Електронни четци - XVIII

  • 77 399
  • 813
  •   1
Отговори
# 795
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
има си опция да го дерегистрираш, другия вариант да го ресетнеш, пак от менюто. Доколкото знам ако е регистриран - може да ползваш пращането на книги по мейла и други. Не съм го разучавала напълно.

А това с флаш картите как действа? Нещо не мога да го разбера.

# 796
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Аз си купих киндъл втора ръка. Предполагам, че е бил регистриран. Как мога да го дерегистрирам и да въведа моята регистрация и заслужава ли си? Какви функции се отключват след регистрацията?
Предполагам има начин да се смени регистрацията,но не ми се е налагало. Иначе регистрацията е ок,защото аз например често взимам kindle edition книги от Амазон,кога безплатни,кога супер евтини и те се зареждат директно на Киндъла ми. В тази връзка,предлагат се доста изгодни киндъли в олх-а,пише,че не са refurbished,но как всъщност се доказва,че не са наистина? Има ли обозначение,че един киндъл е refurbished? И ако си купи човек нов от олх си го регистрира нормално или не?

# 797
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
След като го дерегистрираш /ако е регистриран от друг човек, то си пише в менюто ако е регистриран/ спокойно може да си го регистрираш със своята регистрация.

# 798
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Хора,имам спомен,че преди години,тройката ми,съм чела книги,на които си пишеше номер на страницата,а не % от прочетеното. Има ли опция да си сменя от % на номер на страница?

# 799
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Аз успях да го постигна като си прехвърлих книжките чрез Калибре.

# 800
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Аз успях да го постигна като си прехвърлих книжките чрез Калибре.
Аз само Калибре ползвам  Rolling Eyes Да не би да е нещо от формата. Кой формат ползваш?

# 801
  • София
  • Мнения: 44 337
Хора,имам спомен,че преди години,тройката ми,съм чела книги,на които си пишеше номер на страницата,а не % от прочетеното. Има ли опция да си сменя от % на номер на страница?
Сега с какво си, че не разбрах.
Да, опция е как да показва прогреса и дали изобщо да го показва, ако си на някой от тъчовете, би трябвало просто с докосване (долу където го пише) да сменяш или при мен също е като покажеш менюто когато четеш наAa - Reading Progress

Въпреки, че на 4-ката май само в проценти показваше, освен ако не натисна менюто в книгата и тогава даваше и другите  данни, страница и локация.... обаче там никога не съм търсила дали може да се смени, беше ми удобно.

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 20:36 от Angel_Dust

# 802
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Аз успях да го постигна като си прехвърлих книжките чрез Калибре.
Аз само Калибре ползвам  Rolling Eyes Да не би да е нещо от формата. Кой формат ползваш?
Ползвам и моби и другият формат. Погледни в настройките как да показва прогреса, би трябвало щом ги прехвърляш с калибре да има и този вариант. Иначе като си ги изпращах със send to kindle ксмах опцията за номер на страница

# 803
  • София
  • Мнения: 1 072
Чудя се между Glare и Paperwhite.Моля помогнете Wink Simple Smile

# 804
  • Мнения: 351
+1 за Paperwhite. Подсветката е много удобна екстра. Simple Smile

# 805
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Ами с базовия,който е съвсем обикновен.Сега чета първа книга на него и все още го разучавам.Малко съм индианец  Mr. Green

# 806
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Angel_Dust, много благодаря.Просто чукнах на location-а и то се смени на page  Embarassed Indiana Jones в действие  Mr. Green

# 807
  • София
  • Мнения: 44 337
Те не са само пейдж и процент, при мен има и други, аз в началото знаех само начина от менюто и се чудех защо изведнъж по време на четене се променя или изчезва... супер се нервирах, докато не установих, че явно докато чета чат-пат докосвам там и го сменям Simple Smile hahaha

# 808
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Те не са само пейдж и процент, при мен има и други, аз в началото знаех само начина от менюто и се чудех защо изведнъж по време на четене се променя или изчезва... супер се нервирах, докато не установих, че явно докато чета чат-пат докосвам там и го сменям Simple Smile hahaha
Да,видях в последствие и в менюто,че са повече.Абе,трябва си ровене.Поразучих го де,смених си шрифта,размера...ще го науча,докато си чакам изгоден Оазис  Joy А тези дето имате Воаяж или Оазис,как изглежда екрана на живо? Като на таблет ли е, т.е. като стъклен? Харесвам тези останалите щото не остават пръсти по тях.

# 809
  • София
  • Мнения: 44 337
Мне, това е четец, не таблет Wink На изглед все са киндъли.

Общи условия

Активация на акаунт