Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 429
  • 761
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
+1 за needhelp

Никой не позна за основния ми проблем.Нито един.

Като аз при Нели Мицева,Таня,Виолета и "двете чаши" не съм ходила,но пък съм ходила при други,които са със същата познаваемост.

Това го казвам от позицията на изминалите четири години.

Между другото Елвира ми каза,че ми е направена магия с вода от мъртвец...И като попитах кой би се занимавал с подобна тъпотия и откъде се намира такава вода,тя ми отговори,че в моргите продавали на килограм....
За мен това си е чиста глупост.


Та аз спирам,защото парите ми посвършиха.

# 361
  • Мнения: 35
+1 за needhelp

Никой не позна за основния ми проблем.Нито един.

Като аз при Нели Мицева,Таня,Виолета и "двете чаши" не съм ходила,но пък съм ходила при други,които са със същата познаваемост.

Това го казвам от позицията на изминалите четири години.

Между другото Елвира ми каза,че ми е направена магия с вода от мъртвец...И като попитах кой би се занимавал с подобна тъпотия и откъде се намира такава вода,тя ми отговори,че в моргите продавали на килограм....
За мен това си е чиста глупост.


Та аз спирам,защото парите ми посвършиха.
В моргите наистина продават такава вода. Това го правят санитарките! Говори се, че ако полееш с тази вода, например, пред вратата на апартамента на някой човек и той ще настъпи там, ще има много несполуки! Не знам, какво ще го сполети....Но не знам дали не са предразсъдъци това....Елвира ми е дала негативна прогноза - така и станало..., но нищо конкретно!

# 362
  • Мнения: X
+1 за needhelp


Между другото Елвира ми каза,че ми е направена магия с вода от мъртвец...И като попитах кой би се занимавал с подобна тъпотия и откъде се намира такава вода,тя ми отговори,че в моргите продавали на килограм....
За мен това си е чиста глупост.


Та аз спирам,защото парите ми посвършиха.
В моргите наистина продават такава вода. Това го правят санитарките! Говори се, че ако полееш с тази вода, например, пред вратата на апартамента на някой човек и той ще настъпи там, ще има много несполуки! Не знам, какво ще го сполети....Но не знам дали не са предразсъдъци това....

За мен лично е глупаво и по-скоро внушение.Ако пък ми е такава съдбата,явно просто трябва да я приема.
Няма да съм първата стара мома.

# 363
  • Мнения: 35
Не вярвам в магии, в такава вода....., но че я продават, е факт!

# 364
  • Мнения: 620
6u6ulina: Може да опиташ с Киприяновите/Василиевите молитви. Може да опиташ и с къпане/приемане на "жива" вода. Било светена от Църквата или сама да си направиш такава с четенето на молитви над нея като "отче наш" х3-5-7 пъти, или с държането и пред уредба на която си пуснала класическа музика от рода на Моцарт и Бах примерно. Такава музика също зарежда водата с положителни енергии.

# 365
  • Мнения: 1 831
6u6ulina: Може да опиташ с Киприяновите/Василиевите молитви. Може да опиташ и с къпане/приемане на "жива" вода. Било светена от Църквата или сама да си направиш такава с четенето на молитви над нея като "отче наш" х3-5-7 пъти, или с държането и пред уредба на която си пуснала класическа музика от рода на Моцарт и Бах примерно. Такава музика също зарежда водата с положителни енергии.
чета си от време на време Киприянови молитви

# 366
  • Мнения: X
Аз съм опитвала по съвет на прехвален човек , даже от тук ми го препоръчаха с ходене 3 пъти на Киприянова молитва -ефект никакъв  Rolling Eyes

# 367
  • Мнения: X
И молитви съм чела,и свещи съм палила,и вода съм зареждала и обети съм давала и спазвала.
И магии съм разваляла,и какви ли не други неща,които са ми казвали да правя посещаваните от мен ясновидци.
Да не говоря за позитивно мислене,медитации,желания съм писала...


Едно голямо НИЩО.

Ще се повторя-човек не може да си избяга от съдбата.

# 368
  • Мнения: 3
Е какъв ефект искаш ,, dados ,, ако не вярваш ? Иска се силна вяра и така се получават нещата , не просто да отидеш по препоръка на прехваленият човек  трябва истински да повярваш ,че ще се оправят нещата и тогава ще помогне кипряновата молитва . И не се ходи навсякъде да ти я четат , трябва  в много силно заредени енергийно, манастири да се отиде  например като Света Мина до София .

# 369
  • Мнения: 35
И молитви съм чела,и свещи съм палила,и вода съм зареждала и обети съм давала и спазвала.
И магии съм разваляла,и какви ли не други неща,които са ми казвали да правя посещаваните от мен ясновидци.
Да не говоря за позитивно мислене,медитации,желания съм писала...


Едно голямо НИЩО.

Ще се повторя-човек не може да си избяга от съдбата.
И според мен е така! Просто така ти е писано....просто се намираш в труден период и толкова!

# 370
  • Мнения: 34
Мога ли да попитам..какви правила съм нарушила че постоянно ми се трият постовете тук..има хора които предлагат да ти направят магия..и техните си стоят..а моите се трият

# 371
  • София
  • Мнения: 22 687
За водата от мъртвец и на мен са ми разказвали.....Ако имаш познат в траурна агенция или излишни пари, снабдяваш се с такава вода. Това го правят тези, които правят магии за лошо....за най-лошото - смърт. Sad   #2gunfire #2gunfire #2gunfire  А за Ангелина от Люлин знам, че нейни близки й носят змийски кожи от Зоопарка, крила от прилеп също. Оказва се доста добър бизнес.  Mr. Green

# 372
  • Мнения: 35
За водата от мъртвец и на мен са ми разказвали.....Ако имаш познат в траурна агенция или излишни пари, снабдяваш се с такава вода. Това го правят тези, които правят магии за лошо....за най-лошото - смърт. Sad   #2gunfire #2gunfire #2gunfire  А за Ангелина от Люлин знам, че нейни близки й носят змийски кожи от Зоопарка, крила от прилеп също. Оказва се доста добър бизнес.  Mr. Green
Може би е само добър бизнес ...., но не вярвам, че например, водата от мъртвец може да причини смъртта на някому!  Grinning или пък крилата от прилеп да навредят на човека....бабини деветини! НЕ ВЯРВАМ!

# 373
  • София
  • Мнения: 22 687
За водата от мъртвец и на мен са ми разказвали.....Ако имаш познат в траурна агенция или излишни пари, снабдяваш се с такава вода. Това го правят тези, които правят магии за лошо....за най-лошото - смърт. Sad   #2gunfire #2gunfire #2gunfire  А за Ангелина от Люлин знам, че нейни близки й носят змийски кожи от Зоопарка, крила от прилеп също. Оказва се доста добър бизнес.  Mr. Green
Може би е само добър бизнес ...., но не вярвам, че например, водата от мъртвец може да причини смъртта на някому!  Grinning или пък крилата от прилеп да навредят на човека....бабини деветини! НЕ ВЯРВАМ!

Ангелина използва крилата от прилеп за други неща, не за смърт.

# 374
  • Мнения: 1 831
На мен ходжа преди години ми е давал крила от прилеп за късмет.Четеше ми там от Корана и ми увиваше крила от прилеп в станиол.Не съм се скъсала от късмет де. Laughing
Колкото до водата от мъртвец на мен ми казаха ,че имам подливана вода пред нас,ама от мъртвец ли или не не каза.Не знам кой нормален човек ще се занимава с такива работи.Колко трябва да си завистлив и злобен ,че да правиш такива неща  Sad #Cussing out
Интересно ми стана - колко струва такава вода от мъртвец?

Общи условия

Активация на акаунт