Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 697
  • 761
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 35
На мен ходжа преди години ми е давал крила от прилеп за късмет.Четеше ми там от Корана и ми увиваше крила от прилеп в станиол.Не съм се скъсала от късмет де. Laughing
Колкото до водата от мъртвец на мен ми казаха ,че имам подливана вода пред нас,ама от мъртвец ли или не не каза.Не знам кой нормален човек ще се занимава с такива работи.Колко трябва да си завистлив и злобен ,че да правиш такива неща  Sad #Cussing out
Интересно ми стана - колко струва такава вода от мъртвец?
И това всичко са предразсъдъци! И какво като стъпя в такава вода....., какво ще стане? Шарлатанията е в морга и другаде...санитарките искат пари, ходжите и те искат.....затова измислят глупости!

# 376
  • Мнения: 620
възмутена: Ами като са предразсъдъци стъпи ти в такава вода или най-добре се полей с нея. Обещавам ти че особено при втория случай (поливането) няма да ти се наложи дълго да чакаш с проявите които ще последват. Наричат я "мъртвешка" не случайно, а защото тази вода поема енергиите на разлагането на тялото. Съответно и ги пренася в/у тези, които минат/стъпят/окъпят се с нея. Резултатите са най-често болести, които стандартната медицина колкото и да се опитва да излекува, докато не се пречисти и енергийното тяло и аурата на човека успехът ще е временен и все по-краткотраен. Ама явно на някой хора докато не им се случи на практика няма да се научат да не подценяват така нещата и да си изявяват свръхегото наляво и надясно.

# 377
  • Мнения: 35
възмутена: Ами като са предразсъдъци стъпи ти в такава вода или най-добре се полей с нея. Обещавам ти че особено при втория случай (поливането) няма да ти се наложи дълго да чакаш с проявите които ще последват. Наричат я "мъртвешка" не случайно, а защото тази вода поема енергиите на разлагането на тялото. Съответно и ги пренася в/у тези, които минат/стъпят/окъпят се с нея. Резултатите са най-често болести, които стандартната медицина колкото и да се опитва да излекува, докато не се пречисти и енергийното тяло и аурата на човека успехът ще е временен и все по-краткотраен. Ама явно на някой хора докато не им се случи на практика няма да се научат да не подценяват така нещата и да си изявяват свръхегото наляво и надясно.
Аз съм стъпвала в нея, за да докажа на една вярваща в магии, че всичко е лъжа! Да се поливам ми е гнус! И какво? Едно нищо! Всичко е глупост...., но може би някои хора могат да правят заклинания на тази вода..., това е вече дарба!

# 378
  • Мнения: 620
Може и да си имала късмета на добра енергийна защита, независимо дали си знаела или не че я имаш. А може и нещата да се отложат далеч напред във времето, включително и с години. Това че не ти е паднал гръм на главата, още не значи че нищо не се е случило. Мъртвешката вода поема от трупа енергиите на развалата и разпада, но не очаквай да видиш всичко да започне да се разпада за ден или 2 след подобни опити. Понякога отнема години, но в крайна сметка след като почнат да се проявяват резултатите разбираш (евентуално) колко глупаво е да дърпаш дявола за опашката било от незнание или от доказване на нещо. Само че тогава обикновенно проблемите са вече в достатъчно напреднал стадий, и също обикновенно хората не се сещат за подобни събития и го отдават на нещо друго.
И аз съм чел по западни саитове за някой, които са си играли на призователи без да са имали нужния опит и са попадали на духове, които после са ги затривали само заради голямото им его и нежеланието да освободят духа дори след предупрежденията му че ще ги избие до крак ако не го направят. Е, в случая след няколко месеца 4-5 човека са се преселили в отвъдното след наглед нелепи инциденти и катастрофи.
А водата в основата си е неутрална - как ще се кодира я прави "жива" или "мъртва".

# 379
  • Мнения: 1 831
Е добре щом не помагат Киприяновите молитви ,ходенето на църква и подобни ,какво тогава трябва да се направи за да се пречистиш?На мен един отец ми отказа да ми чете тези молитви,аз си ги чета сама в нас.

# 380
  • Мнения: 35
Може и да си имала късмета на добра енергийна защита, независимо дали си знаела или не че я имаш. А може и нещата да се отложат далеч напред във времето, включително и с години. Това че не ти е паднал гръм на главата, още не значи че нищо не се е случило. Мъртвешката вода поема от трупа енергиите на развалата и разпада, но не очаквай да видиш всичко да започне да се разпада за ден или 2 след подобни опити. Понякога отнема години, но в крайна сметка след като почнат да се проявяват резултатите разбираш (евентуално) колко глупаво е да дърпаш дявола за опашката било от незнание или от доказване на нещо. Само че тогава обикновенно проблемите са вече в достатъчно напреднал стадий, и също обикновенно хората не се сещат за подобни събития и го отдават на нещо друго.
И аз съм чел по западни саитове за някой, които са си играли на призователи без да са имали нужния опит и са попадали на духове, които после са ги затривали само заради голямото им его и нежеланието да освободят духа дори след предупрежденията му че ще ги избие до крак ако не го направят. Е, в случая след няколко месеца 4-5 човека са се преселили в отвъдното след наглед нелепи инциденти и катастрофи.
А водата в основата си е неутрална - как ще се кодира я прави "жива" или "мъртва".
Следя публикациите ти отдавна! Абе, ти баш си дошъл от Луната! Ако тази мръсна вода, с която са измили мъртвото нечие тяло е „вълшебна“ и прави „чудеса“, то първото нещо, което биха направили хората - да са полели входа на парламента... Grinning Дали се усещаш, че пишеш глупости? В тази вода, освен мръсотията на мъртъв човек, няма никаква „магия“....А тези, които мият мъртвите хора в морга, не стъпват ли в нея....Те дори ходят по нея с ботушите! На село къпят мъртвите старци направо в двора и после какво? Не ходят ли по тези места?

# 381
  • Мнения: 11
Това да ти полеят мъртвешка вода е много страшно. Дай боже на никого да не се случва, може да ти съсипе здравето и живота няма значение вярваш или не знаят го изпатилите, ако не се изчисти човек хубаво пак се наслагва.

# 382
  • Мнения: 35
Това да ти полеят мъртвешка вода е много страшно. Дай боже на никого да не се случва, може да ти съсипе здравето и живота няма значение вярваш или не знаят го изпатилите, ако не се изчисти човек хубаво пак се наслагва.
С такава вода не обливат, а просто я подливат та да стъпиш на нея! Добре, скоро е починал дядото на една моя позната! Къпали са го вкъщи, всички са ходили по това място, където се стичала водата от мъртвия дядо! Дядото са го погребали, но по това място всеки ходи!

# 383
  • Мнения: 11
Никой не говори за обливане, а преднамерено поливане пред праг.  Определено преминаването през такава вода има много сериозни последици.

# 384
  • Мнения: X
Предизвиках голяма дискусия тук с тази вода.

Абе,хора,дайте да не се сдухваме сами.

Преди години ходех при една баба на село(докато бяха живи още моите баба и дядо)-та въпросната жена лееше куршум и баеше против уроки.Много ми помагаше и вземаше,колкото и оставиш-да съм давала не повече от два лева(за мой голям срам,щото после такива пари издадох на тези мошеници,дето грам не са ми помогнали).
Питах я за магии и тя каза-ако някой ти каже,че имаш магия,той лъже;има само двама-трима човека в България,които могат да направят магия и ги знаят много малко хора.А и те не правят магия ей така щото ти си ги помолил или платил.

Така че дайте да не се вторачваме в тези магии.Някои само това чакат.И ако бях събрала всички пари,които издадох на врачки,баячки и простачки,щях да си наема детектив и щях да разбера истината за моята "голяма и единствена" любов.
Странно,че никоя не каза,че аз сама ще се откажа от него.

Преди няколко месеца ходих при Мария Пенчева от Ямбол(последно ходене) и я питах за един друг,появил се в моето обкръжение и тя каза-маа,остави го,той не е за тебе,къде се вреш между шамарите.
Дадох и парите и си тръгнах,защото с него имаме само служебни отношения засега и аз в крайна сметка не съм отишла да я питам дали е за мен или не.

# 385
  • Мнения: 11
За жалост повечето врачки са измамници само ти събират парите и не помагат истинските не се рекламират в интернет и взимат колкото пари им оставиш, но са трудни за откриване.  Така, че апелирам към хората да споделят за такива.  А истината се ражда именно в дискусиите . Успех на изпитите Simple Smile

# 386
  • Мнения: 1 831
Мен последно една така ме наплаши.Преди съм ходела при нея и си намерих стари коментари,в които споделям че не съм доволна.Сега тая жена ми каза ,че ще ослепея до определен период от време.Така се шашнах ,1 седмица не знаех къде съм.Потърсих други мнения във форума и излезе ,че не познавала...не смятам и аз вече да си причинявам този шок,който изживях.

# 387
  • Мнения: 620
 възмутена: Вземи се поразтърси в Интернет за клипове и информация за свойствата на водата, при това научно доказани и тествани на практика от доста скептичните учени. Там ще разбереш малко повече за свойствата на заредената вода и евентуално за начините на използването и.

ancholina: Магьосниците са много повече от 2-3 дори и за онези времена, макар че тогава доста малко хора наистина са ги знаели и разпознавали като такива. Аз познавах преди поне 6-7  човека достатъчно напред в нещата и наистина можещи и умеещи, и дори самото им присъствие може да те накара да започнеш несъзнателен процес на самоочистване. И друго имам за теб, а и за всички, които учат или следват и им стиска да го направят. Работата е в това, че се призовава определен дух, който да ти помогне с разбирането и научаването на това, което учиш и то не просто механично заучаване, а много дълбоко и трайно познание за материята която се учи. Ако ти/ви стиска, изтеглете си Некрономикон-а и от 50-те имена на Мардук призовете Намру. Ритуала на призоваване е описан в Necronomocon spell book заедно с печата на духа. И от информацията от други хора знам, че наистина помага. Може да се чувстваш малко уморена след ритуала, но е нормално, все пак всичко си има цена и духа може да си вземе малко от енергията като компенсация за помощта си, но нищо страшно или опасно няма да ти се случи - един сън и ще си като нова, но помощтта му си заслужава определено тази малка жертва на енергия.  Когато ходиш на изпит носи заредения печат със себе си.
Шушолина: Как точно ги четеш тези Киприянови молитви в къщи? Защото освен вярата има и някой други неща, които са от значение.

# 388
  • Мнения: 1 831
SenkoTron  как трябва да се четат?просто ги чета...Бях попитала един поп да ми ги чете ,той ми отказа.

# 389
  • Мнения: 620
Не знам защо ти е отказал попа, може да е имал причини, а може и просто да не му се е занимавало. На мен един познат поп искаше да ми "спусне покрова" срещу демонични атаки. Преди да го спомене това не знаех даже че имат подобен ритуал, но и не съм се и интересувал особено за църковните магически ритуали Wink.

За Киприяновите молитви бих те посъветвал да опиташ следното: Вземи една нова бяла свещ, помажи я с олио, започвайки от средата първо към единия край, после към другия. Седни комфортно някъде и се постарай да се отпуснеш, може и една кратка медитация да направиш ако искаш. Прочети 1-во Отче наш 3 пъти над свещта преди да я запалиш. След това я запали (по възможност с кибрит), поеми си няколко пъти дълбоко въздух и започни бавно да четеш Киприяновата молитва 3 пъти на глас. Опитай се да я усетиш докато я четеш, да усетиш как неприятностите и неволите ти се оттичат от теб докато я произнасяш, но не се напрягай в/у това, ако стане нека бъде естествено усещане. След като свършиш с четенето се отпусни и се концентрирай за 1-2 минути в пламъка на свещта. Опитай се мислено да си представиш как негативите от теб изтичат към пламъка и изгарят в него. Благодари мислено на тези, които са ти помогнали и на св. Киприян и след това загаси с пръсти свещта. Прави това поне 2-3 пъти на ден в продължение на 5-7 дни. После виж какви ще са резултатите Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт