Търся фирма за ремонт на покрив в гр.Бургас

  • 1 780
  • 4
  •   1
Отговори
  • Burgas
  • Мнения: 92
Здравейте на всички мами и татковци. Моля за препоръка на добра фирма за ремонт на покрив в гр. Бургас. Както всеки търся качество и на добра цена. Ще съм благодарна на всеки, който се включи и ми даде координати и мнение. Ако скоро сте правили такъв ремонт и сте доволни пишете ми. bouquet

# 1
  • Мнения: 306
Здравейте на всички мами и татковци. Моля за препоръка на добра фирма за ремонт на покрив в гр. Бургас. Както всеки търся качество и на добра цена. Ще съм благодарна на всеки, който се включи и ми даде координати и мнение. Ако скоро сте правили такъв ремонт и сте доволни пишете ми. bouquet

А покрива плосък ли е или скатен? Ако е скатен с какви керемиди е?

# 2
  • Burgas
  • Мнения: 92
Покривът е скатен, и в момента е с керамични керемиди, но ни се иска да сложим битумни.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 12
Здравейте! На коя фирма се спряхте и доволни ли сте? Предстои ми същото търсене Simple Smile Simple Smile

# 4
  • Burgas
  • Мнения: 92
Здравейте! На коя фирма се спряхте и доволни ли сте? Предстои ми същото търсене Simple Smile Simple Smile
Фирмата е от кв. Лозово. Моят мъж познава собственика и така се решихме, но като име не се сещам. Големи ядове бяха докато приключат. Много мързеливи работници беше си наел, някои дори избягаха и не дойдоха повторно. Поработят малко и почивка за цигара, която почивка повече от работата. Основно двама човека направиха покрива.

Общи условия

Активация на акаунт