Викинги - Vikings - Тема № 2

  • 71 733
  • 435
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 408
Скрит текст:
Магнус историческа личност ли е? Иначе, освен Аслог, нямаше толкова противен персонаж за мен от Ателстан. Какво се прехласваха всички по него, не знам.

# 61
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Аз го харесвах

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Страшно много ми хареса 14-ти епизод от 4-ти сезон (нарочно изпадам в подробности, да не се чуди някой утре други ден кво точно съм гледала). Малко по-муден е сякаш, по-отвлечен и разтеглен, но с не малко силни моменти, както и култови реплики. Даже бих казала ключови. Който е гледал епизода и какво предстои в следващия вече приритва от нетърпение и само се моли нещата да не се развържат чак в още по-следващата серия, че сърце и очи вече не траят. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 366

Spirit Crusher
, викаш да го светват вече, и да не го мислим Simple Smile)))  Joy

Няма нужда от скрит текст вече, мисля, два дни от излизането. Който не иска да чете спойлери, да не влиза, преди да е гледал епизода  Peace

# 64
# 65
  • Мнения: 1 366
Ами...... Rolling Eyes


Скрит текст:
R.I.P. Рагнар.
И нека отмъщението на синовете започне....сега!!!!

# 66
  • Мнения: 2 429
Неееееееееееееееееее!
/Това къде наистина, къде на шега го мисля. Ама все пак серия 15 си беше.../
На мен пък на Рагнар брат му, как се казваше, за толкова серии все не го запомних, ме дразнеше. Аслог си я харесвах, сладуранка. Аз не си падам по бойни мадами, предпочитам дето виждат бъдещето.
Макар че тя сбърка в едно от най-важните си пророчества, а даже и не го разбра милата.

# 67
  • Мнения: 3 843
Сега изгледах, многоо гадна серия, супер мъчно ми стана, не исках да се случва това, макар че всички го очаквахме Sad

Какво ще стане сега и Лагата ли ще светнат?  Tired

А кой беше човека в лодката с едното око?  newsm78

# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 3 408
 Кое пророчество не е разбрала Аслог?

# 70
  • Мнения: 2 429
Кое пророчество не е разбрала Аслог?

Спойлер
Скрит текст:
Тя нали сънува, че мъжът й и синът й се удавят. Тя много страдаше за сина си и искаше да го спре да замине.Пък те не се удавиха. Рагнар друга съдба го сполетя, но малкия ще се окаже жилав Wink

# 71
  • Мнения: 3 161
@Змимка: съсипахте го човека Laughing

# 72
  • Мнения: 1 366
Исторически погледнато, Айвър става по-велик и страховит завоевател от баща си.
Всъщност като цяло синовете на Рагнар далеч задминават баща си по слава и успехи. Стават крале на доста големи територии. Историята на Рагнар е по-скоро някаква основа на историята на династията (потомците) като цяло, а не основна легенда в скандинавската история. Иначе казано, Рагнар играе някаква поддържаща роля. Синовете му са в главната. Просто създателите на сериала са решили да развият неговия образ. Да видим сега вече, по същество Simple Smile

Damarcus, що ние  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 73
  • Мнения: 3 161
Ти и приятелите от аватара.

# 74
  • Мнения: 1 366
 Joy Joy Joy Joy

Хахаххаах, той сам си го поиска Simple Smile)))
Чакам сега да видим сценаристите в коя посока ще развият сериала, т.е. към кой от синовете. Така като гледам, най-силно се открояват Бьорн и Айвър. Другите трима-четирима, са ми малко безлични. Ще видим в сезон 5.

Общи условия

Активация на акаунт