Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 622
  • 761
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 9 124
Здравейте!
Ами аз какво да кажа, като майка ми по никакъв начин не може да се сети за часа ми на раждане((
Между 16ч30 и преди 17ч  със сигурност било. Точно по това време се пресичат два знака на Стрелец и Козирог. На два астролога преди години съм била (не им помня имената, едната беше жена до операта някъде на Дондуков имаше офис, съседния беше зъболекарски кабинет.) Бяхме три приятелки, на другите позна всичко почти, на мен..прави опити с двата варианта и се спря , че съм Стрелец (слънцето било там или не помня в този знак) , но при всички случай лошо виждаше и май позна.
Та..какво да правим ние дето не си знаем точния час. Наистина понякога и 5 минути са от значение .
Всъщност , тя на компютър задаваше и излезе хороскопа с 12 части и разни домове и така..
Дали има някъде документация да мога да разбера кога съм родена точно?
Преди пък ми изгубиха кръщелното( била съм на 1 годинка, като са ме кръстили), та отидох в църквата и исках пак да ме кръщават. Добре , че попа ме поразпита и разбра причината. Оказа се че имат документация и си я пазят, дори ме намериха. Платих за дубликат и не ме кръщаваха пак.

# 166
  • Мнения: 10 210
Fanfanito, при липса на информация за час на раждане, само ректификация от добър астролог. Има информация и в интернет какви данни са нужни за възможно най-точна ректификация.

Ancholina, ще ти пиша на лични, за да не се сърдят момичетата, че наводняваме с астрология, а темата е за ясновидство.

# 167
  • Мнения: 137
Здравейте!
Ами аз какво да кажа, като майка ми по никакъв начин не може да се сети за часа ми на раждане((
Между 16ч30 и преди 17ч  със сигурност било. Точно по това време се пресичат два знака на Стрелец и Козирог. На два астролога преди години съм била (не им помня имената, едната беше жена до операта някъде на Дондуков имаше офис, съседния беше зъболекарски кабинет.) Бяхме три приятелки, на другите позна всичко почти, на мен..прави опити с двата варианта и се спря , че съм Стрелец (слънцето било там или не помня в този знак) , но при всички случай лошо виждаше и май позна.
Та..какво да правим ние дето не си знаем точния час. Наистина понякога и 5 минути са от значение .
Всъщност , тя на компютър задаваше и излезе хороскопа с 12 части и разни домове и така..
Дали има някъде документация да мога да разбера кога съм родена точно?
Преди пък ми изгубиха кръщелното( била съм на 1 годинка, като са ме кръстили), та отидох в църквата и исках пак да ме кръщават. Добре , че попа ме поразпита и разбра причината. Оказа се че имат документация и си я пазят, дори ме намериха. Платих за дубликат и не ме кръщаваха пак.
Здравей,по повод часа на раждане,можеш да го разбереш в общината към която е била болницата в която си родена.Аз също си правих хороскоп и тъй като майка ми е починала незнаех точният час в който съм родена.Питах баща ми,но той не си спомни,обадих се в общината и от там ми казаха че мога срещу 5лв да си извадя копие от документа в който съм регистрирана Simple Smile

# 168
  • Мнения: 9 124
Сладка7, много ти благодаря! Hug
Не знаех, че може в общината да се провери. Дано имат такава информация , но кой ли ще рови и търси заради мен(( Все пак не пречи да се опита, няма друг начин да разбера. Ще видя сега къде се води , че 3 градска сега коя община е не знам. Всъщност в такъв момент преди години много хора не са обръщали внимание на точния час на раждане, а понякога е решаващо за точен хороскоп и минутата.

# 169
  • Мнения: 1
3-та градска е към бившия Димитровски район.Актовите книги се намират в район Възраждане в сградата на НОЙ на Бул.Стамболийски. Не входа на Ной а до него на ъгъла и там срещу такса ще ти кажат в колко си родена.Дано това ти помогне да откриеш отговорите който те интересуват.

# 170
  • Мнения: 34
3-та градска е към бившия Димитровски район.Актовите книги се намират в район Възраждане в сградата на НОЙ на Бул.Стамболийски. Не входа на Ной а до него на ъгъла и там срещу такса ще ти кажат в колко си родена.Дано това ти помогне да откриеш отговорите който те интересуват.
за жалост в общината имат само тези данни които са им дали от родилното..и в никав случай не са достоверни..поне повечето

# 171
  • Мнения: 822
Обаждал ли се някой в предаването по ЕК канал „Шесто чувство“? Какво става с този човек-чудо Фидан?

# 172
  • Мнения: 2
Здравейте! Четох, четох, току-що се регистрирах, но не прочетох нищо за Станка Ангелова. Някой, нещо да знае ? Чудото от Златица ...  hahaha

# 173
  • Мнения: 233
Здравейте! Четох, четох, току-що се регистрирах, но не прочетох нищо за Станка Ангелова. Някой, нещо да знае ? Чудото от Златица ...  hahaha


Била съм при нея. Долнопробна мошеничка.

# 174
  • Мнения: 822
Здравейте! Четох, четох, току-що се регистрирах, но не прочетох нищо за Станка Ангелова. Някой, нещо да знае ? Чудото от Златица ...  hahaha

Ходила съм при Станка Ангелова в София в кабинета й! Говорила съм с нея по тел. Ходили са при нея много моите познати....Станка е една мошеница и нищо повече! Нищо не ми е познала АБСОЛЮТНО ЗА НИЩО! Ти прочети в нета нейните прогнози относно политиците в държавата ни, събития от преди време - за 2011 г. и други години - и ще видиш, че няма никакво попадение! Не се занимавай с нея! Златишката циганка лъже и ментри хората! За да видиш, колко лъже, набери я по тел. и попитай я каквото искаш! Тя ще ти отговори! Тя и така вербува хората с безплатни отговори на въпроси!

# 175
  • Мнения: 29
Аз не съм ходила при Станка, но съм била при дъщеря и Малина в Пловдив преди няколко години-гледаше на таро ,общи приказки нищо съществено и ти казва , че имаш магия и развалянето и ще струва 300 лв. Е аз разбира се не се възползвах от процедурата.  Щом като и майката и дъщерята са ясновидки се подразбира, че тук става дума за професия не за дарба, не съм чула ясновидството да се предава по наследство.

# 176
  • Мнения: 9 124
3-та градска е към бившия Димитровски район.Актовите книги се намират в район Възраждане в сградата на НОЙ на Бул.Стамболийски. Не входа на Ной а до него на ъгъла и там срещу такса ще ти кажат в колко си родена.Дано това ти помогне да откриеш отговорите който те интересуват.
Много ти благодаря, сещам се къде е.)) Ще отида.
Иначе за майка и дъщеря гледачки се сещам за Теодора на Берлускони и майка и.
Преди години по препоръка на моя позната отидох, дори приятелка дойде с мен беше пред сватба.
Прие ни майката(не помня името , в центъра беше офиса, тя и там си живееше) Точно беше издала книга, любезна, весела , приятна жена. Само дето не ни позна. На приятелката ми каза , че трудно ще има деца (тя една слабичка, нежна) и тя се притесни много(( Почувствах се виновна. Момичето си има две дечица вече и веднага почти забременя и си роди първото детенце. На мен също не позна. По рождени дати и имена уж , но.. Всъщност аз съм била на няколко и при бабата на Азис преди мноооого години ходих пак така със съученичка бяхме и майка и. Тя позна , не ми каза хубави неща , но такава ми е съдбата. Та...такива неща.

# 177
  • Мнения: 29
3-та градска е към бившия Димитровски район.Актовите книги се намират в район Възраждане в сградата на НОЙ на Бул.Стамболийски. Не входа на Ной а до него на ъгъла и там срещу такса ще ти кажат в колко си родена.Дано това ти помогне да откриеш отговорите който те интересуват.
Много ти благодаря, сещам се къде е.)) Ще отида.
Иначе за майка и дъщеря гледачки се сещам за Теодора на Берлускони и майка и.
Преди години по препоръка на моя позната отидох, дори приятелка дойде с мен беше пред сватба.
Прие ни майката(не помня името , в центъра беше офиса, тя и там си живееше) Точно беше издала книга, любезна, весела , приятна жена. Само дето не ни позна. На приятелката ми каза , че трудно ще има деца (тя една слабичка, нежна) и тя се притесни много(( Почувствах се виновна. Момичето си има две дечица вече и веднага почти забременя и си роди първото детенце. На мен също не позна. По рождени дати и имена уж , но.. Всъщност аз съм била на няколко и при бабата на Азис преди мноооого години ходих пак така със съученичка бяхме и майка и. Тя позна , не ми каза хубави неща , но такава ми е съдбата. Та...такива неща.
Майката на Теодора Стефанова-Калина вече е покойница.

# 178
  • Мнения: 9 124
Тео, не знаех.(( Да почива в мир жената .

# 179
  • Мнения: 822
Аз не съм ходила при Станка, но съм била при дъщеря и Малина в Пловдив преди няколко години-гледаше на таро ,общи приказки нищо съществено и ти казва , че имаш магия и развалянето и ще струва 300 лв. Е аз разбира се не се възползвах от процедурата.  Щом като и майката и дъщерята са ясновидки се подразбира, че тук става дума за професия не за дарба, не съм чула ясновидството да се предава по наследство.
Станка е научила дъщеря си, как лесно могат да се изкарват много пари....

Общи условия

Активация на акаунт