Въпрос относно правила

  • 965
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте,
не знам дали точно тук е правилното място да попитам, но ето какво ме интересува:

След регистрацията ми в BG-Mamma днес създадох в раздел "Клюкарник", тъй като не се вписва никъде другаде, тема, в която каня регистрираните тук да попълнят моя анкета, която е част от проучването ми за дипломна работа. След минути в темата ми беше отговорено с линк към "Правила и политика на форумите", където лично аз не намерих точка, според която да съм в разрез с тях. Анкетата цели проучване на нагласите на българското общество спрямо феминизма - това може би по някакъв начин е отнесено към т.8 тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=23714
Нека обаче обясня за какво става въпрос - феминизмът е съвкупност от нагласи, че женсикят пол е равнопоставен на мъжкия, а с анкетата целя да проуча до колко хората са запознати с това явление и какво смятат по въпроса за равнопоставеността, не да всявам пропаганда, антисемитизъм и всякакъв друг "-изъм", който явно звучи политическо.

Въпросът ми е дали все пак молбата потребителите тук да попълнят анкетата ми нарушава правилата и  мога ли да създам отново тема без този път да бъде изтрита почти веднага?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 458
От правилата на български:
Цитат
Забранено е недоговореното провеждане на проучвания (социологически, маркетингови и др.). При желание за провеждане на некомерсиални проучвания, моля, свържете се с нас. За провеждане на комерсиални, маркетингови, рекламни проучвания - обръщайте се към рекламния ни отдел.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Отговорил съм Ви на ЛС почти веднага лсед премахването на темата.

# 3
  • Мнения: 13
Благодаря за отговора.

С кого мога да се свържа и обясня в такъв случай? Проучването е некомерсиално, става въпрос за завършването на бакалавърската ми степен, тоест е с образователни цели.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
И на този въпрос Ви е отговорено на ЛС, веднага след запитването.
Няма смисъл от паралелна дискусия.
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт