарцис много бяха, ще вземе да се преумори...  Hug Hug Hug

Габи  Hug той не бяга ,той лети- smile3532 smile3532
За къде толкова се е залетял ще вземе да се спъне  newsm48
Линде , видял е някого и лети към него
 smile3534

Последна редакция: чт, 23 юни 2016, 19:19 от Phillipine

# 718
  • Мнения: 30 820
Ох сладура той Heart Eyes страхотен актьор Party

Здрасти Hug Hug Hug

Уелс- Св иРЛАНДИЯ #2gunfire

Шумахер го не дишам Naughty па и един път как зе победата за сметка на съотборника си #2gunfire и то не е било само тогава де Naughty ай ше го у шваба Twisted Evil

Хил Хакинен и неговия съотборник англичанин и Монтоя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

От сега започналите серяли сички са бозъ Naughty

# 719
  • Мнения: 10 486
Ох сладура той Heart Eyes страхотен актьор Party

Здрасти Hug Hug Hug

Уелс- Св иРЛАНДИЯ #2gunfire

Шумахер го не дишам Naughty па и един път как зе победата за сметка на съотборника си #2gunfire и то не е било само тогава де Naughty ай ше го у шваба Twisted Evil

Хил Хакинен и неговия съотборник англичанин и Монтоя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

От сега започналите серяли сички са бозъ Naughty
  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ренка Hug Heart Eyes много ли работа има Laughing или много те напече жегата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт