Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 710
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 34
Имам предвид всичките заедно по едно и също време ,в един и същи час да го направим за да е силна енергията на изчистване.

# 61
  • Мнения: 822
И моите вече гонят този брой, та вече се замислям чий го търся при тях. Много по-добър ефект имах с писането на желания в Руската църква и разни шамански песни и музики безплатно свалени от YouTube. Дори след като тръгнах по тях желанията ми от там сякаш спряха да се изпълняват....ясно е, че разните магове са ми замърсили още повече енергията. Пък и списъци с отмъщения чак правели, ц-ц, общуването с такива не си е работа. Те тези, които се излагат по ТВ поне не навреждат ако не помагат, дори са полезни, защото смехът е здраве: https://www.youtube.com/watch?v=ZUpU0SfpOp8  Simple Smile
И аз се замислям да направя това със свещите, а лично на мен топенето на краката в леген с вода и сол много ми помага.
Да, в руската църква има голям ефект от писането до ковчега на архиепископ Серафим Соболев! Там е силно място и витае духът му! И моето желание след написването му и слагане в кутийката там, се изпълнило! Соболев е като баба Ванга в България....Около ковчега му там има силна енергия и желанията се сбъдват!

# 62
  • Мнения: 67
За съжаление вече не ми се сбъдват или става с много закъснение.

# 63
  • Мнения: 822
Току-що съм прочела в руски сайт, че някоя врачка е написала следното - „Помагам да се прекъсне връзка с човека, която не ни дава да продължим напред без него....“ Страшно е, насила да забравиш човека, когото обичаш, а той не споделя чувствата ти...

# 64
  • Мнения: 358
Може и да си внушавам но мисля че съм права енергия на даден човек ни вреди.Искам да ви помоля да се включите в един мой експеримент,ако сте съгласни.
Това с енергията сме го правили на сбирките на Кармен. Но там бяхме само завършили курса Методът Силва. Пращахме положителна енергия на болни хора, близки на присъстващите-

# 65
  • Мнения: 34
Любопитно ми е ако 100 души се съберат какво ще стане и дали някаква магия ще не хване

# 66
  • Мнения: 29
Някой ходил ли е при Ани от Пловдив на " Васил Априлов" гледачка на кафе и има ли нейни координати? С какви впечатления е останал?

# 67
  • Мнения: 822
Може и да си внушавам но мисля че съм права енергия на даден човек ни вреди.Искам да ви помоля да се включите в един мой експеримент,ако сте съгласни.
Това с енергията сме го правили на сбирките на Кармен. Но там бяхме само завършили курса Методът Силва. Пращахме положителна енергия на болни хора, близки на присъстващите-
Мисля, че хората трябва да са на едно място и всичките те да мислят за един и същия обект, към който изпращат енергията си, да го гледат на снимката, ако не им е познат и да го представят...Тогава енергията се засилва...А това аз в Северозападната България ще пращам енергията си към Иван, че е болен, а някой си в Плевен ще праща енергията си да се премахне негатива му, който има ...и прочее...и какво ще стане? Не разбрах!

# 68
  • Мнения: 53
Това по едно и също време ли се прави?

# 69
  • Мнения: 84
Любопитно ми е ако 100 души се съберат какво ще стане и дали някаква магия ще не хване
прочети някоя книга на мария везнева..и ще разбереш защо НЕ трява да се събират 100 човеа

# 70
  • Мнения: 29
Чувала съм за общи молитви за държавата- като гледам калко са помогнали....Пък това как ще стане толкова хора да се изчистват? Може би със силата на мисълта на принципа на самовнушението ли? Не вярвам, че може по този начин да оправим нещата те майсторките не могат камо ли ние. Мислите ли че от всичко това ще има ефект или просто губене на време? Някой изпробвал ли е това?

# 71
  • Мнения: 822
Чувала съм за общи молитви за държавата- като гледам калко са помогнали....Пък това как ще стане толкова хора да се изчистват? Може би със силата на мисълта на принципа на самовнушението ли? Не вярвам, че може по този начин да оправим нещата те майсторките не могат камо ли ние. Мислите ли че от всичко това ще има ефект или просто губене на време? Някой изпробвал ли е това?
А ти прочети в нета за ритуали, заклинания и опитай нещо подобно да направиш! НИЩО НЕ СТАВА! И за това нещо е нужна дарба! То ако всеки го можеше, хората ще изморят един друг с магии и заклинания....

# 72
  • София
  • Мнения: 4 714
Момичета и момчета !  bouquet
По зачетох темата и си мисля, че Senko Tron ви е дал доста полезни неща. Прочетете го пак, дирете такава литература, практикувайте кой на каквото му се отдава най-добре и оставете измамниците на мира. Peace
Така за фън-става. Ама като гледам взимате много на сериозно психологическите ала балистики на откровени шарлатани.
Преди години /за тези, които не ме познават/ тръгнах по т.н. врачки, защото ми предстоеше заминаване в чужда и доста гадна страна. Но с яко заплащане. Аз съм си мълчалива по принцип, но останах така: Shocked Shocked Shocked
Как пък една не каза, че мислим за път. То не ме омъжваха за чичо ми, защото питах какво е отношението му към мен, то не беше мъжът ти страда от болки в гърдите Shocked, и майка ти и баща ти и детето ти, абе смех Joy Joy Joy
Не съм плащала, ако могат сигурно щяха 100 магии да ми направят, ама нещо хич не им се получава. По-скоро търсете някой не популярен в квартала, или някой ако ви каже, че еди кой си е Ок, ама с едно на ум. Не разкривайте нищо за себе си. Това с рождени дати, 3 имена и прочие да си знаете, че е измама.
И последно : разчитайте на себе си, семейството и приятелите си. Те са до нас. Измамниците, по-настрани. Hug

# 73
  • Мнения: 67
Темите като цяло ми се струва, че се изчерпиха откъм имена, в крайна сметка все едни и същи се въртят и дъвчат с години и за всички крайният извод накрая е, че не познават. Ще разкрия, че чета темата от много време и то не бяха разни Карли, разни момичета гледащи на лъжици по пейките, разни Цеци и т.н. Всичките първо са възхвалявани като велики, а като походят повече хора се окаже, че е поредната измама. Радвам се, че така хвалената преди тук Цеца излъга, че вече не врачува, спести ми разкарването и парите. Явно по телефона не сме звучали достатъчно платежоспособни или лековерни. Laughing

Май всички рано или късно стигаме до извода, че най-добре да разчитаме на ритуали, които да си правим сами. В темата доста разочаровани станахме и все по-малко нови впечатления и нови звезди, което според мен е показателно. И да не помогнат, тези ритуали поне не вредят, а съм убеден, че след намесата на някои ясновидци ми се влошиха нещата. Освен това като теглиш чертата повечето ритуали излизат по-евтини, от кокото да обикаляш из врачки и баячки. Simple Smile Други техни практики като леенето на восък пък лесно се правят в домашни условия.

И аз като MayyaI мисля да се откажа от ходене, не видях особена полза. Ако е за фън, то по-приятно ми е да ходя на гости у приятели, защото за мен тези посещения бяха по-скоро като раздумка от колкото да носят реална полза. Единствената ми полза е, че се запознах с нови хора и обичам да ходя на гости. Wink Аз от нерви и желание за промяна си изпея едва ли не всичко, те ми кажат това, което искам да чуя и накрая тактично напомнят за парите. Money Тръгна си с надежда и уж чувствайки промяна, а от следващия ден всичко по старому. И така 10 пъти. Не знам си колко пъти ми чистиха магия без никаква промяна и пак минах тънко, някои с трицифрени суми ги набутват. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 822
Прави сте! И в домашни условия можем да леем восък, да леем куршум, да гадаем сами на себе си - ПОЛЗАТА Е СЪЩАТА както при врачките....Много мошеничките и лъжкини се крепят и разчитат на паричките ни! Но да ви кажа, че не е особено тук се коментират ясновидките, а повечето хора само черпят информацията от този форум...При всяка врачка е пълно с хората, а тук никой ни чул, ни видял....Питала съм тук за много имена, но всеки е замълчал! Нали ни е целта да открием, кой от всички познава, коя не е шарлатанка....

Общи условия

Активация на акаунт