Има ли бг майчета в Гърция?

  • 1 972
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
 Wink жалко,все пак добре че не е "ула"- венци (зъби)

# 16
  • Мнения: 392
Да добавя към обясненията на Теопр - на женското име Стефания понякога казват Ния или Стефани. Но само Ния не означава нищо.

# 17
Към Мерилоо, страхотно, направо не мога да повярвам. Каде по-точно, аз сьм близо до църквата Профит Илиа. Незная как става личен разговор. Трудно ми е и на мен много с този Кредор. Снощи си играх часове да го сложа.
За Ниа, не сам шувала такова знашение, но за малко име да.
Благодаря за Ч и аз го тарсих часове.

# 18
първо да благодаря на Teopr за подробното обяснение .на Maryloo бих отговорила, че ниа-νηα на  старогръцки означава кораб.среща се в Омир.

# 19
ако иска може да се направи справка за думата ниа в речника на H.Liddel-R.Scott

# 20
  • Мнения: 392
Може и да го има в старогръцкия, но чак толкова не съм наблегнала на него. Но няма значение.
МериМ, аз пък съм до църквата Агиа Елеуса, до кметството. Не сме чак толкова близо, но ще се видим някой ден през другата седмица, обещавам. А за да ми пратиш лично съобщение кликни на моето име да ми видиш профила. От долу някъде пише *изпрати лично съобщение*.  Аз не мога да ти пратя, защото ти влизаш като гост и нямаш профил.

# 21
Здравейте, каде  по-точно се намира "Понорму", не сам  чувала за този квартал????

# 22
  • Мнения: 392
Панорму е голяма главна улица в квартал Амбелокипи. Метрото там има спирка.

# 23
Към Мерилоо, опитах се да пиша на лични, не успях, иска ми регистрация, направих я, но пък нещо имеила не ми работи, не мога да го отворя и да си видя линка, така че продължавам по-същия начин. За мен е удобно да се видим след 21.05, тай като сега, са при мен родителите ми на гости. Ако искаш след тази дата ще се уговорим да се видим например на Goodys.

# 24
  • Мнения: 392
Ок, Мери, ще се рамберем допълнително тогава. Ако искаш пиши ма на е-майла ми maryloo@abv.bg
Чао за сега.

# 25
  • Мнения: 392
Мери, къде се загуби? Чакам да ми пишеш, да се уговорим къде и кога да се видиме!!!

# 26
  • Мнения: 2 498
Здравейте мами!!!
Малко извън темата, но все пак да ви попитам нещо....прeз лятото ни предсои кръщене на малката и много ми харесват гръцките бонбониери за кръщенета (извинете мe, ако не се казват така)....абе да си призная целия гръцки ритуал ми харесва...
ето тук мога да ви покожа снимки за какво става въпрос
http://www.bgphoto.net/photos/9422/o632845909172500000.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/9422/o632845910329218750.JPG

Та молбата ми е следната....ще се наеме ли някоя от вас за ми закупи тези неща и да ми прати колетче (а ако тези неща са малко за колетче, може да допълним и с др. работи използващи се при кръщене) ....като аз предварително ще преведа парите по банкова сметка включително и пътните разходи....

# 27
  • Мнения: 392
Здравей, Валя! Аз може би ще ти свърша работата. Но има толкова много различни бомбониери, че няма да мога да ти избера. За кога ти трябват? От Атина има директен автобус за Стара Загора и ще ти ги пратя по него. За подробности ми пиши на лични.

# 28
Здравей Валя,аз на 1 юли съм в БГ.и минавам през Стара Загора.Ако не бързаш много с удоволствие бих ти направила тази услуга

# 29
Zdraveite !
Predstoi mi skluchvane na brak v  Greece.
Bix zhelala da pomolia mamite / i ne samo  Grinning /, omazheni tam, da mi pomognat v slednata dilema- tsarkoven ili grazhdanski brak ? Po otnoshenie na dokumenti, imaiki predvid che sme chuzhdenki.
Blagodaria vi predvaritelno ! Zhelaia vi xubav den ! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт