СЕДМИ клас - II класиране - 12 - Успех!/04.07.-10.07.2016 г./

  • 51 447
  • 260
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 164
Пожелавам на всички много поводи за радост днес!

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Успех на всички днес!

# 47
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Приятно ми е да чета радостни новини! Честито на приетите на второ класиране!
Вярвам, че и децата, неуспели да се придвижат към по-предно желание, ще се чувстват добре, там където са.

# 48
  • Мнения: 17
Честито на всички,ощастливени от 2-ро класиране! Ние се записахме в НГДЕК и я приеха в 22 СОУ- така искания ИЕ.И сега трябва да избира..Вие какво бихте ме посъветвали?

# 49
# 50
  • Мнения: 115
Ние достигнахме първото си желание - СМГ !!! Освободихме място  в 91 НЕГ  Grinning
Детето ми е безкрайно щастливо, че ще бъде със съучениците си и любимата си госпожа по математика г-жа Киселова.
   Благодаря на г-жа Киселова за положения труд и отношение към децата ! Оказа се, че трудът винаги се възнаграждава .
   Благодаря на Дидева, Пенсионирана русалка и всички други майки от форума , които ни даваха необходимата информация и кураж през тази трудна кампания !
Весело лято на всички деца и техните родители - трудното тепърва предстои !

# 51
  • България, София
  • Мнения: 638
Betty L., моля те да ми кажеш при записването в Първа английска искат ли да се внесе сума за униформи и спонсорство.
Какво е това спонсорство и не е ли по желание?

# 52
  • Мнения: 34
jeni.s, нищо не искат. Попълваш на място една бланка с информация за родителите. Трябва да носиш само Удостоверението за завършен 7 клас и Служебната бележка с оценките от НВО. Ще ти дадат бележка, с която да отидеш в старото училище за удостоверението за преместване. Но него, както и медицински картони и характеристика, ще даваме чак на родителската среща през септември. Ще ти кажат да следиш на сайта за информация. Поздравления! Ще се крием заедно от морковите на 15 септември!
Много ти благодаря за бързия отговор!

# 53
  • София
  • Мнения: 2 162
Хубава ваканция на всички, за които седмокласната кампания приключи.
Вярвам, че и децата, неуспели да се придвижат към по-предно желание, ще се чувстват добре, там където са.

+1

# 54
  • Мнения: 34
Betty L., моля те да ми кажеш при записването в Първа английска искат ли да се внесе сума за униформи и спонсорство.
Какво е това спонсорство и не е ли по желание?

Твърди се, че е доброволно, но в повечето училища ти натякват цяла година, ако не платиш. А и сумите са различни в различните училища.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 867
Честито на всички,ощастливени от 2-ро класиране! Ние се записахме в НГДЕК и я приеха в 22 СОУ- така искания ИЕ.И сега трябва да избира..Вие какво бихте ме посъветвали?

По-добре детето да реши - нашите съвети няма как да са адекватни.
Дъщеря ми също беше приета в НГДЕК, но предпочете Английската гимназия. На тази възраст със сигурност могат да изберат измежду две възможности.

# 56
  • Мнения: 40
Честито на всички,ощастливени от 2-ро класиране! Ние се записахме в НГДЕК и я приеха в 22 СОУ- така искания ИЕ.И сега трябва да избира..Вие какво бихте ме посъветвали?

По-добре детето да реши - нашите съвети няма как да са адекватни.
Дъщеря ми също беше приета в НГДЕК, но предпочете Английската гимназия. На тази възраст със сигурност могат да изберат измежду две възможности.

+1

# 57
  • Мнения: 38
Нали от днес започва записването?

# 58
  • София
  • Мнения: 301
Благодаря за новата тема!
Като гледам е изпълнена с хубави новини!

И ние сме в групата на Първа АЕГ. Беше приет на първо класиране по второ желание - НЕ; БЕЛ. Сам пожела да участва във второ класиране. И сега се придвижи на първото си желание - НЕ; МАТ.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 9 729
Нали от днес започва записването?

Не, от утре.  Peace
Записване на 5, 6 и 7 юли.

Общи условия

Активация на акаунт