На море в Гърция 2016 - IV

  • 118 728
  • 784
  •   1
Отговори
# 30
  • SOFIA
  • Мнения: 160
Аз мога да препоръчам едни вили в Ираклица, писах и в темата за там. Бяхме преди две седмици и сме много доволни! Сега даже, за мое учудване в пик сезон пускат промоция с 30 евро по-евтино. Понеже са нови от тази година явно не успяват да се продадат добре. 150 евро за 3 семейства, през юли си е супер оферта. Нямат сайт, има ги тук на цена по-евтино от Букинг!

Благодаря ти!
Сега ще ги разгледам, на нас ни трябва само един апартамент.  bouquet

# 31
  • Мнения: 4 292
Моля, виж имат и други места!
Змия, супер снимки, а тази с колелото е номер1! Много настроение ми създаде Simple Smile
Мислихме да отскочим на плаж, но заваля. Всеки ден вали.
 Аз пък да се възмутя малко, ходихме преди няколко дни в Тузла, не бях ходила само чувала. Как може толкова много българи да ходят на плаж, че и имоти да са си купили?! Та там мирише на канал и морето не е хубаво! Чудя се, хората нямат ли малко повече претенция за море?!

# 32
  • на земята
  • Мнения: 4 097
В такъв случай не ходете към Скала. Това място ми напомня за Китьен.


Благодаря Змия,ще търся да запазя някъде.
Хресах един хотел в залив на Аргостоли,но идея нямам как е там,ще търся отзиви newsm78


За мен Аргостоли е прекрасен град. Не знам как са плажовете наоколо.
Ето ти снимки оттам.
преди буря




костенурки


маса със столчета в един от многото барове.

Змия,страхотни снимки,много ти благодаря.
 Zoι,къде вали? #Crazy

# 33
  • Мнения: 4 936
Тази година и ние ще пробваме гръцките плажове, но се ориентираме към по-близките населени места спрямо КПП то до Златоград. Някой с препоръки за този район? Препоръчаха ми Ставрос и околностите.

# 34
  • Мнения: 11 232
Тази година и ние ще пробваме гръцките плажове, но се ориентираме към по-близките населени места спрямо КПП то до Златоград. Някой с препоръки за този район?
Фанари, Авдира, Керамоти.

# 35
  • Мнения: 45
 Да допълня малко по въпросите свързани с Кефалония. Фискардо - Агиа Ефемия поне 40 минути, пътя Асос - Миртос  още е затворен.Резервирайте си билети предварително за ферибота(Нидри -Фискардо), ако не ви се рискува да останете за следващия. На мен Аргостоли не ми хареса, такъв ми беше спомена и от преди 5-6 години, когато го посетихме за първи път с еднодневна екскурзия от Закинтос, от всички останали места сме с прекрасни впечатления включително Петани и Антисамос(освен цените на плажния бар  Grinning), където към обяд става малко пренаселено в зоната с чадъри и шезлонги. Най-спокойното и приятно място, което посетихме беше Асос, но не знам дали ще ви е удобно, ако целите да разгледате повече места на острова. На Кефалония се пътува бавно и аз за първи път разгледах по-малко места отколкото си бях набелязал, но това по-скоро се получи заради големите куфари(дете и куче), които разнасяхме. Рeterky2002 може да ти е много полезен по въпроси свързани с острова, както беше и на мен, за което му благодаря.

# 36
  • София
  • Мнения: 12 013
Антисамос не ми хареса, постояхме половин час и се разкарахме. Твърде урбанизирано ми е, а аз не обичам такива места.
Много ми хареса Порос. Естествено и Асос, мислим следващия път, когато отидем там, да си носим каяк, за да посетим някои плажове, които са достъпни само по вода.

До Петани, Ликсури и други места в тази част на Кефалоня не успяхме да стигнем.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 963
Да допълня малко по въпросите свързани с Кефалония.

Хареса ли ви Агия Параскеви?Плажчето?Градината?Таверната?
Таверната в Макриотика?

# 38
  • Мнения: 1 679
Параход, благодаря за темата  bouquet
Кога успяхте да изпишете 3 страници? На нас, живот и здраве, ни предстоят няколко дни на Санторини през септември. Обаче ще ми е хам приятно, хем полезно да следя и тази тема  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 651
Благодаря за новата тема  bouquet
Ние изкарахме 5 страхотни дни в Аспровалта. Знам, че на повечето от вас не ви е по вкуса и търсите други приключения, но спокойствието там ни се отрази повече от добре. Вече планирам следващата почивка за след 25 август. Моля, за актуални мнения и съвети за Лептокария? Благодаря предварително  bouquet
И още един въпрос - някой от вас пътувал ли е с агенция jktravel.bg ?

# 40
  • София
  • Мнения: 244
Благодаря за новата тема.

Живот и здраве ние пътуваме в Петък. Това е първата ни почивка в Гърция. Ще бъдем в Полихроно, на п-в Касандра. Надявам се всичко да мине по вода. Имам само едно притеснение, че ще сравнявам с почивките ни в Турция, а съм чувала, че доста се различават почивките на двете места.
Като се върнем ще дам отзиви за хотела и градчето.

Относно Тол гейта след границата и аз получих прясно инфо, че все още не работи. Казаха ми, че ще го пуснат на 8ми (Петък), пък ще видим. 

# 41
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте,помогнете ми в избора между два хотела-единият е хотел Chrousso Village 3*(+),а другият е
хотел Blue Dolphin 4*, Ситония.Първият е ол инклузин,а вторият е закуска и вечеря,като вторият е по-евтин с 366лв,но те сигурно ще отидат за обяд,сладоледи и сокове,така че се изравняват като цени.Цените са за 7 нощувки.Въпроса е кой е по-добър като храна,чистота...?Благодаря!

# 42
  • Мнения: 425
Здравейте! Някой има ли мнение за това местенце във Фанари?
http://www.kampantais-apartments.gr/bg/
И по-конкретно, направих резервация през този същия сайт, уж ми потвърдиха, но нито капаро ми поискаха, нито нищо. Колко надеждна може да бъде подобна резервация според вас?
Имате ли контакти за частни апартаменти или вили за Фанари и околоността?  Търсим много, но няма голям избор. Жената при която бяхме миналата година вече не дава под наем и не знам къде да се настаним. Става дума за 4 възрастни и едно детенце на 3.

# 43
  • Мнения: 4 292
Вали в Кавала, от няколко дни всеки ден, кога силно, кога слабо. Преди два дни ни хвана по пътя силна буря, чак се притесних, не можеше да се шофира. Лятно време.
 А, Аспровалта си е много симпатична, харесва ми пешеходната й алея, само че морето е кофти.

# 44
  • София
  • Мнения: 12 013
Вали в Кавала, от няколко дни всеки ден, кога силно, кога слабо. Преди два дни ни хвана по пътя силна буря, чак се притесних, не можеше да се шофира. Лятно време.
 А, Аспровалта си е много симпатична, харесва ми пешеходната й алея, само че морето е кофти.

През уикенда валяло ли е?
Ние бяхме на около 15 км оттам и капка не е капнала.

Общи условия

Активация на акаунт