Дългото чакане след трансфер 51

  • 78 758
  • 749
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 733
Трансферът ми беше на 6.06, на два петдневни бластоциста, преминали и предимлантационна генетична диагностика.  Едното на снимката е започнало да излиза от обвивката си. Тест на 18.06.
От деня на трансфера имам лек ПМС, други симптоми нямам и не търся. Не ми е за първи път и все път е различно. На моменти се сдухвам, на моменти съм ок.

# 346
  • Мнения: 1 660
Mariana, в м.06 или 07 беше трансфер ?

# 347
  • Мнения: 733
оффф, 06.07 беше. Дърта работа  Joy

# 348
  • Мнения: 114
Някоя от вас да е имала симтоми след трансфера като гадене,  световъртеж отпадналост ?

# 349
  • Мнения: 1 269
Здравейте момичета, за първи път пиша в тази тема. Искам да ви попитам, кога е удачно да направя най-рано тест. Трансфера ми беше на 01.07 на 2 тридневни ембриончета
На 10 ден при мене отчете при тридневни

# 350
  • София
  • Мнения: 634
Viko, при повечето има странични ефекти от лекарствата.

# 351
  • Мнения: 1 269
Някоя от вас да е имала симтоми след трансфера като гадене,  световъртеж отпадналост ?

Обикновено ако пиеш хормони е много вероятно да имаш тия симптоми

# 352
  • Мнения: 98
Mariana, и моят трансфер беше на 06.07 и аз съм така, на моменти ме боли ниско долу, на моменти съм спокойна...  При кой доктор правихте трансфера?

# 353
  • Мнения: 733
Не живея в България

# 354
  • Мнения: 114
Момичета някоя от вас да е с подут и болезнен стомах постоянно, направо не се търпи вече.Някоя от вас , която е минала по този път да сподели как се е оправила и кога спира да се подува.Сестрата ми каза да пия папаверин и да слагам свещички профенит , но всичко е временно , чудя се дали утре да не и се обадя да видя какво ще каже.Направо не издържам.

# 355
  • При вещиците
  • Мнения: 1 474
Вико, обаждай се на док още сега. Може да е от хиперстимулация (ако си имала), не се самолекувай. Иначе наблягай на протеини и махни въглехидратите. Ще те облекчи.

# 356
  • Мнения: 222
Момичета някоя от вас да е с подут и болезнен стомах постоянно, направо не се търпи вече.Някоя от вас , която е минала по този път да сподели как се е оправила и кога спира да се подува.Сестрата ми каза да пия папаверин и да слагам свещички профенит , но всичко е временно , чудя се дали утре да не и се обадя да видя какво ще каже.Направо не издържам.

Аз все още съм с подут и болезнен корем и утре влизам в 9г.с...От втория третия ден след трансфера започнах да се подувам и съм със хиперстимулация...По принцип подуването е добър признак Hug Пожелавам ти от все сърце успех и много силно стискам палци  Praynig

Честито на момичетата с положителни тестове,много лека бременност и късмет на всички останали  bouquet

# 357
  • Мнения: 733
Значи....въображението е голяма работа Laughing
Цяла сутрин ми е лошо, което няма как да е в резултат на бременност, понеже съм 4 ден, без да броя деня на трансфера. ПМС идва и си отива, гърдите ми са си нормални, леко като напомпани са, но съвсем малко, от лекарствата е, знам.  Но...нека си мисля, че е станало, хахах
С дъщеря ми, преди 6 години имах болки като преди цикъл до четвъртия месец. И прокървяване на седми ден, ако не ме лъже паметта. Но тя беше трансфер на тридневен замразен. Сега съм пак със замразен трансфер, но бластоцисти.
Спирам да си товаря кратунката с глупости и отивам на плажа да си чета книжка под чадъра.

# 358
  • Мнения: 309
Някоя от вас да е имала симтоми след трансфера като гадене,  световъртеж отпадналост ?

Обикновено ако пиеш хормони е много вероятно да имаш тия симптоми

А след като вече е на лице бременност, от кога може да почне да се усеща "сутрешно гадене"?

# 359
  • Мнения: 20 422
А след като вече е на лице бременност, от кога може да почне да се усеща "сутрешно гадене"?
Може и изобщо да не го усетиш Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт