СЕДМИ клас - II класиране - 12 - Успех!/04.07.-10.07.2016 г./

  • 51 466
  • 260
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 90
Добро утро! Ние си оставаме в НПМГ, това СМГ не се дава лесно Simple Smile, но и така сме доволни. Мисля, че всяко дете си е с късмета и всичко е за добро. Късмет на всички в новите училища от есента и въобще в живота  Praynig

# 31
  • Мнения: 34
Йеее!  Приети сме в Първа английска по първо желание с втори език руски. Многа сме щастливи!

# 32
  • Мнения: 10

Успяхме,пак сме в СМГ!!!

# 33
  • Мнения: 7
 СП в Омг- Пловдив не ни иска, но и математика с английски там ще е добре! Успех и само напред за децата! Използвам случая да благодаря за помощта, съпричастността и настроението на майките, което аз лично намирах не само през тази трудна година, но и през предходните седем!

# 34
  • София
  • Мнения: 20
За нас кампанията приключи успешно! На второ класиране сме приети в първото си желание - 2 АЕГ. Щастливи сме, остава да го запиша, за да се отдадем на заслужена почивка.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
СП в Омг- Пловдив не ни иска, но и математика с английски там ще е добре! Успех и само напред за децата! Използвам случая да благодаря за помощта, съпричастността и настроението на майките, което аз лично намирах не само през тази трудна година, но и през предходните седем!

Добре дошли в ОМГ.
Любопитно ми е дали е останало незаето място в СП след първо класиране /видях едно момиче, за което това беше второ желание/. Миналата година само едно момиче отиде в АК и една друга късметлийка влезе на нейно място.

Поздравления за всички, които се преместиха напред по желанията си.  Peace

# 36
  • Мнения: 40
А статистика кога да очакваме?

# 37
  • Мнения: 256
Ние сме много щастливи! Успяхме да се класираме в най - желаното училище - 73 СОУ НЕ, РЕ, БЕЛ  newsm44

# 38
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Дааа,може,но пак не сме мръднали напред,остава ме си Френски с английски в ГПЧЕ Ромен Ролан!Доволни сме,да ни е честито!
Синовете се записаха още след първо класиране ФЕ, аз съм любопитна дали бала е паднал достатъчно за НЕ. Чакаме статистиката на РИО-Стара Загора.
Успех и попътен вятър на децата в новото начинание!

# 39
  • SOFIA
  • Мнения: 72
Здравейте!
Ние не сме помръднали от първо класиране - китайски език в 18 - то СОУ. Надявахме се, но уви...
Някой има ли впечатления от тази паралелка и училище?

# 40
  • Мнения: 34
Надявам се днес всички да имат повод за радост!  Hug
И при нас вече пише "записан" по второ желание. Ние нали решихме, че искаме повече френски като втори език, вместо испански, както бяхме записали в първото желание.  Peace

Betty L., моля те да ми кажеш при записването в Първа английска искат ли да се внесе сума за униформи и спонсорство. Предполагам, че удостоверението за напускане от старото училище се представя по-късно.

# 41
  • Мнения: 4 970
jeni.s, нищо не искат. Попълваш на място една бланка с информация за родителите. Трябва да носиш само Удостоверението за завършен 7 клас и Служебната бележка с оценките от НВО. Ще ти дадат бележка, с която да отидеш в старото училище за удостоверението за преместване. Но него, както и медицински картони и характеристика, ще даваме чак на родителската среща през септември. Ще ти кажат да следиш на сайта за информация. Поздравления! Ще се крием заедно от морковите на 15 септември!

# 42
  • Мнения: 70
Добро утро! Ние останахме в Природоматематика АЕ- ОМГ Пловдив по второ желание! Не ни стигна бала за Системно програмиране по първо желание. (33.232-бал момиче).  Аз мисля, че за нея това е по-добре! Успех на всички деца!

# 43
  • Мнения: 413
Супер ,предвижили сме се с 18 желания напред и сме приети в НФСГ- Икономика и мениджмент ФЕ !

# 44
  • Мнения: 2 022
НТБГ, Банково дело с НЕ, момче.
Не му стигна малко за АЕ, но всеки с късмета си. И той, и ние сме доволни от училището и специалността.
Успех на всички, които очакват резултати днес!

Общи условия

Активация на акаунт