Великденска седмица 17.04/23.04.2006

  • 3 757
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Момичетаааа, Татяна си има момиченце!
Имам писамце на пощата от мъжа й, звучи така:
Здрасти!
Милена се появи тази сутрин в 0:52 на 16.04, 55см, 3665гр.И двете са добре!
Всичко най-добро!
Алекс, Татяна и Милена

Tui go kopnah ot ot4etnite  Grinning Da e ziva i zdrava Milena!4estito na mama   bouquet
Ааааа разгеле! Браво! Супер! Честита да е принцесата  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 959
maimunka, това е страхотна новина!
Да им е жива и здрава малката и дългоочаквана принцеса, със звучното и хубаво име Милена!  Hug

# 17
  • Мнения: 2 195
Да е жива и здрава малката Милена!
Браво на Татянка!  bouquet

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 334
Калида, изядохме кравата, вкусна беше, ама поне на зайче да ме беше оприличил  Grinning
Как изкарахте почивните дни ? Тука беше най-дългия уикенд за годината, ние пообиколихме малко насам-натам и сега ще си почиваме от почивката  Grinning
Амей, мина ли му страха на малкия от банята? При нас най-накрая се мина без рев вчера, след има-няма 1 месец.

# 19
  • Мнения: 1 194
Леле, честито на Татяна за голямата госпожица с красиво име!  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 183
Привет, моми4ета - коки4ета!!!

Първо искам да 4еститя на Татянка. Най-сетне дойде добрата вест!:) Да е жива и здрава малката Милена и много радост да им носи!!!   bouquet

Невероятно, но факт - цели 2 дни не можах да намеря време за форума. НО пък каква натоварена програма имахмеееее. Горките ние  Mr. Green Да ни ожали 4овек  Wink Празненства, срещи с приятели, Лазаровден, Цветница .... много деца на едно място ... Томи беше много щастлив. На Цветница особено - лудории в една огромна къща, където 2 именни4ки и един рожденик празнуваха заедно. Томи вилня и на дансинга доста. Той обожава да танцува. До след олунощ беше във вихъра на танца. Разплака се, задето искам да си ходим.

Мама В, никога не съм ходила на риболов. 4увала съм 4е дежства много успокояващо. Така ли е?

Мимка, радвам се да видя 4е си на линия, даже и снимки си сложила! Сега отивам да гледам  Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 847
4естито моми4енце на Татянка и от мен,ей,каква хубава новина!!!И аз нямах много време за писане миналата седмица ,но отварях форума само за тази новина....
И при нас по4ивните дни бяха забързани  и уж го дадоха 25° пък то си беше хладно за сезона....
Тази седмица си 4акаме татето да дойде ,и ве4е си умирам от нетърпение... Embarassed;такива изненадки съм му подготвила Mr. Green Heart Eyes
Айде 4ужбински мами ,идвайте и вие 4е да се запознаем на живо , Hug Hug
Лека и успешна седми4ца от мен  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 017
Лелееееее, каква хубава новина. Татянка, честито   bouquet  bouquet  bouquet Изчака детенцето Великия ден... Heart Eyes Hug Много, много късмет и обич около нея да има  Hug

# 23
  • Мнения: 1 017
Аз от емоция добро утро забравих да кажа  Hug

Малко ми беШе трудно да започна с работно настроение след 4 дни празници newsm78
Мимката, разглеждах снимки  Hug Heart Eyes Много се радвам, че пожеланията ни се сбъднаха   bouquet

Калида, стопява се и ледът, и снегът, даже и лято имаме  Laughing Heart Eyes Казвам го, заЩото е трудно да повярваШ като видиШ сняг през май... Rolling Eyes

Майче, не знам дали на всички действа успокояваЩо, предполагам, че ако не хванеШ ниЩо съвсем може да те пиЩиса риболовът  Grinning Но на мен ми е много спокойно, аз повечЕ природата съзерцавам, а  и беШе едно слънчево, и топличко, и мнооооого тихо  Hug (аз май все повече във фин се превръЩам  Rolling Eyes Wink) А малкия танцор (няма ми е специфичната буквичка, извинете  Embarassed) да го нагуШкаШ от мен  Hug

ХАйде, момичета, до после, аз да поработя смятам  Flutter

  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малкии и големи Hug Heart Eyes
Честита рожба на Татянски  bouquet  bouquet  bouquet, да расте рдрава, красива и умна малката Миленка ( 3ащо ли 3нам кой още ще е щастлив от името Hug Heart Eyes )...
3абравиила сьм да се похваля  Blush, няма отдавна проблем с кьпането, още на следващия ден след консултацията...а3 вля3ох да се кьпя ии той с мен  Grinning....и така ....

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
кьде са снимките от купона на Мимката newsm78

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ДобрЮтро банда  Hug
И аз идвам бързо бързо тук да видя дали има новини от Татянката  Party

Добре доШла на малката сладка буболинка!
Имам си адаШка  Hug Party Heart Eyes



Да расте здрава,усмихната и лъ4езарна ( като мама  Grinning ),да папка и да слуШка много и никакви колики  Naughty Wink Hug Heart Eyes

А на мама Татянка бързо възстановяване и скоро да си отново сред нас  Hug

# 27
  • Мнения: 6 390
Честита рожба на Татянка   bouquet  bouquet  bouquet

Мимка,
снимките са ти супер  Grinning голяма мацка си с червената рокля  Flutter  bouquet
ето тук са
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92922.0

нещо не ми стига времето  ooooh! до скоро/ тази вечер съм самичка вече и ще пиша подробности от изминалите прекрасни дни  Whistling Wink Grinning

# 28
  • Мнения: 7 914
 Татянка , Честита дъщеричка  и бързо възстановяване от раждането1
 Чакамете скоро пак сред нас!  Hug


Момичета желая ви успешна седмица( с малко закъснение, но чак сега се включвам)   с много приятни емоции!

  bouquet Hug


Дидке след твоите експерименти в кухнята после ни текат лигите! smile3521


 

# 29
  • Мнения: 1 017
Момичета, направо ми потънаха гемиите...пак валя сняг  ooooh! Confused а вчера беШе толкова прекрасно слънчево. Не ми се гледа през прозореца, ама никак  Rolling Eyes

Звездичке, как прекара?   bouquet НАли пътува някъде, или аз неЩо бъркам...

Ели, хайде, появявай се с разказите  Hug
Приятни следобедни/сутреШни часове   bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт