Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 455
  • 761
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 18
Здравейте,

Някой чувал ли е или има ли кординати на ядна жена от Севлиево- Бонка Антонова?
Мой близък е бил при нея преди години, но няма кординати... Разказа изумителни неща.

# 316
  • Мнения: 3
Първо, здравейте на всички.
Регистрихах се в този сайт, след като видях мнение изказано за мен. А именно следното:

"Цитат на: Irina37 в нд, 03 юли 2016, 21:31

Искам да се допитам до вас дали някой се е обръщал за събиране на двойка към Маг Вяра на този мейл - magiazalubov@abv.bg ! Препоръчила ми го една позната! То в самия мейл пише магия за любов! Познатата ми казва, че изпращала на този мейл снимките на двамата, година, дата на раждане, имената...., а колко пари не ми е казала. И споделя, че любимият й съпруг се е върнал при нея! Може и да го е напъдила любовницата и затова се е върнал  Very Happy не знам! Затова се допитвам до всички вас!

знам я циганка,която е хванаха да мами във весник ШОК.Щях да се възползвам първо от нейните услуги.,но,,,прочетох туй онуй за нея."

След като хвърляте обвинения срещу някого, siaana petrova,
подкрепете ги с нужни доказателства. Как решихте, че съм циганка? Какво общо имам аз с вестник "Шок" и в какво се изразяват въпросните измами? Покажете на всички тук "туй-онуй" за мен и от къде имате въпросната информация?
Ако не го направите, считам, че просто вие се занимавате с предлагане на определени услуги и за това пишете мнения, базирани изцяло на лични фантазии и желание да премахнете конкуренцията под каквато и да е форма. Също така, аз не се занимавам с ясновидство и гледане и това ясно е упоменато в сайта ми.

Последна редакция: сб, 06 авг 2016, 13:24 от MagVyara

# 317
  • Мнения: 360
Кой е сайта за да ви видим?

# 318
  • Мнения: 3
Кой е сайта за да ви видим?

Не съм се регистрирала за да си правя реклама, а само и единствено за да поискам обяснение от въпросната siaana petrova.
Нека тя да каже тук пред всички, къде е тази въпросна статия за мен и да я покаже. Да обоснове с доказателства обвиненията си! Аз заставам тук с името си. Името с което работя с клиенти е и истинското ми име в реалния живот, а не измислен псевдоним, както правят повечето врачки, сменявайки всеки месец координатите и имената си. Имам лични снимки публикувани в интернет на обявите си и не се крия зад фалшиви снимки, измислени никове и клакьори, които да пишат хвалебствия за мен по форумите.

Последна редакция: сб, 06 авг 2016, 13:23 от MagVyara

# 319
  • Мнения: 822
Маг Вяра, погледни хубаво преди да задаваш въпрос! „знам я циганка,която е хванаха да мами във весник ШОК.Щях да се възползвам първо от нейните услуги.,но,,,прочетох туй онуй за нея." - Това е цитат на siaana petrova към моя коментар, в който споделям за теб и приятелката си, която е доволна от теб! Ти дали не умееш да четеш тук коментари?

# 320
  • Мнения: X
Уведомила съм модератор  bouquet

# 321
  • Мнения: 3
Маг Вяра, погледни хубаво преди да задаваш въпрос! „знам я циганка,която е хванаха да мами във весник ШОК.Щях да се възползвам първо от нейните услуги.,но,,,прочетох туй онуй за нея." - Това е цитат на siaana petrova към моя коментар, в който споделям за теб и приятелката си, която е доволна от теб! Ти дали не умееш да четеш тук коментари?

Здравейте Irina37, извинявам се, но в бързането по погрешка съм разбрала, че вие сте писали въпросния коментар за мен. По-горните ми думи важат и са насочени към siaana petrova, а не към вас. Редактирах си предните постове, за да няма объркване.

# 322
  • Мнения: 1 831
Моля ,дайте ми мнение за Керанка от Добрич ?

# 323
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Някой знае ли врачка от Пазарджик с името Снежана? Похвалиха ми я много, но ми се иска да събера повече мнения преди да давам толкова пари.

# 324
  • Мнения: 822
Някой знае ли врачка от Пазарджик с името Снежана? Похвалиха ми я много, но ми се иска да събера повече мнения преди да давам толкова пари.
Да не името й е Жана! Тя пътува навсякъде из държава, а иначе от Монтана....прави какво ли не е! И аз съм питала за Жана, но не знам, как правилно й име...

# 325
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Нямам идея, казаха ми Снежана, но мисля, че не пътува, защото разбрах, че мой близък, възрастен човек хванал автобуса и пътувал до Пазарджик да се види с нея. От ромски произход била  и му взела 80 лева, само това знам  Confused

# 326
  • Мнения: 822
Нямам идея, казаха ми Снежана, но мисля, че не пътува, защото разбрах, че мой близък, възрастен човек хванал автобуса и пътувал до Пазарджик да се види с нея. От ромски произход била  и му взела 80 лева, само това знам  Confused
страшно много пари са!

# 327
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Да, но от това, което му е казала настръхнах, абсолютно всичко е познала, с подробности Rolling Eyes поне така казва, аз за това и питам, дали някой я знае, за да събера още информация bouquet

# 328
  • Мнения: 111
И как така "абсолютно всичко е познала". Познала му е миналото или той е ходил при нея преди години и това, което му е казала тогава се е случило през годините?
Аз ходих преди повече от 20 години при една ясновидка хей така на шега и сега от позиция на времето смело мога да кажа, че тя наистина е била такава. Друг е въпроса, че тогава си мислех, че ми говори "приказки от 1001 нощ"и ако тогава ме питаха за мнение щях да кажа, че е печелбарка  Embarassed
За жалост преди няколко години я видях случайно на улицата и изглеждаше доста зле здравословно. Сега бих искала отново да си поговоря с нея, да я разпитам, но.... Cry
Да, но от това, което му е казала настръхнах, абсолютно всичко е познала, с подробности Rolling Eyes поне така казва, аз за това и питам, дали някой я знае, за да събера още информация bouquet

# 329
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Не, неща около него по-скоро, относно деца, къде живеят въпросните деца, заболявания, че му е направена магия, като цяло с много големи подробности е разказала всичко за него и дори едно нещо не е сгрешила. Иначе точно кога е ходил не зная, въпроса е, че искам и аз да отида, защото цял живот съм такъв карък, че чак не смея да пресичам улицата  Mr. Green а съм ходила преди много години при друга, тя до колко познаваше не помня, но беше казала, че още като бебе ми е направена магия, на мои детски дрешки.

Интересно е, че не намирам за въпросната нищо в интернет...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт