9 ФЕГ - 2

  • 77 543
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 36
Здравейте, вече се записахме. На юнака му хареса по коридорите на училището. Заешкият лагер ще е в Родопите, от 26 до 31.08. Ще имат 20 часа въвеждащо обучение по френски език. Моят иска да отиде и мисля, че ще им се отрази добре. Големият ми син завърши преди 2 години ТУЕС и той в началото на 8 клас беше на лагер и им беше помогнало да се опознаят.

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 11:43 от Radostina74

# 481
  • Мнения: 1 812
Записахме се. Стана бързо и лесно. По темата да са ни в един клас децата нищо не обещаха. Казаха , че още не няма окончателни списъци и ще е трудно да се съгласува. Евентуално след второ класиране и записване пак да помолим.Нищо конкретно не обещаха.

# 482
  • София
  • Мнения: 1 109
Миналата година беше по-лесно,защото имаше втори профилиращ и още при записването знаехме в кой клас ще е. Но явно от тази година ще се разпределят накрая.

# 483
  • София
  • Мнения: 190
Здравейте, вече се записахме. На юнака му хареса по коридорите на училището. Заешкият лагер ще е в Родопите, от 26 до 31.08. Ще имат 20 часа въвеждащо обучение по френски език. Моят иска да отиде и мисля, че ще им се отрази добре. Големият ми син завърши преди 2 години ТУЕС и той в началото на 8 клас беше на лагер и им беше помогнало да се опознаят.

Ау, много ме зарадвахте с тези дати за лагера. Перфектно ни се разминават с морето. Е, тя щерката още не е решила дали иска да ходи на лагера, но и аз мисля, че ще и е много полезно.

# 484
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Моята дъщеря я записах тази сутрин ФЕ, АЕ. Моля някой ако има координати за записване за лагера да ги сподели, че сутринта като бях в гимназията още нямаха информация.

# 485
  • Мнения: 4 070
Привет, записахме се - момиче, ФЕ/АЕ.
Само сега се зачудих - не ни дадоха входящ номер, нищо. В системата не е отразено записването още. При вас как беше?


# 486
  • Мнения: 1 812
мартеа, много ме изненада, на нас сутринта ни дадоха входящ номер.

# 487
  • Мнения: 5
И на мен не ми дадоха нищо, само взеха документите. Изрично ги питах, казаха че така били последните разпоредби да не се дава служебна бележки или входящ номер. Надявам се да не станат грешки някакви.

# 488
  • Мнения: 36
И на нас не ни дадоха входящ номер. Сложиха ни документите в един джоб и в класьор при останалите документи на записаните. Казаха, че това е всичко. Даже бележката за лагера я дадоха на портала на излизане. Цената на лагера е 350 лв. и мисля, че записването и плащането беше до 09.08., но не съм сигурна /бележката остана в сина ми/.

# 489
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Здравейте! Още едно попълнение в групата. Младеж с АЕ.
В понеделник ще го записвам.

# 490
  • Мнения: X
Привет, записахме се - момиче, ФЕ/АЕ.
Само сега се зачудих - не ни дадоха входящ номер, нищо. В системата не е отразено записването още. При вас как беше?



Дадоха номер.
Ще снимам бележката за лагера след малко.

# 491
  • Мнения: 305
Успех! Дано случите на учител по френски и дисциплина в класа.
При детето ми не се получиха и двете, а уж беше в паралелката с най-висок бал.
На директоркото контролно отидоха с невзет материал, учеха хаотично цяла учебна година... и така...
А учителката по физическо е с почти митологично присъствие в живота на ученици и родители 😀

# 492
  • София
  • Мнения: 1 109
За коя паралелка става въпрос, ако не е тайна?

# 493
  • Мнения: X
Заповядайте. От телефон съм, не мога да сложа в скрит текст.

# 494
  • Мнения: 11
Здравейте, моята дъщеря е приета ФЕ/НЕ. Моля да споделите мнения за тази паралелка.
Допълнително, видях че сертификатът/дипломата ДЕЛФ е до ниво В2 (https://www.feg.bg/delf/). Това означава ли, че децата излизат с това ниво в 12 клас? Доколкото съм запозната, в другите езикови гимназии може да се вземе и С1.

Общи условия

Активация на акаунт