Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 663
  • 761
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 15
Здравейте. Не съм от София. Но тук преди години съм била при врачка и ми познала всичко. Име не помня. Искам да ви питам някой знае ли я? Помня само адрес - кв. Стефан Караджа, бл. 34, ет. 7. Апартамента също не помня по номер, само че е краен вдясно. С къса, рижа коса. Сега съм в София и искам пак да я посетя, но не върви да й звъня по вратата, затова ви моля за име и телефон. Живееше заедно със сина си Росен и двете му деца. Мисля, че фамилията й беше Симеонова. Rolling Eyes В ФБ видях Росен Симеонов и май е синат й, но не върви да го питам защото той май не знаеше че тя майката му врачува.

# 181
  • Мнения: 55
Нещо стана скучно в темата и нека да и придадем малко цвят .Предлагам ви обява от ФБ страницата на една Русенска ясновидка публикувана наскоро  . Жената има нов офис в гр.Русе , предлага восъколеени ,ритуали и всякакви други услуги .

"Набирам ясновидци, нумеролози, астролози, гадаене на карти Таро за директна работа с клиенти. Изиквания: - Добра комуникативност, умения за работа в екип, конфендициалност към клиента. - Кратко описание на вашите способности и опит на емейл: vikiqsnovidstvo@abv. bg Моля оставете тел. за връзка"

Не обръщайте внимание на правописните и грешки то за ясновидство не се изисква книжовен български . Най- интересно ми стана ,че аз през цялото време си мислех ,че ясновидството е дарба а то било проста комуникативност с клиентите . Ако има някои от Русе и региона ползвал услугите на въпроснана дама може да сподели способностите на Викито от Русе
.

# 182
  • Мнения: 15
Освен тази жена от Ст. Караджа ми познавала една жена от моя град Шумен. Тя вече не иска да гледа обаче. Всички други нищо не ми познали, като например една Хасрет. Четох назад и защото сега съм в София се чудя Емилия от Пиротска или Светлана от Сухата река? А за тази жена от Караджата ако никой не знае може да поразпитам съседи й в блока как се казва. Може тук да е сте коментирали.

# 183
  • Мнения: 9 124
Полина, ясновидството е дарба, а не комуникация.
Нумерологи, астрология, това се учи и пак трябва да имаш щипка усет и дарба да съпоставиш, видиш и прецениш за типа човек кое и как му подхожда и се отнася. Не може на  бояджия , да му кажеш примерно , че ще разшири бизнеса си или нещо такова, но че ще реши проблеми в работата , намери по-доходоносна и т.н. Нумерологията се учи има си цяло учение, книги , астрологията също, но там е по-тънка наука за мен.
Преди години имаше една поредица от книги на един Александър за астрология, нумерология, много интересни. Бяха мисля 9 книги. Дори си правех собствен хороскоп по тях и на моя приятелка, разбира се любителски. Много време ми отне (то си е работа това) да опишеш примерно всичко, да смяташ, разни пирамиди правих ей-такива неща, имана на родители дори имаше значение. Много хубави бяха и ако ги намерите и се интересувате се ги купете, поне за четиво и забавление, но са полезни и интересни.

# 184
  • Мнения: 34
Аз не съм ходила при Станка, но съм била при дъщеря и Малина в Пловдив преди няколко години-гледаше на таро ,общи приказки нищо съществено и ти казва , че имаш магия и развалянето и ще струва 300 лв. Е аз разбира се не се възползвах от процедурата.  Щом като и майката и дъщерята са ясновидки се подразбира, че тук става дума за професия не за дарба, не съм чула ясновидството да се предава по наследство.
Не си права..по скоро е обратното..рядко има такива които не са по наследство..затова има толкова измамнички/измамници..които вместо да си гледат непрестижната работа..търсят лесен начин да изкарат пари от хора в нужда..а и има няколко които се подвизават дори в този сайт..Тъкмо сега е момента да отправя предизвикателство към единия/макар темата да не е тук..ще я преместя после в магии/..този Арчи..които предизвиква една съфорумка тук да и направел магия Simple Smile))))..ето..аз давам моето Съгласие..както иска той..да ми направи..каквато реши той..но и той да даде своето че аз имам право да се защитавам както мога:))..и преди съм казвала че съм скептична към това че всеки може да е маг..а какво остава към човек с име на куче Simple Smile)

# 185
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Много ми прехвалиха и горещо препоръчаха някаква жена от село ДУНАВЦИ Казанлъшко!!!

Моля евентуално за координати или още отзиви,мен ме посъветваха да отида в селото и направо да я търся на място,обаче не ми се рискува така,понеже просто нямам свободно време за такива гимнастики..искам да е с уговорен ден и час,ама как да стане newsm78

# 186
  • Мнения: 6 175
Аз съм от Казанлък и съм я посетила тая жена един път-изобщо не останах доволна.Гледа на кафе.Нищо не ми позна-налучква само.Мисля че имаше тарифа

# 187
  • Мнения: 822
Нещо стана скучно в темата и нека да и придадем малко цвят .Предлагам ви обява от ФБ страницата на една Русенска ясновидка публикувана наскоро  . Жената има нов офис в гр.Русе , предлага восъколеени ,ритуали и всякакви други услуги .

"Набирам ясновидци, нумеролози, астролози, гадаене на карти Таро за директна работа с клиенти. Изиквания: - Добра комуникативност, умения за работа в екип, конфендициалност към клиента. - Кратко описание на вашите способности и опит на емейл: vikiqsnovidstvo@abv. bg Моля оставете тел. за връзка"

Не обръщайте внимание на правописните и грешки то за ясновидство не се изисква книжовен български . Най- интересно ми стана ,че аз през цялото време си мислех ,че ясновидството е дарба а то било проста комуникативност с клиентите . Ако има някои от Русе и региона ползвал услугите на въпроснана дама може да сподели способностите на Викито от Русе
.
Не е нещо ново! Те и за телевизията набират така с обяви! Ясно е на всички, че няма в България толкова много надарени с ясновидство хора! Всичко това трябва да е наказуемо - осъждане, глоба, затвор и прочее....каквото се прави за измама!

# 188
  • Мнения: 1
Анкетата е преместена в Google forms
Гласуване
Резултати

ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМА 31



Нека запазим добрия тон и да си бъдем полезни

Ако съм пропуснала някой, моля пишете ми и ще го добавя.

Темите до сега:
Тема 1 , Тема 2 , Тема 3 , Тема 4 , Тема 5 , Тема 6 , Тема 7 , Тема 8 , Тема 9 , Тема 10 , Тема 11 , Тема 12 , Тема 13 , Тема 14 , Тема 15 , Тема 16 , Тема 17 , Тема 18 , Тема 19 , Тема 20 , Тема 21Тема 22 , Тема 23 , Тема 24 , Тема 25, Тема 26 , Тема 27 , Тема 28  , Тема 29 , Тема 30

Ако желаете да пишете за магии, моля пишете в тази тема: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ

За негативни мнения, базирани на лични наблюдения, моля пишете в тази тема ЧЕРЕН СПИСЪК НА ЯСНОВИДЦИ, ВРАЧКИ И ХОДЖИ В БЪЛГАРИЯ

Сайт за безплатен отговор само на 1 въпрос, въпроса трябва да е зададен на английски: http://www.hollywoodpsychics.com/

Специални благодарности на всички, които са се грижили за темата   Hug Hug Hug Hug

За предложения за темата моля пишете на ЛС   Hug

 
Днес ходих в гр.Поморие при гледачката Мария Петрова която гледа на кафе и съм страшно доволна.Реших че тук е мястото да ви го споделя и да се изхваля.Тя има истинска дарба такива работи ми каза за мен все едно бях отворена книга.МНого Човечна възрастна Дама няма определена такса !Хубавато е че без да искам срещнах и известни личности да я посещават което ме навежда на мисълта че е достатъчно добра в това което прави.Ако някой има нужда оставям и телефона 0894 345 050 нека и се обади и сам ще се увери след посещение при нея.Много съм доволна и разтресена направо!!!

# 189
  • Мнения: 18
Здравейте,

Не успях да си вляза с профила затова направих нов. Искам да ви попитам за Мария от Ямбол. В рамките на няколко месеца съм я посещавала три пъти и много се изненадох когато последния път ми каза, че имам направена магия и как някаква жена срещу 400 лв която била за кратко в България ще ми помогне. Попитах я, защо предните пъти категорично ми каза че не вижда подобно нещо сега ми го казва- каза, че са ме чистили което е вярно но пак се е активирало.....При някой има ли подобна случка с нея и дали наистина тази жена, която тя предлага помага?

Иначе и трите пъти ми предсказва едни и същи неща- за протокола Simple Smile

Благодаря предварително!

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 07:54 от east of eden_3

# 190
  • Мнения: 55
Полина, ясновидството е дарба, а не комуникация.
Нумерологи, астрология, това се учи и пак трябва да имаш щипка усет и дарба да съпоставиш, видиш и прецениш за типа човек кое и как му подхожда и се отнася. Не може на  бояджия , да му кажеш примерно , че ще разшири бизнеса си или нещо такова, но че ще реши проблеми в работата , намери по-доходоносна и т.н. Нумерологията се учи има си цяло учение, книги , астрологията също, но там е по-тънка наука за мен.
Преди години имаше една поредица от книги на един Александър за астрология, нумерология, много интересни. Бяха мисля 9 книги. Дори си правех собствен хороскоп по тях и на моя приятелка, разбира се любителски. Много време ми отне (то си е работа това) да опишеш примерно всичко, да смяташ, разни пирамиди правих ей-такива неща, имана на родители дори имаше значение. Много хубави бяха и ако ги намерите и се интересувате се ги купете, поне за четиво и забавление, но са полезни и интересни.
Много добре знам ,че ясновидството е дарба.Знам също ,че астрологията и нумерологията се учат . Просто непрекъснато се смея на обяви за това как се набират в днешно време ясновидци и как после всички ние отиваме при тях и чакаме да ни познаят  и да ни кажат нещо хубаво .За въпросната Вики от Русе се поинтересувах и ми споделиха мнение , че не става . Иска 30 лв. за два въпроси и отговорите и не струват . Също така с ритуалите си ,които предлага може да навреди на хората а не да помогне . Надявах се ,че някои потребител е ходил при нея и ще даде мнение .

# 191
  • Мнения: X
Здравейте,

Искам да ви попитам за Мария от Ямбол.

Аз съм писала за нея доста, познава наистина, но специално за магиите си измисля. Преди 300лв беше таксата, но явно я е вдигнала.

# 192
  • Мнения: 822
В анкетата по степента на познаваемост води Емилия 0889 46 16 35! Не пише къде живее! Ходил ли скоро някой при нея? На какво гадае?   

# 193
  • Мнения: 18
Здравейте,

Искам да ви попитам за Мария от Ямбол.

Аз съм писала за нея доста, познава наистина, но специално за магиите си измисля. Преди 300лв беше таксата, но явно я е вдигнала.

Благодаря,
значи няма смисъл да давам тези пари, аз така се притесних и се бях засилила да ги дам....

# 194
  • Мнения: 375
някой има ли впечатления от Любо от Мадара?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт