Цистит - лечение без антибиотици - 3 тема

  • 158 776
  • 1 553
  •   1
Отговори
# 930
  • някъде
  • Мнения: 4 962
С кръвен тест ли?

# 931
  • Мнения: 381
Не е кръвен тест.Днк тестове направих за уреаплазма хламидия и микоплазма.Кръвен няма за уреаплазма и микоплазма даже и за хламидия вярват повече на днк тест.Така ми каза докторката

# 932
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Аз преди 2-3 години като споделих с гинеколога ми за проблемите ми, той каза, че се взима секрет (с едно като дълга клечка за уши) от там, от където пишкаме.
Та затова питам...

# 933
  • Мнения: 2 463
Не е кръвен тест.Днк тестове направих за уреаплазма хламидия и микоплазма.Кръвен няма за уреаплазма и микоплазма даже и за хламидия вярват повече на днк тест.Така ми каза докторката

с вагинален секрет или стерилна урина се открива. Може и тя да е причинителя на цистита. Знам, че е коварна бактерия, без симптоми, но прави бели. Добре, че сте я открили. Бъди упорита с лечението, всичко ще се нареди. Успех.

# 934
  • Мнения: 5 922
    При мене пък последният гинеколог ми обясни, че кръвният тест за Хламидия е най-точният тест за нейното откриване. ДНК тест може да установи само прясна инфекция. Също има една тема във форума за Хламидия и там също пишат, че това е най-сигурният и точен начин да се открие Хламидия.

   

# 935
  • Мнения: 381
 От влагалището ми взеха сикрет.Но щом я има във влагалището трябва да се лекува.Аз мисля че тя е причината за моите проблеми в момента.

# 936
  • Мнения: 5 922
От влагалището ми взеха сикрет.Но щом я има във влагалището трябва да се лекува.Аз мисля че тя е причината за моите проблеми в момента.

   Дими, наистина ви желая да оздравеете. Знам какво е да страда и да се измъчва човек заради здравословен проблем. Прегръщам ви.  Hug

# 937
  • Мнения: 381
Благодаря ви на всички.Пожелавам ви всички да сте здрави!

# 938
  • някъде
  • Мнения: 4 962
С цистит съм, след секс. Дадох стерилна урина, но умирам от болка..не знам какво да правя..пих два спазмалгона и държа горещо шише долу, но болииии. Да почвам антибиотик ...имам и монурал, но бързо ще го изпишкам...болиии Sad

# 939
  • Мнения: 2 463
Ужас, бързо да се оправяш. От монурала поне ще облекчи. Но недей да пиеш антибиотик без да ти е предписан от лекар.

# 940
  • Мнения: 4 351
Аз пих пила уроантисептик до антибиограма-комбинация от уролесан и фитолизин,а за болките-цистопурин.
И с ревизия на храненето.

# 941
  • Варна
  • Мнения: 1 533
Диди, навремето мен ме успокояваше разтворена хлябна сода във вода. Това ми е помагало вечер да заспя, докато дойде време за лекар!

# 942
  • Мнения: 5 922
   Винаги при и след секс нещо се случва при жените. Не знам защо жените сме толкова калпави и кекави. При мъжете нищо им няма при секс и след секс. Затова ме е страх да правя секс и състоянието ми да се влоши. За мене вече сексът е нещо далече.

# 943
  • на земята
  • Мнения: 4 097
С цистит съм, след секс. Дадох стерилна урина, но умирам от болка..не знам какво да правя..пих два спазмалгона и държа горещо шише долу, но болииии. Да почвам антибиотик ...имам и монурал, но бързо ще го изпишкам...болиии Sad
И при мен така се получава,ужасно е #Cussing out
Докато излезне резултата пия много вода и взимам уринал ударна доза,даже веднъж и Монурал пих защото много ме болеше даже кръв имах малко.
Бързо да минава пиши като излезе стерилната,при мен имаше ешер.коли но уж ги избихме засега,пак ми е нал'тявало ,но с много вода и билки изчезва бързо.Щак ще пускам скоро стерилна  Hug

# 944
  • Мнения: 4 351
Проблема е в лигавицата и трябва всичките ни усилия да са насочени към укрепването и заздравяването й.

Общи условия

Активация на акаунт