"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - тема 2

  • 96 584
  • 730
  •   1
Отговори
# 300
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Техните доктори ги знаем.  Whistling То аз там ще съм професор, направо.
Та не се изненадвам, че без да може да чете ще стане лекар някой ден.

# 301
  • Мнения: 1 280
Лекарите там наистина били много добри.Някъде го бях чела.  newsm78

# 302
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Страхотни са, да. Установяват бременност само по пулс. И това, ако не са страшни лекари, здраве му кажи.

# 303
  • Мнения: 1 280
 Mr. Green Не наистина.Като съм гледала нещо по Nat Geo или TLC съм се убеждавала.

# 304
  • Мнения: 221
Истината е, че индийските сериали правят много лоша реклама на страната като цяло. Не само лекарите, вижте как представят тамошната полиция например.  Mr. Green Иначе не знам колко добри са в действителност, при положение, че в Топ 50 на най-добрите медицински колежи и университети в света за 2016, няма ни един индийски представител. А и като цяло здравеопазването в Индия е лукс... Но сигурно има и доста високо-квалифицирани кадри де, има си хас при държава с толкова огромно население.

# 305
  • Мнения: 630
Аз преди гледах от време на време, изведнъж само нови герои.Калиани жива ли е?че не следя вече по тв,стана ми безинтересен нещо.

# 306
  • София
  • Мнения: 15 463
http://kinoprice.ru/18324-vystrel-dishoom-2016.html#more

Поради липса на преведени от моите, рекох да потърся индийски филми, тоя ми хареса.Само,че е озвучен на руски.

Още един интересен.

http://kinoprice.ru/18236-vspomnit-vse-yakeen-2005.html#more

Последна редакция: пн, 10 окт 2016, 02:43 от Тайна

# 307
  • Мнения: 4 208
Дааа, то и Ганга колко бързо стана лекар.
А Калиани в първите серии все навикваше Джагдиш да учи, че видиш ли тя, сама жена, как завъртяла бизнес и станала самостоятелна, защото била учила.  ooooh!

# 308
  • Мнения: 6 529
Само не разбрах какво против Пуджа има Ганга...за по-нисша ли я смята?  newsm78

# 309
  • Мнения: 129
Само не разбрах какво против Пуджа има Ганга...за по-нисша ли я смята?  newsm78

Не я смята за по-нисша, а просто смята, че щом Ману помага с домашните на нея, няма да има време да напише своите

# 310
  • Мнения: 6 529
Само не разбрах какво против Пуджа има Ганга...за по-нисша ли я смята?  newsm78

Не я смята за по-нисша, а просто смята, че щом Ману помага с домашните на нея, няма да има време да напише своите

Това е от днес , в предните серии също се дразнеше от нея

# 311
  • Мнения: 6 529
Ох, какви къщи имат тия индийци, всеки може да влезе, а те спят на отворени врати

И за колко богати се имат свекърите на Нандини, като живеят като животни и ходят за вода до другия край на селото? По-точно карат 10-12 годишно момиче да ходи...интересно  как се къпят  Thinking
Камли и тя голяма схема на къщата му направила   ooooh! Нимболи уж будна щеше да стои и да помага  Crazy
Всички се разхождат като сомнамбули из къщата

# 312
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тая къща,като прогимназия 🤓няма обикаляне.Цяла серия играха на криеница

# 313
  • Мнения: 22 867
Акаш и Митхи се събират след време, а Канха и Субхи, има ли развитие по-нататък тая двойка или приключиха? bouquet

# 314
  • Хасково
  • Мнения: 990
Сурбхи е бремена,но дори като научава Канха не я иска,но Дамини му се скарва дори го и удря и той я прибира само заради детето.По време на раждането получава усложнения и  умира.

Общи условия

Активация на акаунт