Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #4)

  • 81 206
  • 766
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 516
https://www.lootcrate.com/share
 Някоя умна глава може ли да измисли как да експлоатираме това?Ако поканиш няколко човека,може би?

# 586
  • Мнения: 26
Привет банда. От няколко дни се боря с Glossybox UK. Отказват ми поръчката, защото не пращали до mail forwarding or storage service адреси. :/ Ползвам Gabco адрес и явно не става. Ако още имате такава кутия то кой превозвач ползвате?? Birchbox нямаха никакви проблеми и си пратиха,всичко точно, още чакам да дойде де.

# 587
  • USA
  • Мнения: 7 308
Старата версия вече не работи ли? Не мога да прeвключа на нея.
Аз май няма да получа декемврийска кутия и от акаунта ми нищо не разбирам.Пише "активен акаунт",а на изпратени кутии,декемврийската стои без тракинг номер status - pending.
Ще се наложи да им пиша,но май не са ми подновили новия 3-месечен абонамент.
Кредитната карта,с която плащам на Глоси беше открадната в края на ноември и следователно банката веднага я блокира(бяха източили 1000 долара) и тъй като не знам кога точно Глоси подновяват абонамента ми,най-вероятно плащането не е минало.

# 588
  • Мнения: 26
Здравейте! За първи път поръчвам Glossybox ( английската), знаете ли кога ги доставят?

Стандартно до 10 дни уж. А ти до БГ ли си я поръчваш и през кой превозвач? Съпорта на Глоси е много муден и още нямам грам отговор от тях. Само са ми казали, да си намеря друг адред :/
Поне вече имам потвърждение за Birchbox, че е взета, но ще стигне тук чак след НГ.

Beautyholicа, може би системата им още се опитва да вземе пари от картата и затова да излиза като активен акаунт.

# 589
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
При мен работи старата версия. Peace

Скрит текст:
Как можаха да ти изтеглят пари?!

# 590
  • USA
  • Мнения: 7 308
Някой е откраднал инфото на картата ми и е направил онлайн 9 поръчки по $150 в рамките на 5 минути(имам съмнения за шведския сайт,от който купих часовника си),банката на следващия ден вижда ненормалните транзакции и веднага блокира картата,като ми пратиха имейл,за да ми съобщят.

# 591
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Това е ужасно, дано ги хванат!


МЛБ идва доста късно, Глоси още я няма.

# 592
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Имаше и лента за глава, която забравих на главата си и не снимах Joy

# 593
  • USA
  • Мнения: 7 308
Много хубава кутия.
Явно този месец нищо няма да получа.Не е минало плащането,ми се струва.
Не знам как се хващат,поръчвано е от Европа(Париж),затова предположих,че може би системата на шведските часовници не е изправна и от там са взели данните.Иначе като бях в Германия 3 седмици преди кражбата,съм я ползвала в Ритуалс,Ив Роше и 2 ресторанта.Сериозни имена са,съмнявам се от тях да е.

# 594
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Може да е наивно, но да проследят адреса на доставка?
На моя приятелка скоро й се случи и веднага ѝ върнаха парите от банката ѝ. В нейния случай е пазарувано от физически магазин. После банката си ги иска от магазина, задето не са изискали подпис и/или документ за самоличност.

# 595
  • Мнения: 1 692
Здравейте, искам да се абонирам за МЛБ, но ми пише, че за момента е спряна. Защо така?
ЛФ бокс е доста скъпа вече и ми отпада като вариант. Препоръчайте ми към коя да се насоча. Единственото ми условие да ми теглят парите месечно, а не веднъж на куп. Благодаря!

# 596
  • Варна
  • Мнения: 11 340
OnDiNe_ , това е немската МЛБ, нали? Обмислям дали да не се прехвърля към нея, още ме е яд за английската... На немски ли са нещата вътре (имам предвид тефтери, тениски и други подобни)?

# 597
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Да, ако има някакви принове са обикновено(не винаги)  на немски, също както списанието и листовките към продуктите. Но това са странични неща. Принтът на чашата е на английски. Мотото на кутията е "coming home". 

Вчера дойде и Глоси в бих казала етно дизайн  - крем за коса против фриз, бляскави сенки и други дреболии.

# 598
  • Мнения: 1 692
А може ли линк от къде поръчвате немската МЛБ?

# 599
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
А може ли линк от къде поръчвате немската МЛБ?
При мен е www.mylittlebox.net.

Даже сега като я отворих видях, че има бюти профил и го попълних след близо 2 години абонамент.

Общи условия

Активация на акаунт