Голямата тема за малките масла - 15

  • 123 750
  • 763
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 153
Може би за 3 път чета за този африкански сапун. Къде в София мога да го намеря? Скоро гледах в Зоя, но там не го видях. Sad

# 496
  • Мнения: 1 317
Здравейте, дали някой си е поръчвал тази аромалампа от zoya.bg - http://www.zoya.bg/Електрическа-арома-лампа.1487?filters=_D0_B0_D1_80_D0_BE_D0_BC_D0_B0_20_D0_BB_D0_B0_D0_BC_D0_BF_D0_B0-s - хм, не ми излиза правилно линка.

# 497
  • Мнения: 3 248
perla, аз го взимам от Зоя.

Хубавият ЧАС общо взето е само масло и пепел.

Като го ползвам за почистване в комбинация с маслата ми става идеално. Първо масла, после сапун. Така хем маслата са измити добре, хем сапунът не ми пресушава.

# 498
  • Мнения: 15 107
Може би за 3 път чета за този африкански сапун. Къде в София мога да го намеря? Скоро гледах в Зоя, но там не го видях. Sad

На ул. Дякон Игнатий -това е улицата на Централна поща, между магазините на Саботаж има един био магазин- там го гледах , продавт всичко, което има в Зоя без продуктите на Зоя и цените са много по-добри.

# 499
  • Мнения: 1 431
Здравейте,момичета bouquet Изчетох цяяяяялата тема и малко започнах да се бърквам  #Crazy Искам да ви попитам за масла за коса и за лице.
Първо за косата-дълга е до средата на гърба,тънък косъм,цъфти доста,много права,само я суша със сешоар,нито я боядисвам,нито използвам някакви други топлинни уреди  Hug Вкъщи имам масло от бадем и кокосово масло.Какво друго да добавя?
За кожата на лицето-на 23г съм,кожата е по-скоро суха,доста склонна към акне,от дълги години използвам Акне аут почти всичко от серията и засега съм доволна,но никога не съм виждала такива уау ефекти каквито вие описвате в темата/кожата да сияе,да е еластична и т.н/.От това,което изчетох досега разбирам,че маслото от таману е добре за такава кожа/поне ако съм разбрала правилно  Laughing/ Какво да си взема и как се използват нещата?Всичко се смесва или едно по едно се нанася?
Извинявам се за дългия пост bouquet Кошницата ми в Зоя чака да бъде напълнена  hahaha Hug

# 500
  • софия
  • Мнения: 1 707
момичета а течен африкански сапун еднакъв ли е с този на калъп

# 501
  • Мнения: 2 223
Африканският сапун го купувам от Зоя. В магазина на малките 5 кьошета се намира в дъното отдясно долу в едно кашонче. Има го на грамаж и на калъп. Има и сирийски, който също съм чела, че е полезен.
Насипният е около 5 лв 100 гр. и е като сух пластилин, има лека миризма на земя. Капъпчето е около 6 лв
http://www.zoya.bg/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D0%B0%D1%84%D … _BF_D1_83_D0_BD-s Този ползвам в момента и мирише приятно на лимон. За суха кожа може да дойде доста сух след измиване, но е силно антибактериален и унищожава възплаения веднага.

# 502
  • Мнения: 153
Благодаря момичета  Hug чудя се как съм го подминала  Embarassed Тези дни ще отида да си взема и да го пробвам най-накрая  Crazy

# 503
  • София
  • Мнения: 5 007
Като го ползвам за почистване в комбинация с маслата ми става идеално. Първо масла, после сапун. Така хем маслата са измити добре, хем сапунът не ми пресушава.

Още един почитател има на точно този начин на употреба за вечерно почистване на кожата в мое лице. Почиства идеално и не е толкова агресивен. Без масло не бих го ползвала за лице, че доста опъва кожата.

# 504
  • Paris
  • Мнения: 1 738
Здравейте,момичета bouquet Изчетох цяяяяялата тема и малко започнах да се бърквам  #Crazy Искам да ви попитам за масла за коса и за лице.
Първо за косата-дълга е до средата на гърба,тънък косъм,цъфти доста,много права,само я суша със сешоар,нито я боядисвам,нито използвам някакви други топлинни уреди  Hug Вкъщи имам масло от бадем и кокосово масло.Какво друго да добавя?

Аз слагам масло от горчица за бърз растеж, масло от дафинов лист-също стимулира растежа, масло иланг иланг-за блясък, черно рициново масло-от него видях най-голям ефект. Успех Peace

# 505
  • Мнения: 1 431
Благодаря ти,Jaklins Hug

# 506
  • Мнения: 1 431
Черното рициново масло обаче го няма в Зоя newsm78 някакви идеи откъде другаде мога да го поръчам Embarassed

# 507
  • Мнения: 6 852
Черното рициново масло обаче го няма в Зоя newsm78 някакви идеи откъде другаде мога да го поръчам Embarassed
Ebay  Peace

# 508
  • Мнения: 1 431
Черното рициново масло обаче го няма в Зоя newsm78 някакви идеи откъде другаде мога да го поръчам Embarassed
Ebay  Peace

Мерсиии  bouquet

# 509
  • Мнения: 83
Здравейте! Използвала съм множество масла за коса - кокосово, бадемово, от гроздови семки и т.н. Обаче реших да започна да си мажа и тялото с тези масла, защото лосионите за тяло не овлажняват достатъчно. Но има проблем - тези масла не миришат никак хубаво. Та затова ми хрумна да питам дали мога да капна няколко капки етерично масло в бадемовото масло, например? Опаковката е 100мл, колко капки трябва да се капнат и дали въобще ще има ефект? И дали няма да има негативно влияние върху кожата?

А също така четох, но не съм си го купувала -  за масло от какао. Казаха, че миришело добре. Имате ли наблюдения?
Благодаря предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт