Ясновидци/врачки - тема 31

  • 196 183
  • 761
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 822
Скрит текст:
Цитат
Не знам нали някой и тук беше споменал. Май там бил негов гроб. Или той излъчва или самото място има нещо,защото ако е бил свят човек нещо му е казало там да построи село а не другаде. Тази моя колежка живее до някакъв хотел и казва че това за нея е най-добро място в София за енергия. Преди живяла другаде и там имало високи подпочвени води (така казал радиоестезист) и постоянно й било нервно и невървеж, скандали... А сега вика "Преродих се сякаш, тук като вървя по улица сякаш съм в някоя църква" (тя е вярваща християнка). Имала автоимунно нещо,сега всичко в норма. Като отишла за ремонт 2 месеца в друг квартал при родители се влошили изследванията. Май го намерих къде е мястото,мисля да го посетя. Тя ми била пращала клипче снимано 1977 от там и се вижда някакъв трамвай (?) и хотела и изведнъж ми се доплака,почувствах нещо а още не съм била на място и дори не съм от тук. Rolling Eyes "Близкая Болгария" е филма от Youtube ми го пратила жената: https://m.youtube.com/watch?v=o5plR5O5Pg0 След 5 минута се вижда един хотел и трамвай, колежка ми каза че там някъде са мощите на Дънов. И по темата - ако има добър гадател в София, би трябвало да е някъде там но моята колежка ми каза били богати не им се занимавало с такива неща.
Отдавна не минава трамвай там. По средата на една градинка е гробът му. Но дъновистите по принцип отричат кръста и затова там има петолъчка. Преди това е живял в една къща с Георги Димитров. http://skandalno.net/petar-danov-kriel-georgi-dimitrov-ot-p-34200/

http://wikimapia.org/18092015/bg/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8% … D0%BD%D0%BE%D0%B2
Добре де..щом всичко е предначертано..защо са ви врачки и астролози.. щом няма начин да избягаш от съдбата си по добре се покори..и приеми това което ти поднася живота и Бог.и да знаеш..само ще се гърчиш в опити да избегнеш Неизбежното
Затова са и врачки - да ти кажат, какво те чака и какво ти е предначертано! А иначе какво ще ти предсказват, ако зависи от теб? Ти можеш да постъпиш и така, и иначе...

# 226
  • Мнения: 15
Да, но май само ни лъжат с безполезни или дори вредни ритуали. Затова внимавайте с тези дето предлагат такива. Аз вече отказвам чистения, олово... само добро старо гледане. На колко хора покрай мен им се влоши здравето от ритуали вместо да пуснат едни изследвания. Вече се убедих че почти няма магии,а неврози, обсебване и негативни мисли. Ама все магии искат да чистят там е многото пара. Как не ги е срам да се правят на лекари?! по-добре само за бъдещето да питаме. Ритуалите за събиране съща лъжа били нищо не стана. На моя позната Ангел й взел общо 100 лева защото няколко куршума по 20 лева... Wink

Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 22:31 от salihe_bg

# 227
  • Мнения: 822
Сега в нета се описват в разни сайтове, как се правят магии, последователността на действията, заклинанията, които трябва да говориш при това...и прочее! Същото се пише, се показват дори клипове с подробностите, как се развалят магии, се очистват негативи....ТОВА ДА НЕ Е ТУЙ ТАКА...правиш и въздействаш на някого! Това е дарба, която е дадена на човека от рождение! АЗ ВЯРВАМ В МАГИИ, но те не са на всяка крачка - както казват псевдо врачки! Има, да кажем, една-две жени в България, които имат тази способност да повлияят на човека негативно или положително....Може и да помага леенето на куршум, но който го умее, на кого му е дадено да въздейства и има силна мисъл, а не да е научил от някого, как се прави, какво при това се говори и дай да го лее...Така че повечето случаи, че не ни върви - това е просто стечение на обстоятелствата, чувстваме си лошо, защото имаме депресия, а те са 100 вида, или имаме някое друго заболяване....Същото и с врачки! Има една-две такива и целта на форума да ги открием. Такива, които познават, те познават на всеки...и няма да има за тях тук и отрицателните мнения.....

# 228
  • Мнения: 15
Назад пише Ангел мъстял ако не му оставиш 20 лева. А аз не мога да дам толкова. Повече от 5-10 на врачове вече не, изследванията са ми скъпи. Ако не идеш какво става? Чудя се дали да ида или не за куршум да ми лее след като моя позната е недоволна? Имам записам час и вече ми прави куршум преди много време. Не съм доволна. Каза още 4-5 пъти. Сега като имам час за днес ще ми отмъсти ли ако просто не ида? Голяма едра жена гледа подигравателно на хората които ходят там. А то едни опашки. Rolling Eyes Аз не съм дала истинско турско име, казах му българско,но ме е страх да не отида. Но пък да дам 20 лева за нищо,толкова е мое лекарство за сън. Моля ви кажете ми какво да сторя? Иначе те не могли къща да изчистят,нас ли ще чистят. Grinning

Последна редакция: нд, 24 юли 2016, 10:22 от salihe_bg

# 229
  • Мнения: 34
Сега в нета се описват в разни сайтове, как се правят магии, последователността на действията, заклинанията, които трябва да говориш при това...и прочее! Същото се пише, се показват дори клипове с подробностите, как се развалят магии, се очистват негативи....ТОВА ДА НЕ Е ТУЙ ТАКА...правиш и въздействаш на някого! Това е дарба, която е дадена на човека от рождение! АЗ ВЯРВАМ В МАГИИ, но те не са на всяка крачка - както казват псевдо врачки! Има, да кажем, една-две жени в България, които имат тази способност да повлияят на човека негативно или положително....Може и да помага леенето на куршум, но който го умее, на кого му е дадено да въздейства и има силна мисъл, а не да е научил от някого, как се прави, какво при това се говори и дай да го лее...Така че повечето случаи, че не ни върви - това е просто стечение на обстоятелствата, чувстваме си лошо, защото имаме депресия, а те са 100 вида, или имаме някое друго заболяване....Същото и с врачки! Има една-две такива и целта на форума да ги открием. Такива, които познават, те познават на всеки...и няма да има за тях тук и отрицателните мнения.....
Винаги съм била скептична относно ''познавачките''нарочно не ги наричам ясновидци..макар в едно село една чак ме накара да стана и да си тръгна от неудобство..но на мъжа с който бяхме отишли..не позна нищо от 3 въпроса които и зададе..Дори Великата Слава Севрюкова не познава..наскоро ми попадна книга за нея..според нея 2015 година Русия трябваше да се разпадне..а то се случи обратното взеха си Крим Simple Smile)...и това е световен феномен..така че няма БЕЗГРЕШНО познаване

# 230
  • Мнения: 822
salihe_bg, ти за каква я имаш тази там с куршум? Всемогъща ли? Как ще ти отмъсти? Ако може това, ще я викат политиците, бизнесмени да прави нещо лошо на техните противници в политика, в бизнеса....Тя ще измества неудобните ня някому от тук и там срещу много пари! Ти няма да я видиш там с опашките й и куршуми.....Нищо няма да ти направи! А за ясновидките, които са известни, първо чета прогнозите им за политиката, живота в държавата и другаде....И виждам, че не познават! Те тази Станка Ангелова наговорила като прогноза какво ли не е в едно старо ТВ предаване...Слушам и виждам, че нищо не е познала, че златишката циганка е менте известна врачка....Четете и вие. А Теодора дето е на италиански премиер гадателка 3 години преди е казала в предаването на Слави Трифонов, че той скоро ще се ожени....Лъжа е! Та по-скоро Теодора е любовница на Берлускони от както гадателка!

# 231
  • Мнения: 15
Ирина, благодаря. Той е мъж,не жена. Ангел от Дианабад. Жената която беше му е някаква роднина.Та тя ми се сторила че малко си мисли "Тия какви са балами", подсмихвала се като лисица. Вият се опашки, 10 човека на ден да дадат 20 лева - 200 само за ден. Grinning Ангел ми ля олово преди месец и каза още няколко пъти. Май ще е последния при когото пробвам ритуали. Вече само ще питам за бъдеще, страхова невроза се лекува с билки и лекарства не с олово,мое мнение.

# 232
  • Мнения: 822
Ирина, благодаря. Той е мъж,не жена. Ангел от Дианабад. Жената която беше му е някаква роднина.Та тя ми се сторила че малко си мисли "Тия какви са балами", подсмихвала се като лисица. Вият се опашки, 10 човека на ден да дадат 20 лева - 200 само за ден. Grinning Ангел ми ля олово преди месец и каза още няколко пъти. Май ще е последния при когото пробвам ритуали. Вече само ще питам за бъдеще, страхова невроза се лекува с билки и лекарства не с олово,мое мнение.
Аз съм със страхова невроза, иначе казано Паническо разстройство! Получавам панически атаки /атаки на страх - те така ги още наричат/. Опитвала съм много антидепресанти, но не са ми помогнали! Пия по зелената рецепта лекарство само вечер и се чувствам добре! Тоест това се лекува с лекарства, а не е с леене на куршум! 

# 233
  • Мнения: 10 743
Олово се лее 3 пъти подред и то в определени дни и после спиш 40 дни върху отливката.Има и такива които леят за един ден и после 3 дни спиш върху куршума .... методи всякакви. Друг е въпросът, че човека, който го лее ( и наистина си разбира от работата и има дарба ) може по излятото да каже каква е причината за страха. При това леенето на олово се практикува от времена в които е нямало нито химически концерни, нито антидепресанти, а хората са живеели в шатри и са се придвижвали пеша или на кон. В много села има баби които леят олово. И най-важното - пари за това НЕ ВЗЕМАТ ! Няма тарифа, каквото им оставиш. Интересното е, че оловото е трябвало да бъде гърмяно, т.е. преминало през цев и тогава с него да се прави ритуала, ама до сега не съм срещал човек, който лее по този начин. 
Шарлатани много, включително и леещи олово и восък.....

# 234
  • Мнения: 15
Глупости. 3 пъти поред, за да измъкнат повече пари. А през това време здраве се влошавало още повече... колко такива истории знам. Пък маточина и зелен чай и всякакви билки има от преди разни изкуфели бабички да почнат да леят олово, не говоря само за химични лекарства. Че дори от преди откриването на оловото и метала са тия билки. Стига сте защитавали тези гаврещи се с човешката болка! При врачка вече ходя само за гадания,ритуали мога вкъщи безплатно да си правя със същата полза. А и пари не връщат, нито сълзите от болка,че са ти дали напразна надежда.

Последна редакция: нд, 24 юли 2016, 15:25 от salihe_bg

# 235
  • Мнения: 822
Току-що се обадих на новата обява в нета на Дора тел. 0896183134 - така е дадено в нета! Обадих се, защото  видях, че пише Монтана! Попитах за проблема си и тя веднага по името отговори ТОЧНО! Сега дали е улучила - не знам, но ми е казала, че може по пощата да прати талисман да се успокоя, да получа самочувствие като жена....Позна, че нямам самочувствие и не съм спокойна....Но трябва естествено някак да  вземе париците....през талисман или леене на куршум....все едно!

# 236
  • Мнения: 15
Съжалявам,импулсивно не прочела...просто ми писнало да ме лъжат. Но е факт,че често тук се защитават и мошенничките. Напише някой "не ми позна" и после се почват куп оправдания и как потребителката е виновна. А на лични всички са много доволни и пращат най-различни имена,ама тука не пишат нищо. Защо споделят под сурдинка като са били доволни?

# 237
  • Мнения: 358
Това за отмъщението на Ангел беше майтап. Той няма време и дарба да свърши каквото трябва, какво остава за друго. И при този конвейер......

# 238
  • Мнения: 822
Съжалявам,импулсивно не прочела...просто ми писнало да ме лъжат. Но е факт,че често тук се защитават и мошенничките. Напише някой "не ми позна" и после се почват куп оправдания и как потребителката е виновна. А на лични всички са много доволни и пращат най-различни имена,ама тука не пишат нищо. Защо споделят под сурдинка като са били доволни?
Права си! Те това, че почват да пишат, че на някои хора не можеш да им познаеш нищо.....А защо ясновидките тогава не казват, че не мога да ти позная, а лъжат и взимат пари!

# 239
  • Мнения: 10 743
Ами те са толкова ясновидки, колкото аз съм космонавт! 90% нямат дарба и го докарват на психология, общи приказки и проучване от нета или с други думи - бизнес с хорското нещастие. НО има и такива които познават. Все пак за това е форума - в разговора и споделянето се вижда истината за това, кое е истинско и кое не Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт