Самотни майки

  • 6 886
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Номер седем съм аз в кюпа  Laughing.

# 16
  • Мнения: 2 863
Добре де ама не е ли срамота такива хубави и умни, че и оправни жени и да няма една прегръдка кой да ти даде, без да ти вгорчава живота после.... Joy мда срам не срам ви казвам ще се отказвам аз от тоя пол... жените мисля са по разбрани същества, ако ме разбирате Joy

# 17
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Хей момичета до преди месец щях и аз да бъда в кюпа, ама вече цъ. Така че просто излезте от кюпа, огледайте се, повярвайте в себе си........... и ще намерите човека, който да ви даде топлина и нежност. Стига само това да ви е достатъчно ..........

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Добре де ама не е ли срамота такива хубави и умни, че и оправни жени и да няма една прегръдка кой да ти даде, без да ти вгорчава живота после.... Joy мда срам не срам ви казвам ще се отказвам аз от тоя пол... жените мисля са по разбрани същества, ако ме разбирате Joy

Малиииии Jali, не са се свършили свястните мъже, не мой така обръща резбата  Joy

# 19
  • Мнения: 6 315
Добре де ама не е ли срамота такива хубави и умни, че и оправни жени и да няма една прегръдка кой да ти даде, без да ти вгорчава живота после.... Joy мда срам не срам ви казвам ще се отказвам аз от тоя пол... жените мисля са по разбрани същества, ако ме разбирате Joy
Laughing Има време, аз даже си имам уговорка с една приятелка - ако обръщаме резбата да го правим заедно и да се вземем  hahaha.

# 20
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
малиииииии момичате, ще ни заключат форума, за аморално поведение  Joy hahaha

# 21
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
малиииииии момичате, ще ни заключат форума, за аморално поведение  Joy hahaha

еее това не е аморално поведение, това са аморални мисли , а за това едва ли ще ни заключат Joy

# 22
  • Мнения: 1 809
Хей момичета до преди месец щях и аз да бъда в кюпа, ама вече цъ. Така че просто излезте от кюпа, огледайте се, повярвайте в себе си........... и ще намерите човека, който да ви даде топлина и нежност. Стига само това да ви е достатъчно ..........
Права си PeaceИма надежда все пак,да не стигаме до крайности,Мъже все още се намират Wink

# 23
  • Мнения: 2 863
мда, намират се newsm78 ..... аз на детската площадка ни един не съм видяла Joy

# 24
  • Мнения: 1 809
мда, намират се newsm78 ..... аз на детската площадка ни един не съм видяла Joy
Aaa, не съм казала ,че е лесно. NaughtyТо си е направо 6-ца от тотото да срещнеш такъв изчезващ вид ooooh!Ама...какво да се прави.. newsm78

# 25
  • Мнения: 193
УУфф, с глас съм се смяла, щом и това можем да правим/онова,де/ наистина не ни трябват мъже...

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
Тук нещо темата ли се измести  Party или ............
трябва да смените името на ТЕМАТА, ако искате може да бъде "На кого, колко му липсва секса...... или нещо подобно"  Laughing

# 27
  • Мнения: 193
Тук нещо темата ли се измести  Party или ............
трябва да смените името на ТЕМАТА, ако искате може да бъде "На кого, колко му липсва секса...... или нещо подобно"  Laughing


То е ясно,на повечето ни липсва... Laughing Joy

# 28
  • Мнения: 193
Пък и авторката е задала въпрос-чувствате ли че имате нужда от мъж до вас? Ами чувствам ,когато ме бият хормоните,как да не чувствам... Laughing Joy hahaha

# 29
  • Мнения: 2 863
Mда, за да довършим аморалния поглед върху така зададената тема( да ме извини момичето, което я пусна, че го обърнахме на майтам, ама и от това има нужда) просто взимаме подписа на алена, който е под картинката й!!!....съотнасяме го към темата и  воала....  Joy

Последна редакция: вт, 18 апр 2006, 16:00 от Jaly1

Общи условия

Активация на акаунт