Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 785
  • 761
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5
Здравейте,
Преди повече от година ми разказаха за една жена някъде в района на руски паметник в софия, ако не се лъжа гледа на кафе но не съм много сигурна, както и за името. Тая колежка на моя позната е ходила и днес стана на въпрос и ми разказа как всичко е познала дори един срок които е дала е спазен. За име не се сеща и нейната колежка която е ходила на си вдигна телефона. Ще съм много благодарна ако някой знае жена в този район и каже. За жалост тогава не е обърнла внимание, даже се колебае кафе ли е или карти. Така че ако някой има инфо нека да каже нещо.

# 556
  • София
  • Мнения: 21
Момичета, трябва ми телефона на Уляна, някой има ли го? Благодаря предварително.

# 557
  • Мнения: 231
Емилия 0889 46 16 35 Тази Емилия колко взима и по телефона ли гледа ?

# 558
  • Plovdiv
  • Мнения: 47
Здравейте момичета, ще Ви бъда много благодарна, ако ми дадете координати на някой, който лее куршум, но наистина да разбира. Става въпрос за град Пловдив може и близките села, ходихме при една жена в Кичука, но не сме доволни. Благодаря Ви предварително.

# 559
  • Мнения: 205
Здравейте момичета, ще Ви бъда много благодарна, ако ми дадете координати на някой, който лее куршум, но наистина да разбира. Става въпрос за град Пловдив може и близките села, ходихме при една жена в Кичука, но не сме доволни. Благодаря Ви предварително.
има една баба  в прослав някъде около тото пункт е къщата.Тя е добра

# 560
  • Plovdiv
  • Мнения: 47
Благодаря, ама как така на узус да я търся тая баба, иначе благодаря за ориентира.


# 561
  • Мнения: 5
Знам, че малко спамя, но искам отново да попитам, чувал ли е някой за жена в района на руски паметник в София. Моля ако някой има инфо да каже, защото явно тази жена не си прави реклама и може да има дарба. А освен това в търсене на ориентир за въпросната жена прегледах анкетата, и ми стана интересно коя е тази емилия около последните редове но имаше най-много гласове и на какво гледа?

# 562
  • Мнения: 358
Момичета, трябва ми телефона на Уляна, някой има ли го? Благодаря предварително.

Пратих истинския телефон на лс. Моля, сподели какво е станало.
Изтрепахте се да ми искате телефона на Уляна на лични. Бе, хора, тя верно няма такса, но ще си загубите времето, надеждите и въобще няма смисъл.

# 563
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да ми препоръчате добър ясновидец, който няма някаква тарифа, ами взема колкото му оставиш. Една  ясновидка ме обръсна със близо 800 лв,препоръчайте ми някой. Моля ви, не ме съдете , че съм дала толкова пари.Когато човек е отчаян се хваща за всичко Sad

# 564
  • Мнения: 822
Здравейте! Искам да ми препоръчате добър ясновидец, който няма някаква тарифа, ами взема колкото му оставиш. Една  ясновидка ме обръсна със близо 800 лв,препоръчайте ми някой. Моля ви, не ме съдете , че съм дала толкова пари.Когато човек е отчаян се хваща за всичко Sad
В коя част на България търсиш ясновидец?

# 565
  • Мнения: 85
може ли да ми препоръчате добра врачка за района София-Перник? bouquet

# 566
  • Мнения: 10 210
Някой ходил ли е скоро при Цеца в Надежда, дали приема?

# 567
  • Мнения: 6
Здравейте, да ми препоръчате някаква гледачка в София че ще ходя за 10 дни. Благодаря ви предварително.

# 568
  • Мнения: 137
Някой ходил ли е скоро при Цеца в Надежда, дали приема?
Приема да,аз ходих преди около две седмици Peace

# 569
  • Мнения: 10 210
Благодаря ти, Sladka 7! bouquet Мисля и аз да я посетя отново. На теб и на карти, и на кафе ли ти гледа?

Общи условия

Активация на акаунт