Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~95~

  • 53 882
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 464
Хайде , че започнаха ! Да не изпуснем този лебед ненагледен Роналдо ! Mr. GreenАйде Хърватска  newsm44 newsm68

Ренка, Васе къде сте  newsm78Ди , да не изпуснеш лебеда  #Crazy
Керизим вече Laughing Laughing Laughing язе цел ден лепим тапети Mr. Green свекърва ми прай ремонт и ние с мъж ми помагаме Laughing преди малко се прибрах, ма хвърлях по едно очо  на Швейцария - Полша Laughing там дузпи Laughing а кат гледам и тоз се очертава натам Party Party Party

Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Греда smile3512 smile3512 smile3512 smile3512

 и лебедите вкараха #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

пфффффф #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ай, сиктир Hug
Леле верно толяма мъка беше този мач. Яд ме е за хърватите Sad яд ме е и за швейцарците, днес не ми е ден, тези на които симратизирам паднаха  #2gunfire

# 46
  • Мнения: 10 486
Скрит текст:
Хайде , че започнаха ! Да не изпуснем този лебед ненагледен Роналдо ! Mr. GreenАйде Хърватска  newsm44 newsm68

Ренка, Васе къде сте  newsm78Ди , да не изпуснеш лебеда  #Crazy
Керизим вече Laughing Laughing Laughing язе цел ден лепим тапети Mr. Green свекърва ми прай ремонт и ние с мъж ми помагаме Laughing преди малко се прибрах, ма хвърлях по едно очо  на Швейцария - Полша Laughing там дузпи Laughing а кат гледам и тоз се очертава натам Party Party Party

Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Греда smile3512 smile3512 smile3512 smile3512

 и лебедите вкараха #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

пфффффф #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ай, сиктир Hug
Леле верно толяма мъка беше този мач. Яд ме е за хърватите Sad яд ме е и за швейцарците, днес не ми е ден, тези на които симратизирам паднаха  #2gunfire
Ма мани ooooh! Mr. Green  ей, тия португалците ме вадят от обувките #Cussing out #2gunfire #2gunfire в 117 -та минута гол Mr. Green направо сън ми се разби от яд Mr. Green

# 47
  • Мнения: 9 527
Скрит текст:
Хайде , че започнаха ! Да не изпуснем този лебед ненагледен Роналдо ! Mr. GreenАйде Хърватска  newsm44 newsm68

Ренка, Васе къде сте  newsm78Ди , да не изпуснеш лебеда  #Crazy
Керизим вече Laughing Laughing Laughing язе цел ден лепим тапети Mr. Green свекърва ми прай ремонт и ние с мъж ми помагаме Laughing преди малко се прибрах, ма хвърлях по едно очо  на Швейцария - Полша Laughing там дузпи Laughing а кат гледам и тоз се очертава натам Party Party Party

Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Греда smile3512 smile3512 smile3512 smile3512

 и лебедите вкараха #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

пфффффф #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ай, сиктир Hug
Леле верно толяма мъка беше този мач. Яд ме е за хърватите Sad яд ме е и за швейцарците, днес не ми е ден, тези на които симратизирам паднаха  #2gunfire
Ма мани ooooh! Mr. Green  ей, тия португалците ме вадят от обувките #Cussing out #2gunfire #2gunfire в 117 -та минута гол Mr. Green направо сън ми се разби от яд Mr. Green
Васе , много тегав мач. И мен ме е яд за хърватите , но след гола на Португалия за 3 минути имаха 3 положения , ама не ги реализираха .
Осъдени сме да гледаме Нарциса на всички времена  smile3506

# 48
  • София
  • Мнения: 13 614
Добро утро поспаланки  Hug
Ето така е най-хубаво да си почива човек
Хайде присъединявайте се


Прекрасен колаж

Последна редакция: нд, 26 юни 2016, 11:23 от БлагаВест

# 49
  • Мнения: 418
Добър ден wavey

Добро утро поспаланки  Hug
Ето така е най-хубаво да си почива човек
Хайде присъединявайте се

Айде почвам да си събирам багажа , в сряда съм там car003, а ти да ме чакаш cheers


Бубето с мустаци много ми напомня на Рет Бътлър newsm53

# 50
  • Мнения: 22 023
Добър вечер, прекрасни  Hug Hug Hug
Ще се наложи май да свикваме с мустакат Тембър  ooooh! Mr. Green


и прекрасната Неслихан  Heart Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 13 614
Добър вечер, прекрасни  Hug Hug Hug
Ще се наложи май да свикваме с мустакат Тембър  ooooh! Mr. Green


и прекрасната Неслихан  Heart Eyes

Еви  Hug  Ще свикваме къде ще ходим  Heart Eyes
Аз така по го харесвам отколкото с онази голяма брада  Peace

# 52
  • Мнения: 85
Здравейте, на всички  Hug
Кадир пее
http://www.dailymotion.com/video/x3yodmf_kadir-dogulu-hakim-bey-2016_music
Kadir Doğulu - Hakim Bey (2016) 12 Kalp Albüm

Şarkı Sözleri;

Şikayetim var cümle yasaktan
Dillerimi hakim bey bağlasan durmaz
Gelsin jandarma polis karakoldan
Fikrim firarda mapusa sığmaz eyvah

Gün olur yerle yeksan olurum
Gün olur şahım devri devranda
Kanun üstüne kanun yapsalar
Söz uçar yazı iki cihanda eyvah

Sussan olmuyor, susmasan olmaz
Dil dursa hakim bey, tende can durmaz
Yazsan olmuyor, yazmasan olmaz
Kaleme tedbir koma, tek durmaz

Последна редакция: нд, 26 юни 2016, 22:29 от pollyl71

# 53
  • Мнения: 22 023
Добро утро, прекрасни  Hug Hug Hug Хубав ден и страхотна нова седмица на всички  Peace


И за още късмет  Flowers Four Leaf Clover

# 54
  • София
  • Мнения: 13 614
Привет и от мен  Hug
Еви  Hug Heart Eyes  лек ден и една прекрасна седмица  bouquet
За разхлаждане  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 15 391
Селям, народе!  newsm47

Еви,   Heart Eyes Hug Благавест  Heart Eyes Hug

Да наредим коконата днеска  Laughing Laughing



 hahaha  hahaha hahaha Вижте лелката вляво как му се чуди.

# 56
  • София
  • Мнения: 13 614
Селям, народе!  newsm47

Еви,   Heart Eyes Hug Благавест  Heart Eyes Hug

Да наредим коконата днеска  Laughing Laughing



 hahaha  hahaha hahaha Вижте лелката вляво как му се чуди.
Гале и на теб селям  Hug
Същински нарцис е наш Бу  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 9 527
 Добър ден къзлар !
Еви , Линде , Гале  Hug Hug Hug

Ох , този Нарцизио - ама и на Фефа не и е лесно  Joy hahaha
И да добавя - на снимката Кадир не ми харесва .Напоследък ми се вижда отслабнал ( и леко спаружен ), не знам дали е от брадата , но нещо ми изглежда състарен .

# 58
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте моми4ета  Hug Hug Hug

мяркам се да напомня за себе си и да ви пожелая хубаво , слън4ево, цветно лято  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

и да не идвам с празни ръце...япъмците пуснаха новината за Кадир и сериала  Laughing

AY YAPIM'IN YENİ PROJESİNİN BAŞROL OYUNCULARI BELLİ OLDU!
#AyYapım'ın ağustos ayında ekranlara gelecek yeni projesinde #KadirDoğulu, #SedaBakan ve #MustafaÜstündağ başrolleri paylaşacak.
#Fox ekranlarından izleyiciyle buluşacak dizinin senaristliğini Deniz Akçay, yönetmenliğini ise Mesude Eraslan üstleniyor.







по ФОКС през Август  Laughing

в последния еп на Кара Севда отепаха сума ти народ...що така бе? Озан няма ли да играе в следващия сезон  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 13 614
здравейте моми4ета  Hug Hug Hug

мяркам се да напомня за себе си и да ви пожелая хубаво , слън4ево, цветно лято  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

и да не идвам с празни ръце...япъмците пуснаха новината за Кадир и сериала  Laughing

AY YAPIM'IN YENİ PROJESİNİN BAŞROL OYUNCULARI BELLİ OLDU!
#AyYapım'ın ağustos ayında ekranlara gelecek yeni projesinde #KadirDoğulu, #SedaBakan ve #MustafaÜstündağ başrolleri paylaşacak.
#Fox ekranlarından izleyiciyle buluşacak dizinin senaristliğini Deniz Akçay, yönetmenliğini ise Mesude Eraslan üstleniyor.







по ФОКС през Август  Laughing

в последния еп на Кара Севда отепаха сума ти народ...що така бе? Озан няма ли да играе в следващия сезон  newsm78
Меги  Hug  къде изчезна бе джанъм отдавна не си се мяркала  Heart Eyes
чакамe го Кадир в нов сериал но преди това на 8 юли ще очакваме сватба с Неслито затова стягай тоалета  Peace

Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 18:08 от БлагаВест

Общи условия

Активация на акаунт