Голямата тема за малките масла - 15

  • 123 773
  • 763
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 288
Момичета, не мога да открия ЧЯРМ в iherb. Вероятно не го изписвам правилно, но възможно ли е да го няма?

# 556
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
Момичета, не мога да открия ЧЯРМ в iherb. Вероятно не го изписвам правилно, но възможно ли е да го няма?

Не, в iНerb няма. Аз си го поръчах от eBay. Peace

Шапокляк, благодаря ти! bouquet

# 557
  • Мнения: 569
Черно рициново масло купих от тук:
http://bg.pipingrock.com/hair-care/jamaican-black-castor-oil-40171
Скрит текст:
За първа поръчка има 10$ отстъпка с код,ако проявяваш интерес ще ти дам моя
Щраусово масло,което е аналогично на масло от ему поръчвам от Б-я:
http://www.ostrichfun.com/shtrausova_mas
пробвано и много ефективно!

# 558
  • Мнения: 15 113
Черно рициново масло купих от тук:
http://bg.pipingrock.com/hair-care/jamaican-black-castor-oil-40171
Скрит текст:
За първа поръчка има 10$ отстъпка с код,ако проявяваш интерес ще ти дам моя
Щраусово масло,което е аналогично на масло от ему поръчвам от Б-я:
http://www.ostrichfun.com/shtrausova_mas
пробвано и много ефективно!
Колко ти излезе доставката от този сайт, виждам че д ДЧЛ пращат

Последна редакция: пн, 17 окт 2016, 09:36 от zari65

# 559
  • Мнения: 7 154
Здравейте,
реших и аз да захвърля всякаква купешка козметика и да мина на масала. От миналата зима ползвам кокосово и какаово масло за след баня и съм много доволна как се отразява на кожата на тялото и лицето ми / вечер ги редувам на лицето вместо нощен крем/. Сега ще си поръчам и шипково масло и ще включа и него.
Питането ми е във връзка с тинейджърката ми, която е с атопична и много чувствителна кожа. До сега използвам за нея само медицинска козметика с променящ се резултат. Искам и нея да мажа с някое от маслата и от седмица след баня маже с какаово масло. За сега и се отразява добре. Дали мога да смеся няколко масла, например какаово, кокосово с добавка на бадемово и/или масло от невен или ще стане много наведнъж? Чела съм им характеристиките и пасват на нейният тип кожа, но не съм сигурна в какво съотношение да ги смеся и дали колкото повече, наистина е повече, тоест да не пресолим манджата  Laughing. Идеята ми е да заменя купешката козметика с натурални масла изцяло.
И друго - поръчах и сапун с черен кимион, някой ползвал ли го е и доволен ли е от него:

http://seisabansoap.eu/product.php?ProductID=86

Ще съм благодарна за всякакви мнения  bouquet

# 560
  • Мнения: 569
Черно рициново масло купих от тук:
http://bg.pipingrock.com/hair-care/jamaican-black-castor-oil-40171
 
Скрит текст:
Транспорта зависи от килограмите като до 1.8 кг се поръчва; него си го приспадам от кода за намаление,който е 10 $,поръчвам за втори път и съм доволна;моя кое е ADN672,всеки може да се регистрира и да пробва като въведе промо ком и набраните продукти каква крайна цена му дава
Има корекция!

Последна редакция: пн, 17 окт 2016, 15:42 от stasy_f

# 561
  • Мнения: 15 113
Благодаря Стаси

# 562
  • Мнения: 6 450
И друго - поръчах и сапун с черен кимион, някой ползвал ли го е и доволен ли е от него:

http://seisabansoap.eu/product.php?ProductID=86

Ще съм благодарна за всякакви мнения  bouquet


Аз го ползвам от 2 месеца, всекидневно и много ми допада. С мазна кожа, склонна към акне съм.

# 563
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
И друго - поръчах и сапун с черен кимион, някой ползвал ли го е и доволен ли е от него:

http://seisabansoap.eu/product.php?ProductID=86

Ще съм благодарна за всякакви мнения  bouquet


Аз го ползвам от 2 месеца, всекидневно и много ми допада. С мазна кожа, склонна към акне съм.

Синовете ми го ползват (тийнейджъри), не се повлиява кой знае колко акнето, но след дву-три месечно ползване сякаш има леко пресушаване на кожата при малкия, който го ползва редовно. Може би не трябва да се ползва често (всекидневно), ако кожата не е много мазна. Peace

# 564
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Здравейте, момичета!

Покрай темата на "прекрасните лели 40+"  Wink
се зачетох във вашата тема.

Ползвала съм серум за очи на Алтея, като го нанасях на цялото лице.
Сега ползвам серум за лице пак на Алтея, като него го нанасям и в околоочната зона.
Много, много съм доволна!

Пробавах и двата серума за шията и деколтето, но ми идват мазни
за тази област.
Имам бръчки вече на шията.
Препоръчайте ми масло за шия и деколте, моля!

И другата ми молба е за препоръка за масло за гушата  Mr. Green

Слаба съм, или поне се имам за такава, хаха
обаче гушата ми се вее, като на пуйка  Mr. Green

# 565
  • Мнения: 7 154
Скрит текст:
И друго - поръчах и сапун с черен кимион, някой ползвал ли го е и доволен ли е от него:

http://seisabansoap.eu/product.php?ProductID=86

Ще съм благодарна за всякакви мнения  bouquet


Аз го ползвам от 2 месеца, всекидневно и много ми допада. С мазна кожа, склонна към акне съм.

Синовете ми го ползват (тийнейджъри), не се повлиява кой знае колко акнето, но след дву-три месечно ползване сякаш има леко пресушаване на кожата при малкия, който го ползва редовно. Може би не трябва да се ползва често (всекидневно), ако кожата не е много мазна. Peace

Момичета, благодаря за споделения опит  bouquet

# 566
  • Мнения: X
missNoir, добре дошла!  Hug Ще ме умориш с последното сравнение  Joy За да не е мазно толкова може да смесваш малко от серумите с някакъв крем и така да нанасяш. А може ли линк към тези серуми? Вчера гледах клип на една мацка, която помзвале такъв и ми стана интересно.

# 567
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
Не съм missNoir, но понеже ползвам същите серуми, да споделя кои са Wink
http://www.zoya.bg/%D0%92%D1%8A%D0%B7%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0 … E%D1%87%D0%B8.239
http://www.zoya.bg/%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0 … Bio-Damascena.238
И аз съм много доволна! Освежават тена на лицето, попиват идеално, но също не слагам на шия и деколте, така че се нареждам до въпроса на Ноарчето Flutter

# 568
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Да, точно тези са.

Мисля и този да пробвам. Той не е на Алтея.
Него го дават и за лице и за шия, но аз съм скептична,
че при мен и двете области ще го харесат.

http://www.zoya.bg/%D0%92%D1%8A%D0%B7%D1%81%D1%82a%D0%BD%D0%BE%D … %D0%B8%D1%8F.1899

# 569
  • Мнения: 37 256
дами, какво ви спира да използвате кремовете за лице върху шията и деколтето освен липсата на подобни указания върху опаковките на продуктите?

Общи условия

Активация на акаунт