Рибарица

  • 207 427
  • 777
  •   1
Отговори
# 750
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Някой с мнение за механа "Стара рибарица?  Разбрах,че предлагат и нощувки.
Евтино и храната е вкусна. Имат маси вътре и навън. За нощувките не знам.

Още ли съществува «Стара рибарица»?

# 751
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Някой с мнение за механа "Стара рибарица?  Разбрах,че предлагат и нощувки.
Евтино и храната е вкусна. Имат маси вътре и навън. За нощувките не знам.

Още ли съществува «Стара рибарица»?
О, да! Simple Smile

# 752
  • Мнения: 1 615
От много чудене избрахме хотел " Къщата" и в момента сме там. Много съм доволна.Голям, свеж, зелен двор,вкусна храна и отопляем басейн.Има красива гледка към балкана.Чудесно място за почивка !!

# 753
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
От много чудене избрахме хотел " Къщата" и в момента сме там. Много съм доволна.Голям, свеж, зелен двор,вкусна храна и отопляем басейн.Има красива гледка към балкана.Чудесно място за почивка !!
Басейна с минерална вода ли е ?

# 754
  • Мнения: 1 615
В Рибарица няма минерална вода.

# 755
  • Мнения: 1 539
Здравейте, в края на юли ни се отварят три свободни дни и разглеждам офертите за Рибарица. Дъщеря ми държи на басейн и засега съм се спряла на "Къщата", "Риц-М"  или "Грийн Вилидж". Оферти за "Къщата" и "Грийн вилидж" са с изхранване.  Какво им е местоположението? Намерих стари лоши отзиви за "Грийн вилидж" - още ли е зле положението? Ако изберем оферта само със закуска, има ли добри ресторанти на нормални цени? Има ли екопътеки? Какво разглеждате наоколо - Тетевен, други забележителности?

# 756
  • Мнения: 804
Водопада в Тетевен и кладенчето на Бенковски в Рибарица!

# 757
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Може да се качите и до хижа Вежен. В Тетевен има туристически информационен център, който не работи в събота и неделя обаче. Там можете да попитате за другите възможности и как да стигнете до тях. Има манастирче с хубава гледка над града. 

# 758
  • Мнения: 1 615
Днес се върнахме от Рибарица.Този път избрахме за нощувка стаите в механа ''Стара Рибарица".Чисти,приятни са като интериор,но двойните стаи са твърде малки и тесни.Нас обаче ни устрои като вариант,защото повечето време бяхме или в механата, или по екопътеките. Иначе механата е хубава,вкусна храна,хубава гледка и просторна зелена площ за семейства с малки деца.

# 759
  • Мнения: 35 968
Моля някой да пусне нова тема.

# 760
  • Мнения: 71
Днес се върнахме от Рибарица.Този път избрахме за нощувка стаите в механа ''Стара Рибарица".Чисти,приятни са като интериор,но двойните стаи са твърде малки и тесни.Нас обаче ни устрои като вариант,защото повечето време бяхме или в механата, или по екопътеките. Иначе механата е хубава,вкусна храна,хубава гледка и просторна зелена площ за семейства с малки деца.
Има ли много неща наоколо,които могат да се видят?

# 761
  • Мнения: 1 615
Има няколко екопътеки и туристически маршрути до х.Ехо и х.Вежен

# 762
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Днес се върнахме от Рибарица.Този път избрахме за нощувка стаите в механа ''Стара Рибарица".Чисти,приятни са като интериор,но двойните стаи са твърде малки и тесни.Нас обаче ни устрои като вариант,защото повечето време бяхме или в механата, или по екопътеките. Иначе механата е хубава,вкусна храна,хубава гледка и просторна зелена площ за семейства с малки деца.
Има ли много неща наоколо,които могат да се видят?
Около Тетевен
https://www.google.com/travel/things-to-do/see-all?g2lb=2502548% … 0084_24.242217_10
Също така Костина (лобното място на Бенковски) в Рибарица, над Тетевен има манастирче, мисля че е към с. Бабинци, но не съм сигурна.

# 763
  • Мнения: 71
Добър хотел със СПА център,от който сте доволни...и добра кухня?

# 764
  • Мнения: 1 615
Малко в района са такива хотели.Препоръчвам " Тримата глупаци" и " Планината"

Общи условия

Активация на акаунт