ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали - тема 14

  • 79 898
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 3 547
малко настроение за стопляне в студеното време с един горещ мъж Wink




от време на време си пускам тези клипчета от колекцията с любимците и много се забавлявам

много ми се иска да направя и от Ледената епоха една колекция с актьорите, но имат някаква защита оригиналите в youtube и след като ги сваля, обработя и изрежа, отказва да ги качи, че били със защитено съдържание )))
ще чакаме да ни падне някое пиратско копие Wink

# 692
  • Мнения: 3 547
момичета, някой гледа ли Пампушный ')

аз завърших Захват и започнах Казаки . Захват ме държа до 2 и половина снощи )))  Мерзликин, Гаврилов, Епифанцев, Никифоров, Антропов - какво повече може да желае човек

толкова филми изгледахме вече с Миша Гаврилов, а аз подсъзнателно продължавам да го подценявам някакси, защото е много млад и красив, а той във всяка нова роля ме опровергава и е интересен. винаги с някакъв хладен вид, а всъщност с малко мимики и жестове успява много неща да показва. има някакъв магнетизъм в това момче. харесах го много и в този филм .

така , че за Захват мога само отлични оценки да дам ))) и продължавам с Казаки

# 693
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Завърших София. Всъщност сериалът се оказа 8 сериен, а не 10 както го бяха обявили. Много добра работа. Прекрасен декор и костюми. Много добра игра на целия екип.

Определено харесах Надежда Маркина ролята на Великата княгиня майка



От където и да го погледнеш Евгений Цыганов си е много добър артист. А и Андреева си беше на място.

До колко действието се покрива с историческите факти не мога да кажа. Това е основният спор в кино-театр.ру.

Ето малко инфо за тази нееднозначно възприемана руска княгиня https://24smi.org/celebrity/3084-sofiia-paleolog.html и http://www.aif.ru/society/history/posledniy_cvetok_vizantii_10_f … ce_sofii_paleolog

и още http://www.marieclaire.ru/stil-zjizny/sofiya-paleolog-pravda-i-v … misel-o-knjagine/

Филмът е много добър и го препоръчвам за гледане. Мисля, че ще е добре и да се преведе (това е за Фен на руското кино)

А ето и саундтрака изпълнен от Григорий Лепс

Последна редакция: чт, 01 дек 2016, 21:47 от nataly_gr

# 694
  • Мнения: 3 547
аз съм решила на Цыганов да се отдам всецяло през уикенда  Laughing Laughing

сега гледам предимно Женский доктор. днес Илья Носков започна снимки на третия сезон на филма, така че трябва да изгледам първите два, няма как )))


изгледах 3 серии и от Казаки, имам чувството за дежа вю, сякаш филмът е сниман в града, където снимаха Степные волки - поне полицейския участък ми изглежда абсолютно същия. кой знае, може и участъка да е някакъв такъв ценен, като онзи прословут кабинет, дето сме го виждали в поне 20 филма  Laughing

поне засега не ме грабва твърде, въпреки че Антон не съм го гледала отдавна.
не че не е интересен, просто засега нещо ми липсва .
Сидихин е ключова фигура, но засега не се е развихрил, все още е малко в сянка, може би неговото по-значително присъствие ми липсва точно
иначе актьорите са си супер - и Гришин, и Полина, и Олег Морозов е тук. познати и любими )))
но след Сидихин в Плохой хороший коп, очаквам повече Wink

не мога да не споделя едно снимче, което ми попадна днес - на Батурин и по-малкия му брат   Laughing

ако някой може - нека каже кой от двамата е Юрий - аз все още не мога да измисля  Laughing Laughing

# 695
  • Мнения: 1 726
Лор,  newsm78 newsm78 Юрий май е този от ляво.

Загледах Научи меня жить, но покрай София го поизоставих. Някак си доста се преситих от детективи и крими истории. Ще се опитам да продължа в събота или неделя Кяро е интересен актьор и ми се ще да видя какво е сътвори .


Видях поредния сериал с името Катерина (2016 - 4 серии)



Валерия Ходос, Наталия Сумская, Анатолий Хостикоев, Марк Дробот, Ольга Гришина, Дмитрий Сова, Дарья Трегубова

В родное село Катерины приезжает съемочная группа. Девушка влюбляется в известного актера — внезапная страсть затмила ей разум. Но похоже, его любовь была лишь игрой, а дороги назад уже нет.

На руски http://bigcinema.to/series/katerina-2016.html

Ще се поразсея от историческите драми с тази мелодрам

ПП  Joy Joy Joy Лор, филмчето е само за теб. Всички говорят на украински.

Последна редакция: чт, 01 дек 2016, 22:19 от nataly_gr

# 696
  • Мнения: 3 243




Привет честной компании  Grinning  Добро утро!

Юрий Батурин е вляво.

Чувствам се доста изостанала с новите филми, само "Золотой транзит" гледах. Напомня уестърн, а мислех, че е исторически. Всъщност са използвали драматичната епоха, за да направят приключенски филм, което никак не е лошо. И в нашата история има много моменти, подходящи за създаване на приключенски филми.

Ощ един любимчик - Алексей Манцыгин, род. 1992, рост 172. Женен.

Заради Денис Шведов, си пуснах първия му филм от филмографията, от 2006, Слабости сильной женщины.
А той се оказа 8 серии.  Simple Smile Хубав сериал, много "женски". Обаче с любопитни мъжки роли. Егор Бероев положителен, музикант (а не бандит!) силно и предано влюбен!!!
Костя Соловьев и Денис Шведов ужасно млади и с много коса!!!

Като се замисля, започнах и изоставих Черная кошка, Научи меня жить, Хороший плохой коп. Навярно някои от тях ще продължа по-късно, сега ме привличат вашите препоръки за София, Казаки и Захват.
Женский доктор не ме спечели като зрител. Дори Илья Носков не успя.

# 697
  • Мнения: 3 547
мъничко красота , току що направена Wink

То ли я была аистом, То ли - золотым лебедем...
Берегли меня ангелы, да шипели вслед демоны -
Только ты встречал ласками, а потом венчал стрелами -
- Видно, нелегко в ангелах - Вот и подался в демоны...

Последна редакция: пт, 02 дек 2016, 20:19 от lor

# 698
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Още един украински филм с руски актьори и говорят на руски Дом на холодном ключе (2016 - 4 серии)



Марина Коняшкина, Павел Баршак, Виктория Скицкая, Оксана Архангельская, Владислав Никитюк, Александр Крыжановский, Сергей Чекерес, Елизавета Зайцева (II), Дмитрий Лаленков, Екатерина Савенкова, Николай Бутковский, Ксения Баринова, Андрей Исаенко...

Определят го като детектив, мелодрама.

Арина Миронова выросла в детском доме и всю жизнь живет в уверенности в том, что ее родители погибли. Неожиданно Арина получает известие от женщины, представившейся ее матерью. Якобы та находится при смерти и хочет оставить ей наследство.
Для того, чтобы разобраться во всем и вывести самозванку на чистую воду, Арина отправляется в город Марежино, где живет ее «мать». По счастливой случайности в этом городе находится частная генетическая лаборатория, куда Арина обращается за проведением экспертизы. Здесь же она знакомится с экспертом лаборатории, Ильей, и между молодыми людьми возникает симпатия.
Но вскоре Арина начинает понимать, что кто-то в городе не очень рад ее присутствию и сделает все, чтобы она уехала, так и не узнав правду ни о своей «матери», ни о других тайнах, окружающих Арину с первой минуты пребывания в этом странном городе.



На руски http://bigcinema.to/series/dom-na-holodnom-klyuche-2016.html

# 699
  • Мнения: 3 547
хахахха...от мен среднощна представителна извадка от 'онзи' списък ...отдавна се канех да го направя  Laughing Laughing

гледайте на цял екран, момичета Wink

# 700
  • Мнения: 3 243
хахахха...от мен среднощна представителна извадка от 'онзи' списък ...отдавна се канех да го направя  Laughing Laughing

гледайте на цял екран, момичета Wink



Поздравления за последните два клипа и много БЛАГОДАРЯ!!!

# 701
  • Мнения: 3 547
забавно се получи клипчето, не бях правила досега  Mr. Green

чудя се дали да го кача в нашата група във ФБ или е твърде неприлично Wink

нарочно не съм включила никой от тези, дето са ми приятели във ФБ, да не се засегне някой случайно, ако го види  Laughing Laughing

филмът с Павел Баршак го изгълтах аз още снощи Wink

Павел тук малко ми напомняше на героя си от ПОД ПРИЦЕЛОМ ЛЮБВИ  Mr. Green

Марина Коняшкина е чудесна актриса . И в Коготь Мавритании много ми хареса, а и нали скоро я гледах в Ловушка - върви ми на хубави филми с нея

# 702
  • Мнения: 3 547
Това клипче, което направих е специален поздрав за Валя, чийто Рожден ден е утре - за да посрещне празника си с усмивка и настроение .

Всички любимци не могат да се съберат в един клип, но тези, се надявам да са и от най-любимите Wink



препоръчвам гледане в youtube на разгърнат екран Wink

Последна редакция: сб, 03 дек 2016, 15:12 от lor

# 703
  • Мнения: 3 243
Това клипче, което направих е специален поздрав за Валя, чийто Рожден ден е утре - за да посрещне празника си с усмивка и настроение .

Всички любимци не могат да се съберат в един клип, но тези, се надявам да са и от най-любимите Wink



препоръчвам гледане в youtube на разгърнат екран Wink

Лор, колко много любимци си ми изпратила!
 Благодаря много и не се тревожи, всички ще бъдат топло посрещнати.

# 704
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Лор, възхитителни клипчета. Очите ми изтекоха.

Валюш прегърни ги всички и от нас.

Общи условия

Активация на акаунт