Аватарна работилница

  • 78 190
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 128
Във фотоскейпа.
Ето оригиналната снимка -

# 571
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
Заповядай  Peace

# 572
  • Мнения: 5 128
Много ти благодаря  Hug

Сега ако кажеш и как стана  Grinning

# 573
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
Оразмерих я в друга програма  Mr. Green Фотоскейпа ги променя.Но ме мързеше да обяснявам  Blush

# 574
  • Мнения: 5 128
Когато имаш повечко време, нахвърли на две, на три как става  Hug

# 575
  • Мнения: 6 576
И на мен ще ми е интересно. Peace

# 576
  • Мнения: 4 255
Някой може ли да ми каже как се наклоняват картинките? Грийни питам най-вече за pixlr

# 577
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
А аз искам да зная гифчета как се слагат. За втори път питам и никой не ме отразява  Blush

# 578
  • Мнения: 2 892
Не знам, Дарче. Търсила съм и аз начин, но не открих. Тя е доста орязана от ФШ и може и да няма в нея. Във ФШ съм сигурна, че има.

# 579
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Някой може ли да ми каже как се наклоняват картинките? Грийни питам най-вече за pixlr
Аз ги накланям във ФШ

А аз искам да зная гифчета как се слагат. За втори път питам и никой не ме отразява  Blush
Диди мисля, че тук Захарче трябва да обясни подробно, коя програма ползва за направа на гифчета.
За преоразмеряване мога да ти дам тази програма.
Мисля, че и в нея може да се правят разни неща, но нямам време да я разучавам. Hug
Ако разбереш как става ще се радвам поне ти да го споделиш  Peace

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 12:09 от Woman^In^White

# 580
  • Мнения: 4 255
Сигурна съм, че го има, защото съм го правила преди, но забравих как беше. Ей, много ме е яд така.. Close

# 581
  • Мнения: 2 892
Ми освен като се сетиш да го напишеш тук, че да ни подсеща. Като седна на компютъра ще търся пак и аз.

# 582
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 432
Аз в последната си комбинация ползвам готови гифчета с прозрачен фон и ги поставям върху картинките при подреждане в iPiccy.  Peace

# 583
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
И моите са готови с прозрачен фон.Не съм толкова навътре в нещата,за да  си ги правя.

# 584
  • Мнения: 2 892
Дарчееееее, открих го!  Party

Или с Ctrl+T или Edit и от падащото меню избираш Free transform...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт