Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 688
  • 761
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 822
      Здравейте, 0888420442  Ани. Още не съм ходила при Ани. Всъщност, отдавна не съм ходила при ясновицец. Отказах се  да търся - търсех, за да направя съпоставка със собствените си резултати.  Разчитам на собствените си възможности в тази област. Бъдещето е променлива величина, прогностика може да се прави да 3.4 месеца напред.  После трябва да се прави наново, защото са настъпили някои промени. Трябва да се улови причината за последствията. Моля,не ме питайте за подробности. Интересите ми са насочени предимно в областта на медицината. Това не значи, че не може да се прогнозира и бъдещето - но аз не се занимавам с това.
В старото социалистическо време в едно руско затънтено село една стара баба на някакви карти с дупки ми е казала всичко, което е станало - ДО ДНЕС в общи линии! Казала е, че ще се омъжа далече извън родината си, че няма да имам деца, ще се разведа....и прочее..Всичко е отгатнала! Под впечатление до днес търся ясновидка и вярвам, че има такива, които познават....Както виждаш, бъдещето не е променлива величина! Стига човек да има дарба да го предсказва...

# 211
  • Мнения: X
Въпросната Ани как ясновидства?

# 212
  • Мнения: 33
   Има неща, които са непроменливи, не се обвързвам да кажа в проценти, но има неща които могат да се променят, пак процентното съотношение тук е по-голямо. В този смисъл, това го е обяснил и Петър Дънов. Иначе, ако всичко е предначертано точно, то защо тогава има смисъл да се ражда човек? Това, което е непроменливо също може да бъде във варианти, зависи "по коя пътека ще тръгнеш".Въпреки това, когато "корабът е поел посока", може да се предвиди накъде отива.

# 213
  • Мнения: 822
  Има неща, които са непроменливи, не се обвързвам да кажа в проценти, но има неща които могат да се променят, пак процентното съотношение тук е по-голямо. В този смисъл, това го е обяснил и Петър Дънов. Иначе, ако всичко е предначертано точно, то защо тогава има смисъл да се ражда човек? Това, което е непроменливо също може да бъде във варианти, зависи "по коя пътека ще тръгнеш".Въпреки това, когато "корабът е поел посока", може да се предвиди накъде отива.
Човек се ражда със своята начертана съдба, всеки ден с него става това, каквото му е писано, в съответствие с това нещо той си взима решения и действа....Гледала съм предаването с астролози и те казват, че за да промени съдбата си човекът трябва все едно да промени себе си генетически, все едно да надскочи себе, да стане друг, което е невъзможно.....Човекът се ражда с датата на раждане и на смъртта....И в този уречен час той ще умре от това, каквото му е писано! Аз съм се опитвала да променя съдбата си - да не направя това, за което ми е казала врачката в руското село, че ще се омъжа за мъж /описала го/, който ще пие и ще е много егоистичен....Аз съм избягвала контакти те с този човек, но в крайна сметка съм се омъжила точно за него.....В ЖИВОТА НА ЧОВЕКА ВСИЧКО МУ Е ПРЕДОПРЕДЕЛЕНО! Тя ми е казала, че няма да се върна след развод в родината си...Колкото и съм се напъвала да се върна, не съм могла....

# 214
  • Мнения: 358
Момичета можете ли да ми дадете координатите на Ани от електроника?
Е, що ти е? Пълна скръб беше преди 20 години. Може да е надобряла, знае ли човек.

# 215
  • Мнения: 15
Някой спомена Дънов. Въпреки че негови последователи са скандални Моя колежка от София ми казала, че той построил свое село някаде където сега било Руско посолство. Но не знам име на квартал. Как се казва, защо моя колежка ми казала че от както си купила жилище там й потръгнало в всичко и здраве, любов. Тя ми каза Изгрева, но аз на карта виждам само Изгрев, също ли е? На какво се дължат хубави енергии там? Има ли хора живеещи там да кажат по-добре ли се чувства там от колко например в център на София?

# 216
  • Мнения: 822
Някой спомена Дънов. Въпреки че негови последователи са скандални Моя колежка от София ми казала, че той построил свое село някаде където сега било Руско посолство. Но не знам име на квартал. Как се казва, защо моя колежка ми казала че от както си купила жилище там й потръгнало в всичко и здраве, любов. Тя ми каза Изгрева, но аз на карта виждам само Изгрев, също ли е? На какво се дължат хубави енергии там? Има ли хора живеещи там да кажат по-добре ли се чувства там от колко например в център на София?
СЪВПАДЕНИЕ! Не си въобразявай нещо повече! Стрелката на часовника не стои все надолу, а се вдига и нагоре! Е, на тези хора е дошъл им моментът, когато стрелката им сочи нагоре!

# 217
  • Мнения: 15
Не знам нали някой и тук беше споменал. Май там бил негов гроб. Или той излъчва или самото място има нещо,защото ако е бил свят човек нещо му е казало там да построи село а не другаде. Тази моя колежка живее до някакъв хотел и казва че това за нея е най-добро място в София за енергия. Преди живяла другаде и там имало високи подпочвени води (така казал радиоестезист) и постоянно й било нервно и невървеж, скандали... А сега вика "Преродих се сякаш, тук като вървя по улица сякаш съм в някоя църква" (тя е вярваща християнка). Имала автоимунно нещо,сега всичко в норма. Като отишла за ремонт 2 месеца в друг квартал при родители се влошили изследванията. Май го намерих къде е мястото,мисля да го посетя. Тя ми била пращала клипче снимано 1977 от там и се вижда някакъв трамвай (?) и хотела и изведнъж ми се доплака,почувствах нещо а още не съм била на място и дори не съм от тук. Rolling Eyes "Близкая Болгария" е филма от Youtube ми го пратила жената: https://m.youtube.com/watch?v=o5plR5O5Pg0 След 5 минута се вижда един хотел и трамвай, колежка ми каза че там някъде са мощите на Дънов. И по темата - ако има добър гадател в София, би трябвало да е някъде там но моята колежка ми каза били богати не им се занимавало с такива неща.

Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 15:42 от salihe_bg

# 218
  • Мнения: 358
Скрит текст:
Цитат
Не знам нали някой и тук беше споменал. Май там бил негов гроб. Или той излъчва или самото място има нещо,защото ако е бил свят човек нещо му е казало там да построи село а не другаде. Тази моя колежка живее до някакъв хотел и казва че това за нея е най-добро място в София за енергия. Преди живяла другаде и там имало високи подпочвени води (така казал радиоестезист) и постоянно й било нервно и невървеж, скандали... А сега вика "Преродих се сякаш, тук като вървя по улица сякаш съм в някоя църква" (тя е вярваща християнка). Имала автоимунно нещо,сега всичко в норма. Като отишла за ремонт 2 месеца в друг квартал при родители се влошили изследванията. Май го намерих къде е мястото,мисля да го посетя. Тя ми била пращала клипче снимано 1977 от там и се вижда някакъв трамвай (?) и хотела и изведнъж ми се доплака,почувствах нещо а още не съм била на място и дори не съм от тук. Rolling Eyes "Близкая Болгария" е филма от Youtube ми го пратила жената: https://m.youtube.com/watch?v=o5plR5O5Pg0 След 5 минута се вижда един хотел и трамвай, колежка ми каза че там някъде са мощите на Дънов. И по темата - ако има добър гадател в София, би трябвало да е някъде там но моята колежка ми каза били богати не им се занимавало с такива неща.
Отдавна не минава трамвай там. По средата на една градинка е гробът му. Но дъновистите по принцип отричат кръста и затова там има петолъчка. Преди това е живял в една къща с Георги Димитров. http://skandalno.net/petar-danov-kriel-georgi-dimitrov-ot-p-34200/

http://wikimapia.org/18092015/bg/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8% … D0%BD%D0%BE%D0%B2

# 219
  • Мнения: 84
Скрит текст:
Цитат
Не знам нали някой и тук беше споменал. Май там бил негов гроб. Или той излъчва или самото място има нещо,защото ако е бил свят човек нещо му е казало там да построи село а не другаде. Тази моя колежка живее до някакъв хотел и казва че това за нея е най-добро място в София за енергия. Преди живяла другаде и там имало високи подпочвени води (така казал радиоестезист) и постоянно й било нервно и невървеж, скандали... А сега вика "Преродих се сякаш, тук като вървя по улица сякаш съм в някоя църква" (тя е вярваща християнка). Имала автоимунно нещо,сега всичко в норма. Като отишла за ремонт 2 месеца в друг квартал при родители се влошили изследванията. Май го намерих къде е мястото,мисля да го посетя. Тя ми била пращала клипче снимано 1977 от там и се вижда някакъв трамвай (?) и хотела и изведнъж ми се доплака,почувствах нещо а още не съм била на място и дори не съм от тук. Rolling Eyes "Близкая Болгария" е филма от Youtube ми го пратила жената: https://m.youtube.com/watch?v=o5plR5O5Pg0 След 5 минута се вижда един хотел и трамвай, колежка ми каза че там някъде са мощите на Дънов. И по темата - ако има добър гадател в София, би трябвало да е някъде там но моята колежка ми каза били богати не им се занимавало с такива неща.
Отдавна не минава трамвай там. По средата на една градинка е гробът му. Но дъновистите по принцип отричат кръста и затова там има петолъчка. Преди това е живял в една къща с Георги Димитров. http://skandalno.net/petar-danov-kriel-georgi-dimitrov-ot-p-34200/

http://wikimapia.org/18092015/bg/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8% … D0%BD%D0%BE%D0%B2
Добре де..щом всичко е предначертано..защо са ви врачки и астролози.. щом няма начин да избягаш от съдбата си по добре се покори..и приеми това което ти поднася живота и Бог.и да знаеш..само ще се гърчиш в опити да избегнеш Неизбежното

# 220
# 221
  • Мнения: 29
Здравейте,някой ходил ли е скоро при Ангел от Дианабад??Виждам,че е и в 2та списъка??

# 222
  • Мнения: 84
Цццц ми тя магията сигурно е била предначертана да и я направят..Simple Smile)

# 223
  • Мнения: 10 699
  Изобщо не вярвам на това с предначертаното ! Било писано - да, ама не както казваше един водещ.
Човек не се ли мобилизира и не иска ли да промени нещо към по-добро и само лежи на слухове какво било предначертано - нищо няма да стане, напротив, даже могат и да се влошат нещата.
  Никой не е тръгнал по гледачки защото му е кеф. Всеки го води някакъв тежък житейски проблем който иска да реши и да се оправи. Пита, търси, ходи, моли се - взел е нещата в свои ръце и се бори за нещо по-добро. Факта, че пишман ясновидци злоупотребяват и се облагодетелствуват за сметка на човешката мъка и трагедия е друга тема, която не ми се коментира. Рано или късно се попада на човек, който наистина може да помогне и нещата се оправят. И всички се надяваме този момент да дойде по-рано, а не да е прекалено късно.
   Вярвам, че все още има хора в България, които наистина имат дарба и не злоупотребяват с нея и не са комерсиализирани. До момента ако не сме попаднали на хора които наистина помагат, то поне се изобличиха множество шарлатани, за което благодаря на пишещите тук ! Simple Smile
 
 

# 224
  • Мнения: 15
Да, но много от тези хора всъщност са за доктор или народен лечител, не за врачка. Не обиждам никого, дори на мен много повече ми помогнали билки за страхова невроза. 100 пъти ляли куршум и по-зле ставало. Нервен стомах пък се оказа хеликобактер. Специално за здраве врачки са губене на време. Моя магия се оказала невроза и тревожност, само билките и лекарства помогнаха, никакви ритуали. Затова сега търся само за гледане за какво ще стане, тези ритуали дори според мен са опасни.

Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 22:13 от salihe_bg

Общи условия

Активация на акаунт