ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали - тема 14

  • 79 926
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 244
Lor, направо дай линка  Simple Smile или да те чакаме да правиш албум?

# 61
  • Мнения: 3 547
Вале, линка е откровено неприличен, а и там повечето са западни звезди, по-малко от руските се срещат а и от тях основно са музикални звезди, от актьорите няма много, а и повечето, които видях са  са просто смешновати )))

но има и хубави снимки на Рома, на Лёша Воробьев, ще избера от тях )))

Серёжа Лазарев, оказва се, е голяма звезда на интернет с подобни снимки. мога да кажа, че определено си струват наистина.


и Дима Билан има хубави снимки

открих и една на Дани Страхов,  която досега не съм виждала, но ще ви я пратя на пощите...

не че е твърде неприлична, тя явно е от някаква постановка, но пък нали му пазим реномето  Laughing Laughing Laughing

онези мацки от неговия сайт ще ни анатемосат, ако ни видят да качаваме такава в нета  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

имате поща  Laughing

Последна редакция: ср, 06 юли 2016, 00:08 от lor

# 62
  • Мнения: 3 244
Доброе утро!

Хубави нови снимки:
Александр Олешко (облечен!)


Олег Масленников - Войтов се ожени за Алина Бородина


Кирилл Гребенщиков для журнала «Коллекция Караван Историй» 4716

# 63
  • Мнения: 3 547
 Laughing Laughing оказа се, че онази снимка си я имат и на сайта на Страхов, тя е от постановката 'Портрет Дириана Грея'

ето още една от същата постановка Wink

# 64
  • Мнения: 3 244
Laughing Laughing оказа се, че онази снимка си я имат и на сайта на Страхов, тя е от постановката 'Портрет Дириана Грея'

ето още една от същата постановка Wink


Надявам се да не обидя някой фен, но според мен, Даниил Страхов е по-красив облечен, отколкото съблечен.  Embarassed Въпреки бурното му минало, сексапилът не е най-силната му страна.

# 65
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пратете ми на лични сайта с въпросните снимки! не ми се виждат нещо последните снимки в постове ви! дали е от нета ми леко поумрял в жегата?  newsm78

# 66
  • Мнения: 3 547


Надявам се да не обидя някой фен, но според мен, Даниил Страхов е по-красив облечен, отколкото съблечен.  Embarassed Въпреки бурното му минало, сексапилът не е най-силната му страна.

мда, има нещо леко нелепо в поразсъблечения Даниил, може би, защото физическата му форма въпреки красотата му не е в твърде атрактивен вид /като на Ромка примерно Mr. Green/  Laughing Laughing

но пък един Страхов с 4 реда плочки на корема също ми се струва, че по-скоро ще ни стресне, отколкото да ни изкуши повече  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 67
  • AMS
  • Мнения: 6 457
Аз не съм получила линка, но не го искам  Stop
Да не се обърка някой да ми го изпрати   Joy
Предпочитам да сложа тези линкове >>>








# 68
  • Мнения: 3 547
Вале - твоят любимец. съвсем новичка снимчица


а Любава пише, че снимат продължение на Екатерина. но на коя точно, не разбрах ))

# 69
  • Мнения: 3 244
Дива, макар че съм слушала интервюто и изпълненията на Данила, с удоволствие пак си ги прослушах. Той е магнетичен, не мога да се откъсна, радост за очите и ушите. Само че не бих противопоставяла тия на "ония" линкове, място и време има за всичко, щом и самите актьори не отбягват еротичните снимки и кадри.





още няколко смели снимки, от които никой не се срамува
Сергей Лазарев


Павел Прилучный


Юрий Чурсин


Сергей Безруков


Лор, за любимеца благодаря! Но и той като Страхов има нужда от повечко фитнес, защото подобни твърдения ми напомнят баснята за лисицата и гроздето.
Цитат
един Страхов с 4 реда плочки на корема също ми се струва, че по-скоро ще ни стресне, отколкото да ни изкуши повече

Ние си ги обичаме нашите любимци, но и ги гледаме с широко отворени очи. Приятна вечер! Аз заради еротичните снимки зарязах и работа, и сериал...но пък Данила продължава да пее.  Grinning

# 70
  • Мнения: 3 547
ОКЕАН ЕЛЬЗИ ИДВА ЗА ПЪРВИ КОНЦЕРТ В БЪЛГАРИЯ
Най-известната украинска рокгрупа ще свири в София на 6 ноемри 2016 г. в зала 3 на НДК
София е спирка от световното турне на най-популярната и най-награждаваната рок група в Украйна – ОКЕАН ЕЛЬЗИ. Петорката ще изнесе концерт за първи път пред българската публика на 6 ноември 2016 г. в зала 3 на НДК.



не смея да си правя планове чак за ноември, но ужасно ми се иска да отида ...

# 71
  • Мнения: 3 244
Привет!
Разходих се из ФБ и научих от нашата страничка за концерта на ОКЕАН ЕЛЬЗИ. Лор, ако отидеш, ще разказваш!

Аз си позволих от името на бг почитатели да поздравя Миша Гаврилов за неговия РД, да видим какво ще отговори.

# 72
  • Мнения: 3 547

Аз си позволих от името на бг почитатели да поздравя Миша Гаврилов за неговия РД, да видим какво ще отговори.




Вале, той Миша е малко отнесен, а и  доста рядко влиза във фб, за разлика от други, които нон стоп висят там.  Mr. Green Mr. Green

нещо не си пада по интернет комуникациите, вероятно предпочита живите )))

но и да не отговори, поне сигурно ще прочете и ще му стане приятно, че е познат и извън пределите на страната си  )))

# 73
  • Мнения: 3 244
Здравейте, надявам се на Миша да му хареса поздравът, а за отговор, както дойде.

Много приятна комедия гледам, с цяло съзвездие любими актьори.

Помню-не помню
https://www.youtube.com/watch?v=fHWPKL0wJkY









# 74
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Почти го свършвам. Три серии ми останаха от Игра.Реванш  Права беше Лор. Филмът непрекъснато набира скорост от серия към серия.






Общи условия

Активация на акаунт