Дългото чакане след трансфер 51

  • 72 788
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 825
Колко хапчета но шпа може да се пият най-много на ден? От снощи съм с кървене и болки в корема и кръста, док каза да увелича дуфастона, но забравих да питам за но шпа-то.
машина, какво стана? Говори ли с доктора?

днес - 12-ти ден, чхг от 50 на 109, според вас добре ли е? В понеделник още един тест искат да правя, малко се притеснявам, но каквото такова.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Идеално е! Hug
Лека и безпробемна до края Hug

# 737
  • Мнения: 1 269
Колко хапчета но шпа може да се пият най-много на ден? От снощи съм с кървене и болки в корема и кръста, док каза да увелича дуфастона, но забравих да питам за но шпа-то.
машина, какво стана? Говори ли с доктора?

днес - 12-ти ден, чхг от 50 на 109, според вас добре ли е? В понеделник още един тест искат да правя, малко се притеснявам, но каквото такова.

Развива се много добре

# 738
  • София
  • Мнения: 3 271
Мацки,  в момента съм през телефон и не мога да пусна новата тема, но ще гледам довечера да я пусна.

# 739
  • Мнения: 292
Благодаря за съветите, момичета. Имам утрогестан, пия го през устата. Сега ще пратя мъжа ми за витамин С, обикновен ли да вземе или от този с удълженото освобождаване? Иначе днес течението не е червено, а тъмно кафяво, надявам се да спира. Боли ме кръста, ама не знам дали вече не е от това постоянно лежане.

# 740
  • Мнения: 2 615
На мен ми изписваха разтворим витамин С, 500мг.Вземи си от него и пий по веднъж на ден.

# 741
  • Мнения: 95
Чувала съм за вит. К, но мисля че лекар трябва да съобрази всичко! Дано спре бързо!  Praynig

# 742
  • Мнения: 114
На 29.07 съм на пръв преглед /на 5.07 ми беше трансфера/, дали ще чуем сърдечна дейност или само сакче с ембрион? Вече нямам търпение  Simple Smile

# 743
  • Мнения: 2 615
Ами може и да чуете, може и на следващия преглед да чуете Laughing

# 744
  • Мнения: 19 687
Ще видите пулсации със сигурност, дори и да не включат доплер Simple Smile

# 745
  • Мнения: 212
Какво лекарство пиете при главоболие след трансфера?

# 746
  • Мнения: 19 687
Парацетамол.

# 747
  • Мнения: 212
Благодаря много.

# 748
  • Мнения: 255
Фиоре, как си bouquet
[/quote]
Beby, горе долу съм, благодаря! Вчера нещо се преуморих и цяла нощ и днес имах мн силни болки и тежест, че още съм подута и тежка, и днес ударно Но-шпа и вече съм на себе си. Ти как си? Аз не разбрах видяхме ли се онзи ден , влязоха едни две мацки тъкмо, когато ме викнаха  Laughing Hug

# 749
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета, заповядайте в новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=934413.new#new

Общи условия

Активация на акаунт