Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 80 018
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
 Twisted Evil почвам да ви наказваммммм

Не се знае, че е била изнасилена , най-вероятно не е, а баш си е избягала с РЕГАР, тя от увлечение, той защото е искал друг син- обещаният принц

# 61
  • Мнения: 304
Джон не е син на бащата на Дани, а на брат й. Денерис му е леля.

Аз лично вярвам в любовната история м/у Регар и Лиана, но може той просто да е искал трето дете. Но най - вероятно не е била изнасилена от него.

# 62
  • Мнения: 28
Джон не е син на бащата на Дани, а на брат й. Денерис му е леля.

Аз лично вярвам в любовната история м/у Регар и Лиана, но може той просто да е искал трето дете. Но най - вероятно не е била изнасилена от него.

Да права си аз малко им бъркам имената и кой на кого беше брат, но всъщност това което знам е че този Регар е отвлякъл Лиана  и я е изнасилил може и да не е така.

Също така Лудият Крал,не е бил луд и е крещял да запалят всички, защото малкият Брендън отново се е върнал назад и е объркал нещата както с Ходор. Защото Лудият крал е разбрал за Зомбитата Simple Smile

# 63
  • Мнения: 9 144
Благодаря за темата  bouquet

И аз с един тъп въпрос  Blush
Адския огън нали не се гасеше лесно, как точно изгоря само септата и нищо друго около нея?!  newsm78

Да, той не се гаси, ама като изгори свършва.
Явно пиромантите са сложили само толкова, колкото да е достатъчно за сградата.

# 64
  • София
  • Мнения: 27 356
Изгледал  Simple Smile
Ами хареса ми серията. Имаше 4 хубави серии този сезон. Като цяло по-добре от миналия сезон, но общото впечатление е, че сериала започна да издиша леко от два сезона и половина насам. Както и да е.

Хареса ми музиката (макар и малко излишно и целенасочено драматична), краят с огромната флотилия от кораби (ехеее, разгеле, най-накрая неизгоримата потегли) потегляща към Вестерос, как провъзласиха Джон за крал на севера, речта на Лиана Мормон, това че дъртия и изкуфял врабец умря и разбира се черешката на тортата, мазния и дърт Фрей умря, моята най-голяма любимка Аря раздаде правосъдие, хохохо  Twisted Evil
Яд ме е за Марджъри, за това че не дадоха Дух (два поредни епизода, най-ключовите и важни го няма, това е пълно безумие при положение, че са потрошили една камара пари за какво ли не друго), за липсата на Бриен (ей хора почвам да се притеснявам за нея и Подрик, защото и те се качиха на лодка като Джендри...  Laughing), очаквах повече от кулата на радостта, но вече може да сме спокойни. Дадоха в близък план очите на бебето и веднага след това показаха Джон. Най-голямата фенска теория се оказа чиста истина.  Sunglasses

Сега се питам, Денерис потегли с такава внушителна армия, че нищо не може да застане на пътя и. Ех, жалко, че Тивин го няма, защото щеше да даде отпор, защото със сигурност щеше да изнамери съюзници. Т.е. има два варианта, или нещо ще се случи по време на пътуването и (я буря, я нападение ама от кого, Юрон още строи кораби), за да се редуцират малко силите и, или Церсей ще извади някое асо от ръкава си. Дефакто в момента Церсей е обречена. Джайм вече я мрази, а и само от Ланистър може да съберат 30 000 човека преко сили. Че то само Тирел ще ги смачкат. А и откъде храна за КЧ, хъх? По-скоро Церсей ще иска да подпали целия чертог и Джайм за втори път ще стане кралеубиец...  Rolling Eyes
Ясно е, че голямата битка ще е срещу Другите. Това трябва да е водещото и най-голямата баталия. Само си представям каква гледка ще е и колко ли пари ще отидат, но ще е нещо невиждано със сигуртност.
Много са сладки Джон и Санса заедно. Надявам се, не всъщност съм сигурен, че Санса никога няма да предаде брат си и че към тях в скоро време ще се присъедини и Аря.  Simple Smile
Кой остана? Аха, Сам. Цитаделата в Староград бе приказна, а самата библиотека бе нещо изумително като гледка. Сам най-вероятно ще намери нещо в книгите за ББ и как да се справят с тех или нещо подобно, но ключово за изхода на битката.

# 65
  • Мнения: 1 466
Всъщност Джон Снол е Таргериен.
Майка му Лиана е била изнасилена от хм както се каваше бащата на Денерис, за това и го съживиха.
Дано да си трол.
newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm65


И да не е само хилене:

# 66
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
Джон не е син на бащата на Дани, а на брат й. Денерис му е леля.

Аз лично вярвам в любовната история м/у Регар и Лиана, но може той просто да е искал трето дете. Но най - вероятно не е била изнасилена от него.

Да права си аз малко им бъркам имената и кой на кого беше брат, но всъщност това което знам е че този Регар е отвлякъл Лиана  и я е изнасилил може и да не е така.

Също така Лудият Крал,не е бил луд и е крещял да запалят всички, защото малкият Брендън отново се е върнал назад и е объркал нещата както с Ходор. Защото Лудият крал е разбрал за Зомбитата Simple Smile
Лудият крал си е бил точно луд и е запалил с адски огън бащата на Нед и не само него  Laughing

# 67
  • Мнения: 28
Джон не е син на бащата на Дани, а на брат й. Денерис му е леля.

Аз лично вярвам в любовната история м/у Регар и Лиана, но може той просто да е искал трето дете. Но най - вероятно не е била изнасилена от него.

Да права си аз малко им бъркам имената и кой на кого беше брат, но всъщност това което знам е че този Регар е отвлякъл Лиана  и я е изнасилил може и да не е така.

Също така Лудият Крал,не е бил луд и е крещял да запалят всички, защото малкият Брендън отново се е върнал назад и е объркал нещата както с Ходор. Защото Лудият крал е разбрал за Зомбитата Simple Smile
Лудият крал си е бил точно луд и е запалил с адски огън бащата на Нед и не само него  Laughing

Той човека си е бил нормален,но малкия като му е влязъл в съзнанието и става зле, за това е крещял да запалят всички, защото само така се убиват Другите.  Simple Smile

# 68
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
 Joy Joy Моля ти се спри.. може и да му се е явил на сън, но Ерис е имал наченки за лудост доста преди да почне да гори.

Заповядай едно домашно

http://awoiaf.westeros.org/index.php/Aerys_II_Targaryen

# 69
  • Мнения: 28
Окей, вероятно е така, извинявайте.

# 70
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
Прочети инфото, което ти пратих, много неща ще ти се изяснят  bouquet

част ", but later descended into insanity, caused by, amongst other factors, multiple miscarriages and stillbirths, the deaths of three sons, and a brief uprising known as the Defiance of Duskendale, in which he was held prisoner for half a year by a rebellious lord. His paranoia and cruelty grew out of control. "

# 71
  • Мнения: 4 936
Дали защото не съм чела книгите или са накъсани сезоните, но толкова много персонажи ме объркват кой кой беше. Добре че е темата, да се поориентирам. Но все пак моля обяснете - кой беше гадния мърльо, на когото Аря закла синовете и него. И защо ги изкла?

# 72
# 73
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
 Joy

# 74
  • Мнения: 304
Дали защото не съм чела книгите или са накъсани сезоните, но толкова много персонажи ме объркват кой кой беше. Добре че е темата, да се поориентирам. Но все пак моля обяснете - кой беше гадния мърльо, на когото Аря закла синовете и него. И защо ги изкла?
Уолдър Фрей беше този, на когото преразя гърлото. Един от виновниците за Червената сватба, на която умряха Роб, жена му и майка му.

Общи условия

Активация на акаунт