Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 799
  • 761
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 822
От любопитство тези дни минах през адреса на един от обсъжданите в темата магове, защото ми е близо до работата... и седнах да чакам на една пейка пред входа. Няма да ви кажа за какво стълпотворение става дума! Имаше хора дошли от другия край на България чак! Една жена, която е ходила поне 5 пъти я питаха вижда ли ефект от чистенето на магия и тя каза "Ами честно да ви кажа не виждам промяна"... но продължава да ходи и да плаща. Естествено другите я изгледахме ей така Rolling Eyes Вътре от хора не може да седнеш ми каза пък друга жена, която излезе. Аврамов дом било! Всеки си решава, но да ви кажа в случая повече ми прилича на семеен бизнес, а не наистина да се помага на хората. Какви ли тлъсти доходи си заработват така (10 човека ако всеки остави средно 10 лева = около 100 лева на ден!), но по-странно ми е къде е съвестта им, защото и аз мога да отворя дейност врачуване и чистене, но не го правя, защото ме е страх от наказание и имам някаква съвест. Няма го страха от Бога вече. Rolling Eyes

Между другото аз за себе си реших, че за здраве ще разчитам само и единствено на докторите, а не на разни врачки и магове и затова вече не ходя при тези, дето се хвалят как добре чистят и развалят въображаеми магии. Мое мнение - повечето хора, които смятат, че имат магия не им върви заради автомагия, обикновено става въпрос за депресия или натрупан стрес. Вече ходя само да питам за бъдещето, както гледам и повечето в темата са решили така да правят вече, но те това най-малко го умеят. Ма какво всички почнаха да се преквалифицират на чистачи на магии не мога да разбера? Май там има повече пара от доброто старо предсказание за бъдещето. Laughing
При соца всички са имали работа, а сега няма къде да се работи! Сега хората стават сутринта и се чудят, откъде да изкарат някой лев! А това е доста доходен бизнес....Кой е казал на дамата, където пише отгоре, че е силно енергийно защитена? Някоя шарлатанка? И на нея ли вярва? Целта тук във форума да си помогнем един на друг да намерим ясновидка такава, какви-то са били преди по селата и градове - и са познавали! Имаше в село Цар Петрово някога врачка та тя е говорила едно към едно, познавала на всеки...Вече я няма, починала е. Търсим тук всички заедно ето такава гадателка! Пиша много пъти, че няма кой да ви направи магия, НЯМА! За това се иска дарба! Рядко се среща човек, който може повлияе на живота на друг на енергийно ниво, а кам ли да направи защита! Животът е труден, търсим отговори на много въпроси, но не е защото сме омагьосани....

# 271
  • Мнения: 34
Здравейте,искам да попитам някои чувал ли е за снежана рашкова,защото я намерих и обяснява много добре как човек може да ти навреди с негативна енергия и как човек със силна енергията може да създаде кармична връзка с теб и да те подчини на волята си

# 272
  • Мнения: 822
Здравейте,искам да попитам някои чувал ли е за снежана рашкова,защото я намерих и обяснява много добре как човек може да ти навреди с негативна енергия и как човек със силна енергията може да създаде кармична връзка с теб и да те подчини на волята си
А ти вярваш ли в това? Тя може да говори всичко, но ти вярваш ли в това? Аз съм ходила 2 години преди с едни хора далече до Петрич...и там по пътя е имала една къща и в нея е била жена, името вече не й помня! Около къщата й е имало 10 човека, които са споделяли, как са идвали миналият път при нея и при един му се е върнала жена от любовника, при другия синът е бил безработен, а след нея е станал бизнесмен...А една жена там на опашката е казала, че чака за амулет, защото нейната позната е била стара мома и с амулет се е омъжила сполучливо за 2 мес. А това на опашката са били близките на врачката и магьосницата, на които тя им е плащала, че висят там и й създават реклама и авторитет! Когато сме си тръгнали, сме се отбили да пием вода на чешмицата там и местна жена е казала, че това все са нейните хора се бутат там и я хвалят! Та дала съм й 250 лв. за премахване на негатива, за амулет и до днес ни съм омъжена, ни се е върнал приятелят ми....НИЩО! Та искам да ви предпазя, че хората са способни на много неща, за да им повярваш и да привлечеш при тях още клиенти....

# 273
  • Мнения: 34
От любопитство тези дни минах през адреса на един от обсъжданите в темата магове, защото ми е близо до работата... и седнах да чакам на една пейка пред входа. Няма да ви кажа за какво стълпотворение става дума! Имаше хора дошли от другия край на България чак! Една жена, която е ходила поне 5 пъти я питаха вижда ли ефект от чистенето на магия и тя каза "Ами честно да ви кажа не виждам промяна"... но продължава да ходи и да плаща. Естествено другите я изгледахме ей така Rolling Eyes Вътре от хора не може да седнеш ми каза пък друга жена, която излезе. Аврамов дом било! Всеки си решава, но да ви кажа в случая повече ми прилича на семеен бизнес, а не наистина да се помага на хората. Какви ли тлъсти доходи си заработват така (10 човека ако всеки остави средно 10 лева = около 100 лева на ден!), но по-странно ми е къде е съвестта им, защото и аз мога да отворя дейност врачуване и чистене, но не го правя, защото ме е страх от наказание и имам някаква съвест. Няма го страха от Бога вече. Rolling Eyes

Между другото аз за себе си реших, че за здраве ще разчитам само и единствено на докторите, а не на разни врачки и магове и затова вече не ходя при тези, дето се хвалят как добре чистят и развалят въображаеми магии. Мое мнение - повечето хора, които смятат, че имат магия не им върви заради автомагия, обикновено става въпрос за депресия или натрупан стрес. Вече ходя само да питам за бъдещето, както гледам и повечето в темата са решили така да правят вече, но те това най-малко го умеят. Ма какво всички почнаха да се преквалифицират на чистачи на магии не мога да разбера? Май там има повече пара от доброто старо предсказание за бъдещето. Laughing
При соца всички са имали работа, а сега няма къде да се работи! Сега хората стават сутринта и се чудят, откъде да изкарат някой лев! А това е доста доходен бизнес....Кой е казал на дамата, където пише отгоре, че е силно енергийно защитена? Някоя шарлатанка? И на нея ли вярва? Целта тук във форума да си помогнем един на друг да намерим ясновидка такава, какви-то са били преди по селата и градове - и са познавали! Имаше в село Цар Петрово някога врачка та тя е говорила едно към едно, познавала на всеки...Вече я няма, починала е. Търсим тук всички заедно ето такава гадателка! Пиша много пъти, че няма кой да ви направи магия, НЯМА! За това се иска дарба! Рядко се среща човек, който може повлияе на живота на друг на енергийно ниво, а кам ли да направи защита! Животът е труден, търсим отговори на много въпроси, но не е защото сме омагьосани....
Ира..не някой ми е казал..а собственият ми съпруг..той е един от най силните феномени в тази държава..но никога няма да чуеш името му във връзка със ясновидства или лечение..избрал е да ползва силата и наученото си/между другото в СССР Simple Smile/ за да бъде във властта ,,заради теб отправих на онова пале Арчи предизвикателство..но той прекрасно знае коя съм и не се осмели..ако ти смяташ че не може да ти влият по такъв начин..приеми го..да слаб е сравнено със съпруга ми..но..има си там някаква силица

# 274
  • Мнения: 822
diana_di, да ти кажа, не вярвам в магии, енергийни защити и разни такива...Вярвам, че всеки се ражда със своята съдба и има ясновидки, които ти я разказват! В общи линии на мен са ми разказали съдбата в едно руско селце...всичко става точно така! Аз съм писала, какво ми е било казано в коментарите си! В общи линии става точно това! Имам връзки с мъже, но до брак не се стига....деца нямам, както са е казала тази жена....Но вълнуват ме някои други събития от живота ми, за които ходя да гадая, но пък никой нищо не познава! Прогнозите им не се сбъдват! Та ползвам този форум, влизам тук в очакване да не би някой ще открие някоя жена да гадае, а не да е мошеничка!

# 275
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 334
Irina  Hug

От чисто любопитство питам,понеже ми стана интересно за тази баба в руското селце-ако е още жива и имаш възможност би ли отишла отново при нея?

# 276
  • Мнения: 822
Irina  Hug

От чисто любопитство питам,понеже ми стана интересно за тази баба в руското селце-ако е още жива и имаш възможност би ли отишла отново при нея?
Аз не съм ходила отдавна в Русия, но бабата тогава е била някъде на 75 г. А то е било 18 г. преди! Тя е била толкова точна в това дето ми е казала - В ПРОГНОЗАТА ЗА ЦЕЛИЯТ МИ ЖИВОТ. Той така и протича! Разбира се, че ако тя е жива и ако аз съм в Русия, щяла съм да отида! То при нея са идвали много хора от различни места! Но гадаела за 1 рубла и нямало изобщо такова нещо, което става сега - шарлатания! Много познати хора са ходили при нея и на всеки е познала! Само, че тя за миналото не се заеква, а ти казва, какво те чака в живота....Заради срещата си с нея, сигурна съм, че всеки човек има предначертана съдба, иначе как тя щяла да знае подробностите от бъдещето ми, както и че до края на живота си ще живея далече от родината си! Нямам си никой тук, но НЕ ЗАМИНАВАМ ВКЪЩИ В РУСИЯ - точно както е казала тя....

# 277
  • София
  • Мнения: 940
Някой спомена в предните постове за Светлана от Сухата Река, че му е познала за хеликобактер. Аз преди малко повече от 2 години ходих при нея и ми каза, че също имам тази бактерия, но не съм се изследвала все още. Каза ми, че вижда още 2 здравословни проблема. Не и повярвах тогава и не отидох на изследвания. Три месеца след посещенията ми се появи един от проблемите. За другият проблем, ходих няколко пъти на лекар на профилактични прегледи и никой не ми каза че имам това заболяване. Преди 2 месеца обаче ми откриха и другото заболяване, което каза че вижда. Не правя реклама, може да е просто съвпадение.

Тогава отидох за друго нещо при нея, не за здравето и там позна, но пак може да е съвпадение. Въпреки това , тя за мен си остава една странна девойка.  По скоро е психолог, от колкото да ти казва неща за бъдещето.

# 278
  • Мнения: 6
Следващата седмица смятам да си поръчам партньорски хороскоп при Николета Йохансен. След това ще напиша впечатленията си.

# 279
  • Мнения: 48
На мен не ми хареса отговорът на Николета Йохансен. Да ти кажат, че ти е такава кармата, да си нещастен не е много хубаво. Доста разубеждаващо и сдухващо. Но въпреки думите й не се отказвам да се боря, щом успях веднъж да преборя тази т.н. карма ли е какво и то за период от няколко месеца, значи пак мога!

Освен това ми каза, че от 10 до 30 годишна възраст ще плащам тази карма от минал живот. Само че аз на 10, 11, 12 и т.н. нямах никакви проблеми от кармичен характер, та се надявам и да е познала, да е объркала малко сроковете, та да свърши тази епопея преди да стана на 30, че то 10 до 30 си е почти цялата младост едва ли не. Rolling Eyes Laughing

Сега чакам отговор от Албена Борисова по имейл. Simple Smile

Последна редакция: нд, 31 юли 2016, 19:09 от mik413

# 280
  • Мнения: 360
mik413 какъв хороскоп си поръча при Н. Йохансен и каква е тарифата? По имейл ли отговаря или се виждате наживо?- Благодаря.
siaana petrova-вземи нещо успокоително и виж дали симптомите ще се успокоят-после пиши какво е станало.

# 281
  • Мнения: 48
По имейл отговаря, взе ми 10 лева. При мен не беше точно хороскоп, а отговор на 1 въпрос. Както казах важното изречение беше това за кармата, а другото бяха общо взето общи приказки - че съм чувствителен човек, че се предоверявам прекалено и т.н. Но поне е дружелюбна и не иска големи суми, пък и може да не е била в кондиция. Peace

# 282
  • Мнения: 3 631
Доволни ли сте от Рени Анастасова?  newsm78
Що за ясновидка е, гледам я по телевизията, ама една нахакана, една лошотия ми изглежда, ...!

# 283
  • Мнения: 822
Доволни ли сте от Рени Анастасова?  newsm78
Що за ясновидка е, гледам я по телевизията, ама една нахакана, една лошотия ми изглежда, ...!
Тази ли, която е била във Феномени по ФЕН ТВ? За нея ли пишеш? Преди аз съм говорила с Рени от Феномени по ФЕН ТВ и мисля, че пишеш за същата, която сега е в Евроком води предаването „Психологичен портрет“. Тя с мен е била кратка и ясна! Отговори ми точно, но с 2.40 лв на мин. Интересно е, че тел. й сега е безплатен и в ефира, и личен във фейса и тя приканва хората да я питат и след ефира....Но дали е същата....

Последна редакция: нд, 31 юли 2016, 23:23 от Irina37

# 284
  • Мнения: 3 631
Доволни ли сте от Рени Анастасова?  newsm78
Що за ясновидка е, гледам я по телевизията, ама една нахакана, една лошотия ми изглежда, ...!
Тази ли, която е била във Феномени по ФЕН ТВ? За нея ли пишеш? Преди аз съм говорила с Рени от Феномени по ФЕН ТВ и мисля, че пишеш за същата, която сега е в Евроком води предаването „Психологичен портрет“. Тя с мен е била кратка и ясна! Отговори ми точно, но с 2.40 лв на мин. Интересно е, че тел. й сега е безплатен и в ефира, и личен във фейса и тя приканва хората да я питат и след ефира....Но дали е същата....

Същата!

Общи условия

Активация на акаунт