PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 124 407
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 940
И н мен ми допадна GB:

Скрит текст:


Аз пък очаквам Кибрит, интересно ми е какво ще има в тяхната кутийка.

# 721
  • Мнения: 4 595
Ето какво има в Пинкс-а този месец, има и интересни мостри на продукти, тъкмо ми свърши сухият шампоан, така че съм доволна от това, че са включили този на Батист.

https://www.youtube.com/watch?v=Jlz9LQziaSw

# 722
  • Мнения: 142
За първи път поръчвам Good box и имах големи очаквания - следя кутията от доста време насам. Доволна съм!
Скрит текст:
Кремовете и маската все ще влязат в употреба, а шампоан винаги е от полза - поне в моето семейство. Розова вода много отдавна се каня да купя и сега тази малка бутилчица ми идва тъкмо навреме. Нещата за хапване пък винаги съм искала да опитам. Бамбуковата четка също ще ми е много полезна. Като цяло кутията много ме зарадва, надявам се и занапред да се представят така добре. Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 16:55 от injasm

# 723
  • София
  • Мнения: 940
Pinks и преди са слагали сух шампоан на същата марка, но мисля, че беше с друг аромат. Не съм ползва на друга марка, но не е лош.

На мен пак ми се вижда празничка кутията.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 164
Съдаржание и снимка на Good Box
Скрит текст:
[/i]
1. Шампоан на So Bio - 250мл - 12.90 лв
2. Билков крем Венокастан - 75мл -10.15лв
3. Розова вода HeLthy oils - 50мл 4.15лв
4. Успокояващ лист маска Dr. SCHELLER 1 бр - 7.90 лв
5. Бамбукова четка за зъби  - 1 бр - 5.20 лв
6. Био дневен крем Bio Vegan - саше 3мл
7. Био студен чай Tea go - 0.250мл -2
15лв
8. Био бар 0.30г - 1
55лв
9.мини меденка - 0.40гр - 2лв
10. Чист инсулин доза - 0.70лв

# 725
  • Мнения: 4 595
Някой взе ли си Кибрита? Снимайте, моля, че моя сигурно след 1-2 дни ще мога да си го видя и ме гризе любопитство.

# 726
  • София
  • Мнения: 940
Взех го, със смесени чувства съм Simple Smile

Скрит текст:


Каолинът при мен леко се е разпиля в кутията, но много малко. Не знам дали се вижда добре,  цветовете на несесера  са зелено и златисто. Грам не ми харесва.

# 727
  • Мнения: 4 595
Харесва ми на мен, интересни са повечето продукти.

# 728
  • Мнения: 1 398
Аз пък хранех големи надежди, а хич не ми хареса... Нито една от марките не ми допада. Neutral Face Сред завърналите се good box e много по-добра този месец, от към цена също. Кибрит не знам до колко си заслужава...

# 729
  • Мнения: X
Някой получи ли вече Белебокса ? Аз се абонирах миналия месец ,ама ме съмнява ,че ще получа този месец  , най-вероятно другия . Така ,че ако някой я е получил да сподели ,ако може :д

# 730
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Здравейте, дами! Моля да споделите за fullbox, много се чудя дали да поръчам, знам,че докато не опитам, няма да разбера, но все пак реших 1 до вас да се допитам.

# 731
  • Мнения: 2 328
Какво продукти те интересуват? Според типа на желаните продукти си избери кутия-Пинкс, Фб, Гб..
Аз съм фен на тези трите, почитател и колекционер съм на бялата козметика. Имам много алергии и малко неща ми понасят, но благодарение на абонаментните кутии съм си за купила доста пълно размерни продукти, които съм пробвал от тях и са ми понесли.

# 732
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Поръчах си ГБ, но за full, се колeбая, за нея конкретно , иначе като състав и съдържание сходен да е като на good box.

# 733
  • Мнения: 1 398
Щом като искаш да е по-сходна с ГБ, според мен по-скоро погледни Кибрит - те слагат освен козметика, аксесоари и хранителни продукти.
Ако те интересува само козметика - тогава ФулБокс, Белебокс или Пинкс (лично аз на последните две не съм фен).
За мен само GoodBox и FullBox си заслужават (лично мое мнение).

Май скоро някой трябва да пусне нова тема
Simple Smile

# 734
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Във ГБ има инулин, а не инсулин. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт