Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Гордиев възел" (Kördüğüm) - Тема 42

  • 74 135
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 21 201
То щото много го строяват АН ,затова" окото му все в просото "

Огнен Ибо ....... героя му като пеперуда от цвят на цвят ....не му осъдих похождението с Дидем ,щото там всеки трябва да пази себе си ,т.е. Дидем си е поела риска ,не че само тя е виновна ,но тука.....като ти е толкова на сърце Ейлюл да беше заминал в Германия да я търси . Ще кажете всичко е заради катастрофата , а сега как е...той още не знае ,че  е невинен.....
Тича след Наз ,обяснява се  ...вечеря ,пръстен ,едва ли не клетва....да му имам лИбоХтЪ  на АН

А той може да рИвЕ и за мечтата си  и да я връща като дизайнер -проектант на  колата newsm78 newsm78...ха дано е това  Joy

Говори ми, говори ми, не ми пречиш, Joy баш затова я връща и караше като бесен, и потичкавше на летището.
Алексчееее, злато, тенкс за бг буквичките.
Ще го изгледам с превод и, ще коментирам ако има нещо, което още не съм.

# 62
  • Мнения: 5 723

БЛАГОДАРЯ !!!!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 21 201
То щото много го строяват АН ,затова" окото му все в просото "

Огнен Ибо ....... героя му като пеперуда от цвят на цвят ....не му осъдих похождението с Дидем ,щото там всеки трябва да пази себе си ,т.е. Дидем си е поела риска ,не че само тя е виновна ,но тука.....като ти е толкова на сърце Ейлюл да беше заминал в Германия да я търси . Ще кажете всичко е заради катастрофата , а сега как е...той още не знае ,че  е невинен.....
Тича след Наз ,обяснява се  ...вечеря ,пръстен ,едва ли не клетва....да му имам лИбоХтЪ  на АН

А той може да рИвЕ и за мечтата си  и да я връща като дизайнер -проектант на  колата  newsm78 newsm78...ха дано е това  Joy

Ами да, а и в тази си роля до тук нещооооо не може да се разгърне като актьор.

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 00:25 от Neidjal

# 64
  • Мнения: 234

     Ами как да се разгърне Наде , като такъв е образът му в главата на сценариста/стите

     Той тук само мънка, такова спокойствие и железни нерви му определи

     сценария, че на моменти , чак не е адекватно поведението му.

# 65
  • Мнения: 5 723
Ще чакам буквичките и тогава
Скрит текст:

ПП Ако Ейлюл го предизвика да отиде на летището ,за да му каже за катастрофата ,само мога да ѝ се поклоня , но  ако е с други намерения ...олмаз....
 Но АН не го  оправдавам ...зад гърба на Наз....ако толкова ти е истинска любовта с Ейлюл ,застани като мъж пред Наз ,извини се за заблудата си и си тръгни с достойнство ,независимо на Наз какво ще ѝ коства това ....
а не първо при Ейлюл , а Наз ...ако има време .....
 

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 00:22 от sofia26

# 66
  • Мнения: 21 201
Диди нали върху това акцентирах и аз, искам сценариста да събуди образът му от дълбокия сън, в който е(образно казано).
Значи аз като зрителка искам да гледам сцени, които да ме докосват(а не приспиват Stop) независимо с кои герои са и не мисля, че искам много.
Щом отделям време за сериала искам да оправдае очакванията ми.
Отдавна го няма първоначалния замисъл, но аз не се оплаквам, искам динамика, а не инерция, искам пълнокръвни образи, а не скучни и заспали, и да, доволна съм от това, което гледам(по едно време зациклиха, но отново се върна живинката в сериала).
Отдаааавна ми мина времето, в което се вълнувах с героите повече от нужното(случи ми се само веднъж с първия сериал, който гледах онлайн, повече не си позволих подобни изживявания гледайки сериал), сега гледам за удоволствие.
Разбира се, че съм емоционална натура и реагирвам гледайки, но всичко е тук, и сега, в мига, след пет минути нищо вече не е същото, което е било.
Ох бе Софиииии, вече и бесилката си приготвила, rotfImao rotfImbo скица.

# 67
  • Мнения: 5 723
Беся го до две/2/ . Аз такива "меки" мъже не обичам....Всеки трябва да слуша сърцето си ,но винаги да постъпва честно , а не както го духне вятърничавата му глава ....

Лека нощ!!!!!!

# 68
  • Мнения: 234


       Лека нощ , момичета. Компанията ви беше прекрасна  smile3525

# 69
  • Мнения: 21 201
Беся го до две/2/ . Аз такива "меки" мъже не обичам....Всеки трябва да слуша сърцето си ,но винаги да постъпва честно , а не както го духне вятърничавата му глава ....

Лека нощ!!!!!!
Оххх не знам, не съм попадала в такава ситуация, в която са АН, Наз и Ейлюл.
Сигурно е ужасно трудно за всеки един от тях, Rolling Eyes не виня никой от тримата, всеки е прав за себе си, обвиненията ми са във връзка с похватите, които използват, а не, че реагирват по един или друг начин в дадена ситуация.
Благодаря Ви за компанията, лека нощ.

# 70
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Не съм ви чела, но влизам в темата, за да видя новия трейлър, и какъв кеф, Шоколадчето и Алексия Hug Hug даже превели и наредили буквичките..newsm44, благодаря ви, момичета! bouquet bouquet
Зарани Hug, благодаря и на теб за новата тема! bouquet

Фрагманчето ми хареса, значи нещата започват лека полека да се разплитат, дай Боже Praynig

Наде Hug
Скрит текст:
мъча се с Черна обич, бях гледала началните серии и сега финала на сезона, оф newsm78, изобщо не ми е класен, както писа, толкова е скалъпено всичко, че свят да ти се завие Sick Но от инат ще го изгледам Joy



Kördüğüm 24. Bölüm | Göksel - Gidemiyorum

https://www.youtube.com/watch?v=VVF6Uxochhw

Песента и в Иффет съм я слушала newsm78. Явно се използват всички песньовки от филми и дизита, в които е участвал Ибрахим.



# 71
  • Мнения: 9 541
Добро ви утро Hug, пак аз Laughing Laughing Laughing

Поне да сложа кафето в петък, че после 2 дни почивка Party Party



Така, като попрегледах какво сте писали, разбирам, че Наз не случи на мъже Wink



Успешен ден на всички! bouquet



# 72
  • Мнения: 5 470
Не догледах филма до края. Мурат се обади на Амир, когато си стягаше багажа Амир. Нещо лошо случили му се на него? А с Емре как постъпиха, освен, че се опитаха да го подпалят?

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Не догледах филма до края. Мурат се обади на Амир, когато си стягаше багажа Амир. Нещо лошо случили му се на него? А с Емре как постъпиха, освен, че се опитаха да го подпалят?

С Амир - нищо /все още/. Само го заплаши. А за Емре - видях, че някой от муратовите хора, които следяха Умут видяха, че го оставиха и не съм сигурна, че ще го намерят жив. Мисля, че ще го убият и след сигнала на Умутова умна майка ще обвинят Умут и Генджо в убийство. Така очаквам, де! Мурат е мръсен и в чер.....та си!

Но се накефих на погледа на Мурат когато разбра за Амир!

# 74
  • Мнения: 21 201
Здравейте. wavey
Значи спуках се от хилеж Joy с подругите,  разкръстиха го АН. newsm09
То не беше козел, пес, че и яда си от АН прехвърлиха на Ибо, Shocked ooooh! #Crazy Joy а Ейлюл я оприличават на Баба Яга на младини, rotfImao rotfImbo Назка пък да заминела с Каан за Англия, а АН да си взимал Ейлюл, и да заминавали на Луната, tooth и все в този дух смехории. Joy
Разбира се има и мнения, според които сценаристите съсипват образа на Наз показвайки я като досадна мрънкалница, истеричка, и че преекспонира с Каан, и аз ги подкрепям в тези им изказвания.
От тримата най ми е жал за АН.
Да, Ейлюл е миналото му, Наз е настоящето му, а коя, ще е бъдещето му не се знае, но той милия е за ожалване, защото е на кръстопът, разкъсван е от разума и сърцето, и аз му съчувствам.
Дано сценаристите му предоставят най-доброто и на него, и на Каан.
Рейтинга.......без коментар.
Total-22   KORDUGUM   FOX TV   20:48   00:17   2,30 Rolling Eyes   6,94
AB-6   KORDUGUM   FOX TV   20:48   00:17   2,76 Rolling Eyes     8,91
20+ABC1-9   KORDUGUM   FOX TV   20:48   00:17   2,94 Rolling Eyes   8,94
http://www.ranini.tv/reyting

Въздействаха ми сцените между Ейлюл и АН, и между баща, и син в болницата, насълзиха ми се  smile3518 очите.

Много ме кефят двамата. Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пт, 17 юни 2016, 12:45 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт