Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 617
  • 761
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 10 210
Здравейте, моля да ми кажете Емилия - Пиротска и Емилия - Лондон една и съща ли е
Не, различни са.

# 346
  • Мнения: 822
Чета в ЛС и в темата, че всеки иска да отиде при такъв, който няма реклама в нета, по сайтовете за ясновидство..., тоест всеки търси човек, който има дарба да гадае! Но работата е там, че шарлатанките сменяват имената, адреси, дават адреси на стари селски имоти и там гадаят...Тоест шарлатаните съобразяват „работата си“ с нашите предпочитания! Слушам познатите ми, какво разказват, как са ходили в някое село....

# 347
  • Мнения: 4
Здравейте, моля да ми кажете Емилия - Пиротска и Емилия - Лондон една и съща ли е
Не, различни са.
А може ли някой да ми даде координатите на Емилия-Пиротска. Благодаря

# 348
  • Мнения: 822
Нещо всичките сте заминали по курорти и никой не ходи по ясновидки...., така излиза!

# 349
  • Мнения: X
Нещо всичките сте заминали по курорти и никой не ходи по ясновидки...., така излиза!


Не сме,тука сме си.

Откакто Йохансен ми прави хороскоп,реших да послушам "съвета" и и да прекратя с врачките.

# 350
  • Мнения: 358
Нещо всичките сте заминали по курорти и никой не ходи по ясновидки...., така излиза!


Не сме,тука сме си.

Откакто Йохансен ми прави хороскоп,реших да послушам "съвета" и и да прекратя с врачките.
С тях и без тях, все тая.

# 351
  • Мнения: X
Права си,мамарамбо.

Но лично от хороскопа си очаквах повече,отколкото съвети-купете си нови дрехи,сменете си прическата,излезте сред хора...

Другото мога да си го прочета и в интернет.

Та ще последвам съвета и-спирам с врачките,съответно не си харча парите и си купувам нови дрехи.Логично!!!

# 352
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен!
Искам да ви споделя за един човек,който лее куршум,не е точно ясновидец,но ако го попиташ за нещо ти казва.Викат му бай Илия и живее в с.Обручище до Гълъбово,Стара Загора.
Попринцип не вярвам в магии и предсказания и т.н.,но този човек на мен ми помогна.Работех на работа,която срина психиката ми от всякъде,почнах да получавам панически атаки,страх от всичко,а и в този период правихме опити за бебе все не става и не става,бях стигнала до положение,при което нито ми се излизаше,нито исках да видя хора,нито да се събуждам.
Мъжът ми изтърпя всячески всичко това и ме закара при този човек.В момента,в който влязох в негоеата стаичка ми стана лошо.Той започна процедурата с куршума,съответно ми каза,че всичко е на психическа основа и че ще имам деца,дори каза и къде живеем,тъй като там имало чешма там да хвърля куршума,извика ни втори път ,като ни накара да налеем мълчана вода,с която в последствие се изкъпахме при второто ходене при него.Още след първото посешение,при връщане в колата ,не знам какво ми стана,изби ме на смях,не се бях смяла от много време така,след второто посещение вече бях добре!

# 353
  • Мнения: 84
Бай Илия наистина е от ''старите''майстори..но не е ясновидец в смисъла в който питате тук..в същото село имаше ясновидка ромка но тя почина..и сега е предала занаята си на снаха си Simple Smile

# 354
  • Мнения: X
Някой скоро да е посещавал Ангел Илиев от София?

Аз бях ходила при него преди три години.Някои неща от настоящето позна,други-не.За бъдещето-само едно,но доста съществено.

Та има ли друг с впечатления от него?Чудя се дали да му захраня сметката с 25 лева...толкова беше навремето.

# 355
  • Мнения: 822
Искам да споделя нещо за Таня от Монтана дето гледа на кафе, живее в бившия партиен дом! Някога тук някой ме е питал за нея и аз категорично съм написала, че НЕ ПОЗНАВА! Още е имало коментар, как едни жени са ходили при нея и е била доста оскъдна информация от страната на гадаене и уж не си е заслужавало да се пътува за при нея! Та сега си мисля, че май само тази Таня ми е познала бъдещето! И на мен както на всички е казала да я питам. И на някои моите запитвания тя е мълчала, на другите е казала, че от мен зависи /това значи, че пак не знаела/, но което ми е казала, е станало! Тоест тя се извърта, когато не знае, мълчи или казва, че зависи...как се развият нещата, но което е казала - това е станало! Буквално седмица преди е станало това, за което никак не съм й вярвала, а и други работи....

# 356
  • Мнения: 358
Някой скоро да е посещавал Ангел Илиев от София?

Аз бях ходила при него преди три години.Някои неща от настоящето позна,други-не.За бъдещето-само едно,но доста съществено.

Та има ли друг с впечатления от него?Чудя се дали да му захраня сметката с 25 лева...толкова беше навремето.
Абе, ти нали се спрЕ? Скоро, скоро, колко скоро. Нали мене ме догони да ми върне парите. Просто получих факс и каквото и да ми кажеше, се съгласявах с него и не отричах нищо. А той продължаваше и си вярваше. Не издържах, прекъснах го и му казах в прав текст за какво иде реч и защо съм отишла.

# 357
  • Мнения: 78
Здравейте, можете ли да ми дадете актуални кординати на Керанка от Добрич?

# 358
  • Мнения: 128
Дойде време да доложа (не че има какво) след близо година чакане ...

При мен никаква познаваемост, а ето и подробности.

Сирма - кръгла нула. Първо каза: "Да" до 4 месеца, но не се случи. На 6-тия месец пак й звъннах, но започна да ме съветва и да казва, че от мен си зависело и затова не се е случило.

Искра - никаква познаваемост. По основния въпрос каза "Да" до 1.5 месеца, но после промяна до 1.5 години. Минаха почити 2 години и двете прогнози не се случиха.

Нели Мицева - пълна скръб. Както съм писала и преди, ако си бях намерила записаното от преди 9 години (понеже не помнех какво беше казала) нямаше да отида пак. По въпроса каза, че зависи от мен. От другите неща, нищо не се случи.

Виолета, контактьорката - предсказанието е за "до 2 години", но те почити минаха, така че няма как да се случи вече за толкова кратък период.

Жената с двете чаши - и там греда. Всичко, което каза го свързах с буквите и цифрите с близки и познати, но нямаше тълкуване на нещата. По основния ми въпрос каза, че зависи от мен.

Елвира - ами тя беше първата, която предсказа отрицателно развитие на нещата, но със същата успеваемост и аз мога да кажа да или не. Другите неща, които каза не станаха, затова вярвам, че не е "моята врачка".

Албена - дори не искам да си губя времето в коментари, особено след като ми писаха и други дами от форума, на които дадох номера.

Таня от Тънково - абе ... и тя "предсказа" отрицателно развитие, но както и при Елвира, с ези-тора и аз ще имам същия успех. Другите й срокове и прогнози не станаха.

ХХХ - повтарям се, но ... по основния ми въпрос каза, че зависи от мен и аз трябва да реша. Каза ми, че не е предопределено, а аз трябва да взема решението. Но ми каза какво ще се случи и в двата случая, т.е. ако избера път 1 и ако избера път 2. Изчаках си периода и нищо не се случи.

В заключение - никоя не ми позна. Няколко казаха, че зависело от мен, ама как пък грам не ме насочиха?! От една година само си седя и си чакам последните срокове (въпреки, че ми беше ясно какво ще се случи), не съм посещавала/звъняла/писала на други такива "елементи", така че май няма вече и смисъл Sad

Но ако все пак се появи някоя много обещаваща звезда, от която мнозина са доволни, бих се пробвала, въпреки че съм почити сигурна, че ще са пак само напразни надежди. Вече загубих вяра и в надеждата Simple Smile

# 359
  • Мнения: 35
Благодаря ти за информацията! Искра няма никаква познаваемост! Хората тук я хвалят, но то не е така! Елвира и на мен ми е дала отрицателна прогноза, както й викат тук - мрачна!  Sad Като че ли се ориентира по пътя на логиката....щом си стигнала до врачка - значи нещата не вървят на добре! Сирма - абсурд! От това дето ми е казала, нищо не се е сбъднало.

Общи условия

Активация на акаунт