Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 79 971
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 144
Паралел за първа и последна (дотук) серии

# 16
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Записвам се в новата тема, очаквам губаеи неща от новия сезон и от Джонката Simple Smile и най- накрая Джейми да я утрепе тая .... Церсей Simple Smile

# 17
  • Русе
  • Мнения: 653
Гените на Таргариен (че и на Ланистър) са силно рецесивни Wink

Иначе като нищо Юрон (само ланецът му липсва да е същински селски бек) ще построи 1000 не, ами и повече кораби и ще завърти интрига с Денерис по пътя, ако са го намислили така. Това, че няма ресурсите и времето за целта, хич не е довод, при положение че едни персонажи за половин сезон изминават разстояние, което се покрива за няколко дни, други за половин епизод прекосяват 2 пъти и половина цялата планета Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Нали за това говорехме, за лудата теория и ти се включи с изказване за семето.


Марисолче, Планината имаше глава, ама на друг човек, неговата нали я пратиха на Доран.

НЕ! Включих се след коментар, който излъчваше колебания и повдигаше въпроси защо били погнали копелетата на Робърт Баратеон. Никакви теории за бъдещи развития не съм натрапвала или развивала. Дори съм била сгрешила доста в названията и правописа, то било семе, а аз съм го била нарекла като кръв. Е така да е! Важното е да сме живи и здрави, нали?  Laughing

# 19
  • Вестерос
  • Мнения: 38 285
Има и случаи на двама "бели" да им се роди "черно" дете и си беше на двамата, просто бабата се оказа, че е кръшкала , но детето й си се родило бяло и нищо не казала на мъжа си. Също така две близначета на двама "черни" се родиха едното като тях, другото бяло и русо. Природа!

Спирит, тогава извинявай, просто четях на ред и се ядосах  Laughing

# 20
  • Мнения: 8 261
Интересно ще ми е дали Дани ще стигне безпрепятствено. Искам с Църси-то дасе изправят една срещу друга, но едва ли ще стане.

# 21
  • Мнения: 1 375
Искам с Църси-то дасе изправят една срещу друга, но едва ли ще стане.

Нещо като Battle of the bastards  Mr. Green Много ще е яко Simple Smile

# 22
  • Мнения: X
Не знам как ще се чака до новия сезон. Не ми се препрочитат книгите, но пък се снабдих най-после със "Светът..." - поне е някаква утеха.
Хареса ми финалът. Много.

# 23
  • Мнения: 1 469
Много интересно що Врабеца прати Лансел с още 2ма клетници да домъкват Церсей, след като преди това със 7-8 не можа Simple Smile

# 24
  • Мнения: 9 991
Спомина се и Марджи Sad. Защо Кутрето и Снасита се размениха такива погледи? Сега да се очаква да прави интриги срещу брат си ли? Аря ми хареса.

# 25
# 26
  • Мнения: 304
Всичките му десетки копелета са чернооки и тъмнокоси
Синеоки, не чернооки. Джон не е със сини очи. Няма как да е Баратеон.

Тъкмо това щях да пиша. А в книгата е със сиви мисля, което пак не е синьо. Grinning А гените на Таргариен са рецесивни. На Регар дъщеря му например имаше тъмната коса на майка си. Сребристите коси обикновено се проявяват когато и 2мата родители са Тарг.

Объркването на хората идва и от това, че на няколко пъти се натрапи идеята, че Регар е някакъв ужасен човек, отвлякъл и изнасилил Лиана. Но никога в сериала не чухме друга гледна точка. И досега много от публиката мислят, че Регар е лошият, за съжаление.

# 27
  • София
  • Мнения: 369
Запис.

# 28
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Жалея за Марджъри... А Церсито тоя път една сълза не пророни за златното дете.

# 29
  • Мнения: 2 173
Здравейте, понеже не съм чела книгите, а и не съм задълбавала толкова, просто си гледам сериалчето без да се впускам в хипотези и предположения, че и без това не мога да ги запомня половината, но имам една чуденка за Джон и Денерис... правилно ли съм разбрала Денерис се пада леля на Джон? И говорите за три глави на дракона, т.е трябва да има трима Таргариени, които да яздят драконите? Кой е третият ако правилно съм разбрала... ? newsm78

Сори за тъпите въпроси, но тва е положението.



Общи условия

Активация на акаунт