Задушени картофки в тенджера под налягане!!!

  • 8 950
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 966
Звучат много добре!!! Laughingи аз ще го пробвам..... Joy Joy

# 16
  • Мнения: 5 873
Станаха страхотни!Благодаря за рецептата!

# 17
  • София
  • Мнения: 378
Страхотна вкусотийка изглеждат- задължително ще пробвам   bouquet

# 18
  • Мнения: 5 873
Страхотна вкусотийка изглеждат- задължително ще пробвам   bouquet
За половин час 2 пъти правих,хихи.

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Благодаря за рецептата, изпробвах ги станаха супер. Довечера ще им сложа и чесън и копър и биричка и мммм..... cheers

# 20
  • София
  • Мнения: 767
 Shocked Страашно са вкусни..ммм!Отиде ми диетата  Twisted Evil...Не мога да повярвам колко лесно се правят,колко бързо , а резултататът- невероятно вкусни картофи! Sunglasses
Благодаря много за рецептата!  bouquet
За протокола правих ги с копър,магданоз и чесън.   chef

# 21
  • София
  • Мнения: 2 530
Тази вечер ,ядохме зелена салата с тези картофки в тенджерата под налягане. Отидоха на кино и зелевата супа и лунната диета. Невероятна вкуснотия и толкова лесно става.Благодаря много за рецептата.  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 537
Мисля довечера да ги направя точно тези картофки Hug
А копъра и чесъна се слага накрая като се махнат от котлона ,без да се задушават заедно така ли? Със стар чесън нали става,че нямам пресен?

# 23
  • Мнения: 5 873
Като запържиш картофите,слагаш скилидките чесън,копър,сол и черен пипер и слагаш капака.Като започне да съска клапана засичаш 5 мин и готово.

# 24
  • Мнения: 3 537
Като запържиш картофите,слагаш скилидките чесън,копър,сол и черен пипер и слагаш капака.Като започне да съска клапана засичаш 5 мин и готово.
Мерси  bouquet

# 25
  • Мнения: 5 873
Като запържиш картофите,слагаш скилидките чесън,копър,сол и черен пипер и слагаш капака.Като започне да съска клапана засичаш 5 мин и готово.
Мерси  bouquet
Моля! Hug

# 26
  • Мнения: 3 537
Картофките ми станаха божествени Hug newsm22 smile3521
Настъргах им и малко сиренце отгоре, мммммммммммммм, в момента ги поливаме с биричка cheers,че е грехота да  останат неполяти Mr. Green Crazy

# 27
  • Мнения: 804
И аз ще ги пробвам, много обичам такива катрофи и отдавна търсех рецепра, златистия цвят все не мога да добия Cry Сигурна съм обаче, че сега ще станат , а и рецептата е лесна за изпълнение. Благодаря много  bouquet
  Мисля и тези на Мери Попинс да пробвам Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 216
Много се радвам, че сте останали доволни от вкусотията!И тъй като съм черпила много идеи от форума, не можах да не споделя рецептата с вас!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт