ALL INCLUSIVE на планина 2016

  • 1 666
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 278
Не открих такава тема и ще си позволя да открия една.
Питах в темата за Банско, но ме интересува по принцип хотел с ол инклузив в планината - Банско, Пампорово, Разлог, Баня и т.н.
Почивали ли сте, къде, хареса ли ви, бихте ли повторили?
Интересувам се предимно от по-евтина оферта, не сме капризни, но искам водата да е топла, ако има и външен басейн ще е добре. Освен това гледам много оферти, но никога не сме ходили в тези райони и не знам дали хотела няма да е извън всякакво населено място, като например 3 планини край Разлог. Има много добра оферта от 37.90 лв. на човек, като за децата не се доплаща. Имате ли впечатления?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ходили сме в "Банско спа енд холидейз" миналия септември и бяхме супер доволни. Просторни, чисти стаи, добро обслужване, прилична храна. Топъл вътрешен басейн, скари за печене навън. Сравнително близо до центъра на Банско. Много ни хареса.
Ходили сме и в Мурите, до Разлог. Извън населено място е, но ако сте с кола е 5 мин до центъра на Разлог. Хубав хотел, хубави стаи, но има какво още да се желае от хигиената. Вътрешния басейн беше студен, но пък имат открит. Храната е добра.

# 2
  • Мнения: 5 278
Сега гледах оферта за Мурите, но нещо като че ли съм чела не много добри отзиви за него  newsm78 Как вътрешния е по-студен от външния  Laughing
Банско спа и холидейз като че ли нямат отстъпки за деца, сега пак ще погледна ?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не съм казала, че вътрешния е по-студен от външния. Когато ние бяхме външният още беше празен, беше по Великден. Казах само че имат външен басейн. А вътрешния беше студен, децата на 3ия ден бяха болни.
В Банско спа ние ходихме на някаква промоция миналия септември и беше много прилична цена.

# 4
  • Мнения: 5 278
А, не съм ви разбрала Simple Smile
И за мен басейни 30 градуса са си студени и нищо не може да ме накара да се цопна в тях, а повечето, които не са минерални са с такава температура  Rolling Eyes Не че и някои минерални не са студени Simple Smile
Иначе гледах офертата - по 41 лв. на човек е за делник, но и двете деца се плащат  Rolling Eyes

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
За мен 24-25 гладуса е добре, но този нямаше и 22 според мен, въпреки че момчето твърдеше че е 29, което е изключено да е вярно. Децата за около 5-6 мин посиняваха.  ooooh!

# 6
  • Мнения: 5 278
А напитките по време на храненията ли са или през целия ден? За Мурите питам  Peace И поне сауните и другите екстри можехте ли да ползвате?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Само по време на храненията, но ние бяхме със закуска и вечеря само. Не знам за AI дали е различно. Може да се ползва сауна, парна баня и джакузи. Масажът се плаща.

Общи условия

Активация на акаунт