Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Гордиев възел" (Kördüğüm) - Тема 42

  • 74 102
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 456
Ейлюл е една голяма хитрушана и не е никак наивна
Тя май шейтан /дявол/ ще излезе. Едни погледи стрелка.

# 16
  • Мнения: 21 201
Ох милата Фейза, Cry да пази Господ  Praynig от такава нечовешка мъка.
На този етап нищо лошо не мога да кажа за Ейлюл, но ако започне да се дъни, ще си го намери в мое лице. Peace
Идва ми в повече побоя на Емре.
Хитлер се осъзна, ще свиква събрание в холдинга.

# 17
  • Мнения: 2 655
Ейлюл-а за мен започва да става Оуз в женски вариант. Не ми е на таман, ама никак.
Искате ли превод или следите рускините? Днес сме малко явно.

Да приемем ли че Хитлер се освести и се довери на сина си най-накрая?

# 18
  • Мнения: 21 201
Ауууу Хитлер ме разтопи разкайвайки се. Rolling Eyes
Добре, че оживя туй нейлито Laughing деденце, вече, ще е добричко Party старче.

# 19
  • Мнения: 5 723
Тарък бей се сети ,че има син....... ooooh! ooooh!

От кокоренето на Ейлюл ми призлява Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 21 201
Тарък бей се сети ,че има син....... ooooh! ooooh!

От кокоренето на Ейлюл ми призлява Joy Joy Joy
Усети дебелия Laughing и затова.
Споко Софи, може и още душа. Joy
Деска, аз нямам претенции относно превода, както решиш.

# 21
  • Мнения: 2 655
Тарък бей се сети ,че има син....... ooooh! ooooh!

От кокоренето на Ейлюл ми призлява Joy Joy Joy

Ха, ха, Софи, значи не съм сама! bowuu bowuu bowuu

# 22
# 23
  • Мнения: 234

      Здравейте , следя заедно с вас сериала. Харесват ми дискусиите които се заформят.

     В момента си задавам въпроса - В качеството на каква отиде и е в болницата Ейлюл ?

    Нещо заявленията които прави и действията и не ми се връзват ......
  

# 24
  • Мнения: 21 201

      Здравейте , следя заедно с вас сериала. Харесват ми дискусиите които се заформят.

     В момента си задавам въпроса - В качеството на каква отиде и е в болницата Ейлюл ?

    Нещо заявленията които прави и действията и не ми се връзват ......
  
Диденцееее  love001 добре дошла сред нас, радвам се, Party че скокна от балкона.
Ще я видим Ейлюлката какви, ще ги къдри и мъдри, и тя. Thinking

# 25
  • Мнения: 5 267
 Оффффф............. Mr. Green кой ми причини таз Ейлюл яяяяяяяяяяяяя............. Sick Sick Sick Sick

 Ич и не ми аресва............. Naughtyда си фаща правата............. Party Joy Joy Joy

 Наз може и да не реагира адекватно.................обаче с тази скорост на събитията.......толкоз... и аз не бих направила............... Embarassed Blush Laughing Говоркам и за предния епизод........... Peace

# 26
  • Мнения: 5 723
Оххх Наз ме влудява  #Cussing out на ента степен, накара му се като на първолак, фръцна се и тръшна вратата, йетер бееее, йетер. Crossing Arms

Права е Наз ,това е най-опасният начин да  разрешиш проблемите си ...като Генджо и Умут или като Мурат ,като убива и бие /Генджо/

АН има дете ,отговорност , а сега и баба му  му стовари холдинга  ...и там ли ще се бие ...Тя как разбира, че  Мурат е дели ,злобен ,провокира го  , а АН не може ...след като не се владее явно не може .Енвер бей как се справя , а АН ????? Вярно много му се събра , но не така .../стратегия трЕбЕ,оолум беним Joy Joy Joy/
 А като го видя да си кривне главата и премрежи поглед  пред Ейлюл ,направо го отписвам ...да си изясни какво иска  #2gunfire

# 27
  • Мнения: 21 201
Назка действа като господарка в дома на АН.
Взе Каан и сега той, ще стане свидетел на скандалът им. Хм, да не му върне пръстена. Thinking
Не знам коя е права и коя крива от двете претендентки за сърцето му, искам АН, и Каанчето да са усмихнати, и щастливи, а коя, ще го постигне ми е все тази.
Всичко толкова се изкриви в сравнение с първите серии, че вече нямам никакви желания с изключение на това, което току що споделих за пореден път.
Дано поне Фейза и Енвер са разумни, че младите хич ги няма.

# 28
  • Мнения: 234


     Айшегюл се обади на Наз и и я помоли да го вземе.

# 29
  • Мнения: 5 723
Дали ще е щастлив АН си зависи само  от него ,не от Наз......

Айдааа , и другите побойници получиха порицание , а кака им бъжна ,от караколдааа Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт