pomognete-akne

  • 7 406
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 216


Дерматолог!
 Peace
Ако акнето е така упорито, дерматологът е по-наясно е генералната козметика. По външния му вид вероятно ще ти предпишат група от витамини и определен хранителен режим.
Нашият проф. Пенев има специална диета, която предлага в съчетание. Мога да я публикувам, ако те интересува.

  bouquet кожа!

Най- новите изследвания сочат, че акнето няма нищо общо с режима на хранене, Simple Smile а се влияе например от фамилна обремененост. Но най- вече зависи от хормоналния баланс, който засяга секрецията на мастните жлези!

# 16
  • Мнения: 3 248
Ако проблемът ти е по-безобиден, смятам че и един добър козметик ще ти свърши добра работа. Но, ако нещата са по-сериозни се обърни към дерматолог!:)

# 17
  • Мнения: 7 430
Аз в тинейджърсите си години бях много зле  Cry като теб колко лекари смених, какво ли не пих, с какво ли не се мазах, на козметици ходех, правеха ми тяхни си буламочи, бирена мая пих и почти - да не казвам никакъв ефект нямаше.
Всичко си бе на хормонална основа, а и баща едно време и той е бил така - т.е. наследила съм негова кожа и по някое време си отминаха Peace
И все пак се мажех за мое успокоение, ако може така да се каже....и знам как се чувстваш Tired

Сега вече съм добре, но пък имам белези от стискането и нищо не ми помага да си залича Tired
Ти гледам си в Канада - мога да ти препоръчам една серия Proactiv при мен имаше резултат - гледай да са на промоция и излизат евтино Peace
Иначе за самите пъпки съм си взела от Бг едно кремче на Ейвън, от което съм много доволна - Clearskin. Като ти се появи пъпката - мажеш и бързичко изчезва Wink

Ами това е - ако има нещо друго питай Wink

# 18
  • Мнения: 1 254
Най- новите изследвания сочат, че акнето няма нищо общо с режима на хранене, Simple Smile а се влияе например от фамилна обремененост. Но най- вече зависи от хормоналния баланс, който засяга секрецията на мастните жлези!

 Peace С всичките ми уважения, акнето определено се влияе от хормоналните нива, но и от присъствието/липсата на някои витамини и минерали, които пряко повлияват мастната секреция и способността на кожата да поддържа защитно-бариерните си функции.
  bouquet

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 10:23 от Vesi - Thalloderma

# 19
  • Мнения: 5 475
Лореал имат нелоша серия за акне и млада,мазна кожа - Pure Zone. Но трябва да взимаш всичко,и тоник,и крем,и серум,т.е. да си направиш пълната програма на почистване и поддържане.

 newsm10

Дъщеря ми я ползва и е много доволна!

# 20
  • Мнения: 171
за съжаление вече съм ходила при трима различни дерматолози и никои не може да помогне

Направиха ли ти хормонални изследвания? Пиеш ли противозачатъчни? Редовен ли е месечния ти цикъл?

# 21
  • Мнения: 522
1 настърган лимон
1 щипка сода бикарбонат
половин крем за бръснене Каро
Разбъркват се и със сместа се мажат засегнетите места
______________________________________________
100гр. ситно нарязани леста от смрадлика се заливат с 1 л. вряла вода.След изтиването се прецежда.С тази течност се правят компреси 2-3 пъти на ден.След това пъпките се намазват със следната настойка:10г. цвят от невен се накисват в 50г. зехтин.Стои 1 седмица, прецежда се и се използва.Едновременно вътрешно се приема запарка от 2 суп.лъжици листа от коприва, залети с 400г.вряла вода и престояла 2 часа.Прецежда се.Това количество се изпива на 4 пъти в един ден, преди ядене.
_______________________________________________________________________________
С тия двете рецепти съм изпомазала всички комшийчета тийнейджъри и действат безотказно.  Hug

# 22
  • Мнения: 25
Купи си от аптеката Zinerit просто е стахотен този лосион. Още на третия ден ефекта е поразителен. Това е лекарство с някакъв антибиотик. Пробвала съм повечето серии на различните марки за смесена и проблемна кожа, но не се получаваше излекуване, докато с този лосион всички пъпки бързо заздравяха и не се появиха нови. Изпратих го на сестра ми в Германия и тя беше изумена от бързия ефект, така че пробвай.

# 23
  • Мнения: 1 207
az sa6to sam mnogo dovolna ot zinerit,no tai kato izpolzvah 2-3 opakovki podred i ve4e zapo4na da ne mi pomaga,no tova be6e predi 2-3 godini.sega sam v 4 mesec i liceto mi e mnogo zle pak.4ustvam se ujasno.

# 24
  • Мнения: 903
Пробвай сапунче и кремче на Imex. Аз съм много доволна.

# 25
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Za Tasi                                                                                                                                                                                                                            Osven Zinerit mnogo hvaliat OXY-10, chuh dobri za Dalatin-gel     

# 26
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=1          edinstvenoto!!!!!!!!!!!  Simple Smile    v aptekite se prodava.uspeh!

# 27
  • Мнения: 1 107
На мен лицето ми се оправи от противозачатъчните.

# 28
  • Мнения: 277
Откакто забременях нямам този проблем.  Joy Преди това смених куп дерматолози, пих и антибиотици, и витамини, и минерални комплекси, мазах се с какво ли не, включително и забъркани в аптека маски по рецепта, пазих диети...все тая. Подобрение, макар и слабо, даваха кремове, маски и лосиони със салицилова киселина (но без спирт  Naughty) На пазара има много марки в различни ценови диапазони, които предлагат такива серии. Избери си нещо и пробвай. Добри са лосионите на Биотрейд, но не масовия Акне-аут, а т.нар. професионални с марка Мелабел. Има ги в Ремедиумите и в някои други аптеки, като тая голямата на Плиска.
Успех в борбата!

Общи условия

Активация на акаунт