Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 454
  • 761
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 15
Така и не съм отишла днес,не посмях. Всъщност бях там и дори пишех тук през телефон но нещо ми подсказало "Не отивай" и като видях голяма опашка се врътнах. Замислих се че като съм по-малко ходила да ме чистят по-добре съм била.
Някой скоро да е ходил при Светлана от Суха река? Назад има добри впечатления,но все са стари. Май от тези в София като че ли тя се очертава с добра познаваемост.

# 241
  • Мнения: 48
Момичета можете ли да ми дадете координатите на Ани от електроника?
Е, що ти е? Пълна скръб беше преди 20 години. Може да е надобряла, знае ли човек.
някой беше споменал,че е  доволен от нея.

# 242
  • Мнения: 360
http://charm-bg.com/orakul/
Много ми се иска някой от нас да запита на този адрес, дали има магия и после да сравним отговорите... Hug

# 243
  • Мнения: 6 160
http://charm-bg.com/orakul/
Много ми се иска някой от нас да запита на този адрес, дали има магия и после да сравним отговорите... Hug

Аз попитах-Да,имам магия и тя ще доведе до здр.проблеми

# 244
  • Мнения: 360
Писах на Николета Йохансен и я попитах дали ако имам магия може да ми изготви хороскоп или прогноза. /От няколко гледачки знам, че имам магия/...Копирам отговора й, защото ми се струва, че е права:Важно е да се отбележи, че често хората имат сложни изпитания в живота и ситуации, през които трябва да преминат съдбовно, но те отказват да поемат отговорности и търсят причини в магии и уроки. Не отричам магьосничеството, то е съществувало от как свят светува, но истината е, че дори някой да се е опитал да направи енергийна намеса във вашият живот и на вас като човек, не на всяка цена може да се потвърди , че е успял.
Моите хороскопи  са свързани с дълбок анализ на вашето настоящо съществуване, вашият нрав, основна мисия (избрана от духа преди да се преродите), вашата карма(причини и следствия от предишен живот към този живот) Вашите основни съдбовни събития , през които преминавате в отделите си периоди кармично и на съзнателно ниво. Няма сила, магия, зло или каквото се сетите, което може да промени матрицата на вашата душа. Всичко е строго предопределено първоначално, а сега живеейки живота си вие естествено и имате свободна воля как да действате в определени ситуации .
Затова хороскопът по дата на раждане и име няма нищо общо с това дали някой ви е повлиял енергийно или не. Повечето врачки и лъжливи баячки на всеки ще кажат че е омагьосан Simple Smile Общо взето имаме особен манталитет да си мислим, че всеки проблем е свързан с магия. Живяла съм 15 години в Северна Европа, където също има хора и те си имат проблеми, но магии там никой не прави никой не мисли за това , т.е.  те много по - леко приемат проблемите си като своя отговорност.

Дори някой да се е опитал да ви повлияе, това не значи че е успял. Аз не контактувам с хора, които вибрират в нисшите вибрации и се занимават с магии и ритуали. За мен това са паднали души, защото няма по велика сила от Божията и дори някой да ви е повлиял, вие имате силата да се изчистите от това, стига да си повярвате. Затова отговора на въпросът ви е НЕ, енергийно влияние няма как да повлияе е на съдбовният ви път, поради което един анализ на рождената ви карта може само да ви помогне да си изясните много за собствената си съдба.
Как мислите? Права ли е жената?

# 245
  • Мнения: 2
Писах на Николета Йохансен и я попитах дали ако имам магия може да ми изготви хороскоп или прогноза. /От няколко гледачки знам, че имам магия/...Копирам отговора й, защото ми се струва, че е права:Важно е да се отбележи, че често хората имат сложни изпитания в живота и ситуации, през които трябва да преминат съдбовно, но те отказват да поемат отговорности и търсят причини в магии и уроки. Не отричам магьосничеството, то е съществувало от как свят светува, но истината е, че дори някой да се е опитал да направи енергийна намеса във вашият живот и на вас като човек, не на всяка цена може да се потвърди , че е успял.
Моите хороскопи  са свързани с дълбок анализ на вашето настоящо съществуване, вашият нрав, основна мисия (избрана от духа преди да се преродите), вашата карма(причини и следствия от предишен живот към този живот) Вашите основни съдбовни събития , през които преминавате в отделите си периоди кармично и на съзнателно ниво. Няма сила, магия, зло или каквото се сетите, което може да промени матрицата на вашата душа. Всичко е строго предопределено първоначално, а сега живеейки живота си вие естествено и имате свободна воля как да действате в определени ситуации .
Затова хороскопът по дата на раждане и име няма нищо общо с това дали някой ви е повлиял енергийно или не. Повечето врачки и лъжливи баячки на всеки ще кажат че е омагьосан Simple Smile Общо взето имаме особен манталитет да си мислим, че всеки проблем е свързан с магия. Живяла съм 15 години в Северна Европа, където също има хора и те си имат проблеми, но магии там никой не прави никой не мисли за това , т.е.  те много по - леко приемат проблемите си като своя отговорност.

Дори някой да се е опитал да ви повлияе, това не значи че е успял. Аз не контактувам с хора, които вибрират в нисшите вибрации и се занимават с магии и ритуали. За мен това са паднали души, защото няма по велика сила от Божията и дори някой да ви е повлиял, вие имате силата да се изчистите от това, стига да си повярвате. Затова отговора на въпросът ви е НЕ, енергийно влияние няма как да повлияе е на съдбовният ви път, поради което един анализ на рождената ви карта може само да ви помогне да си изясните много за собствената си съдба.
Как мислите? Права ли е жената?



Ето , това е истината! Вглъбени в собствените ни проблеми, забравяме , че живота около нас тече, и няма сила на света, която да победи Любовта! Затова и има толкоз врачки, баячки и тям подобни.... докато има балами, ще има и тарикати  Laughing newsm78 bouquet

# 246
  • Sofia
  • Мнения: 60
Ето какво мисля аз:
Николета Йохансон е живяла доста дълго в чужбина-северните страни. Откъснала се е от българщината и е нормално да си е променила начина на мислене. Да... скандинавците, европейците и прочее цивилизован свят също като нас си имат проблеми, НО в България хората се занимават с магии! Тук много се завижда, много се краде, много се злобее. Съвсем естествено е да се съмняваме в магии при положение, че имаме и съответните симптоми, а ни го казват и не една и две ясновидци.

Момичета, а да ви запитам за Рени Анастасова какво мислите?  Thinking Мноу е нахакана и нафърляна и сега и психоложка го раздава, ама за ясновидстване дали я бива? За 50 лева прием...

# 247
  • Мнения: 822
Ето какво мисля аз:
Николета Йохансон е живяла доста дълго в чужбина-северните страни. Откъснала се е от българщината и е нормално да си е променила начина на мислене. Да... скандинавците, европейците и прочее цивилизован свят също като нас си имат проблеми, НО в България хората се занимават с магии! Тук много се завижда, много се краде, много се злобее. Съвсем естествено е да се съмняваме в магии при положение, че имаме и съответните симптоми, а ни го казват и не една и две ясновидци.

Момичета, а да ви запитам за Рени Анастасова какво мислите?  Thinking Мноу е нахакана и нафърляна и сега и психоложка го раздава, ама за ясновидстване дали я бива? За 50 лева прием...

Какво пишеш...? Кой ще ти направи магия? За това се иска дарба. Кой я има? Ако има една-две такива в България, няма да можеш да се доредиш до тях, ни ще можеш да им платиш. Ще ги нападнат какви ли не е  - да отстранят някого в бизнеса, да навлекат триста ти беди на някой си, който им държи някакво наследство...и разни какви ли не е! Ще ги позлатят....хората имат много пари....Ние няма да се доредим до такива...Спрете с глупости! Две врачки са ти казали, че имаш магия...Те от това пари изкарват - да те стреснат и да вземат пари за развалянето й! Има ли поне врачки, се намират ли? Аз ходя около 4 г. по тях и ни една не ми е казала нещо конкретно по моя случай! Все общи работи, каквото кажат, че ще стане - то не става... Нали тук се е опитваме да открием поне една ясновидка, която познава, а не е мошеничка! Стига си се доверявала....Какви магии, какви 5 лева? Кой ще ти я направи? Намери ми един такъв или такава!

# 248
  • Мнения: X
Здравейте,момичета.

Моя позната е намерила една ясновидка по имейл.И била доволна.Тя между другото е винаги доволна и много не и вярвам,но ако искате опитайте.
Аз вече писах и ми отговори кратко и ясно.Дали е познала-не знам,отговори ми за бъдещето.За настояще не съм я питала.

albenaqsnovidstvo@abv.bg

После напишете отзиви. Simple Smile

# 249
  • Мнения: 2
Здравейте ,моля ако някой може да ме насочи към човек занимаващ се с правене и разваляне на защита и магии.Не търся ясновидци или врачки.Може и на лични съобщения.Знам,че някои от вас направо ще ме пратят на психиатър и моля да не пишат излишно в темата.Никой от вас не знае какво или защо искам и едва ли ви засяга пряко,моля да не ме съдите.Предварително благодаря на всички за вниманието.

Последна редакция: ср, 27 юли 2016, 21:47 от zari__

# 250
  • Мнения: 360
По-нагоре написах един сайт, ако искаш можеш да запиташ безплатно дали имаш магия...ще ми се даже да споделиш отговора им - ей така за вероятно изобличение ...
Ето линк: http://charm-bg.com/orakul/

# 251
  • Мнения: 2
iorry Този сайт е пълна глупост,не попитах за магия ,пробвах 3 пъти с един и същ въпрос,естествено и трите пъти излязоха различни карти,нямащи общо със зададения въпрос.Това е по-скоро жалък опит за зарибяване отколкото нещо полезно.

# 252
  • Мнения: 822
iorry Този сайт е пълна глупост,не попитах за магия ,пробвах 3 пъти с един и същ въпрос,естествено и трите пъти излязоха различни карти,нямащи общо със зададения въпрос.Това е по-скоро жалък опит за зарибяване отколкото нещо полезно.
Хора, как компютърът ще ви познае нещо? Това е просто игра, но и за зарибяване!

# 253
  • Мнения: 48
Здравейте, някой ходил ли е да медитира в градинката на Дънов в Изгрев София? Има ли ефект? Светлана от Сухата река ми позна, че имам хеликобактер и една моя тайна, която никой не знае. Изследвах се и се оказа права! Емилия ми позна миналото, но ми обеща нова връзка тази пролет (бях миналия декември при нея). Лятото е в разгара си, никаква връзка не се видя. Не познава за бъдеще.

# 254
  • Мнения: 10 201
При мен Емилия позна бъдещето, но не и сроковете. 

Общи условия

Активация на акаунт